team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Tuesday, December 13, 2016

Ukrainian -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 9 грудня 2016Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 9  грудня 2016


Події розгортаються швидше, ніж коли-небудь і немає ніякого сумніву в тому, що правда вийде назовні. Ніщо не може зупинити загальне почуття, що не можливо більше зупинити те, що приховувалося від людей. Як ви сказали б "хід подій змінився" і правда звільняє людей від маніпулювання і брехні, які видавалися за правду. Вони становляться  мудрішими і більше не довіряють тим, чиє слово вважали чесним і надійним. Це початок неприйняття тих, хто, як переконалися, спотворює і перекручує правду, щоб задовольнити свої власні наміри. У деяких країнах це привело до демонстрацій проти тих, хто винний, хто при владі. Коли діло доходить до голосування, то вони рішуче висловлюють свої думки, і викреслюють  тих, хто нехтує ними.

Зараз більше ніж в будь-який час, людям треба використовувати їх право на демонстрації проти тих, хто не підтримує їх побажань. В людства є сильне бажання  ввести необхідні зміни в їх життя, і якщо їх представники нехтують ними, то це завдасть їм шкоди. Потрібно звертати увагу на силу людей, тому що вона може, якщо необхідно, усунути уряди, які не підкоряються їх бажанням. Історія показує, що революції можуть  виникати, якщо людей продовжують ігнорувати і зневажати їх повноваження. Іноді важко досягнути миру, коли ті, хто при владі, використовують силу, щоб тримати людей в покорі. Проте, боротьба зовсім не те, що потрібно, оскільки Галактичні Сили завжди шукають ненасильницькі шляхи,  щоб здобути мир  і їх наставники допоможуть тим, хто зі Світла.

Коли втілені духи важко  сприймають те, де і яке життя їм доведеться прожити, майте на увазі, як  дуже мало ви знаєте про свій життєвий план. Часто краще, якщо ви маєте справу з проблемами, знати, що ваші наставники завжди під рукою, щоб  дотримуватися погодженого плану. Досліди, через які вам треба пройти, ретельно плануються і представляються  вам тільки тоді, коли відомо, що ви здатні з ними впоратися. В цей час більш ніж в будь-який інший, важливо, щоби ви закінчили своє життя з успіхом. Для багатьох духів це буде їх останнім втіленням в нижчі вібрації, отже в їх інтересах переконатися, що вони успішно очистили свою карму. У ваші моменти спокою, ваші наставники наближаються до вас, і ви зможете "поговорити" з ними. В такий спосіб вони вивчатимуть ваші  потреби і в такому разі, вони зможуть пристосувати їх до  вашого життєвого плану, зробити все, щоб допомогти вам.

Життя в нижчих вимірах – це не ваш постійний дім і воно дуже вимогливе і коректно називати його, як Школу Життя. Ви запропонували отримати такий досвід, знаючи, що байдуже, на скільки б ви залишилися внизу, ви отримали б  допомогу, щоб повернутися. Ви прийшли із рівня, де ви були Істотою Світла  і до якого ви повернетеся, коли підніметеся знову. Дуже важко порівнювати  земні вібрації  і духовні Істоти переконуються, що  вони дуже незручні. Проте,  ви виходите із тіла, коли спите, і іноді в такі часи ви здійснюєте свою  кращу роботу для Духу.

 Після залишення фізичного тіла, ви опиняєтеся у вашому ефірному тілі, на вигляд точно такому ж, в якому  ви зазвичай бачите себе. У вищих вимірах ви більше не піддаєтеся крайнощам випробуваним в нижчих вимірах. Фактично, існування значно більше приємне і повністю відрізняється від того, до якого ви звикли, оскільки ви зможете подорожувати миттєво користуючись чистою думкою. Контакт з іншими  також відбуватиметься подумки і оскільки ви знаходитеся в енергетичному тілі, то якщо ви бажаєте, може "придумати" собі інше тіло, яке буде служити  вашій меті. Це – рівні, з якими ви вже знайомі  і які являються  вашим природним житлом.

Фейкові інопланетні напади потроху почалися, але дотепер космічні кораблі було знищено перед тим, як вони змогли здійснити їх місію. Активні дії відбувалися поза планетою і Сили Світла втрутилися в "війну на небесах", що є вашою гарантією, що людство захищене від будь-яких серйозних  випадків. У вашому недавньому минулому у кінці Віку, були негативні випадки, що призвели майже до повного колапсу матерії, яка підтримувала Людство. Проте, цього разу ви збираєтеся успішно досягти  ваших цілей. Поїздка для декого з вас, можливо, ризикована, але ви переможете в змаганні і насолодитеся звільненням від пут темних  сил.

Вас вже інформували про присутність Блакитних Авіан (Blue Avians), які спостерігають за усією діяльністю на і навколо Землі. Вони – Істоти  Світла і спеціально з’явилися, щоб гарантувати, що ніхто ззовні  не може втручатися або заважати вашому шляху до Вознесіння. Навколо вас і Рідної Землі був розміщений захисний щит, через який ніхто не може або залишити, або приєднатися до вас. Відбувається  багато чого,  про що  ви не підозрюєте і це було так дуже тривалий час. Людина була захищена, щоб гарантувати будь-який результат в крайні часи відповідно до вищого плану. Ось чому,  ви іноді відчуваєте неначе ви не отримуєте ніякої допомоги взагалі, коли фактично надається величезна допомога, про яку ви часто зовсім  не підозрюєте. Майте на увазі, що усім вам був наданий  вільний вибір  і в межах його ви вирішуєте ваше майбутнє, і вас заохочуватимуть  йти  певним шляхом, який веде до завершення  і Вознесіння.

 Зрозумійте, що ви, хто був вибраний робітником Світла,  знаходитеся  тут впродовж крайніх часів тому,  що ви маєте навички і досвід, щоб виконувати ваші завдання. Ви фактично добре підготувалися до цього періоду часу і те, що ви робите, здається природним і легким. Це  прекрасний аспект життя, коли людина пробуджується і розуміє, що "служіння іншим" – шлях,  яким слідують духи, що розвиваються. Нагороди за таку роботу не шукають, оскільки виконання її – нагорода  само собою. Все ж, як подібне притягує подібне, ви переконаєтеся, що, як ви ставитеся до  інших,  так і ставляться до вас.

Продовжуйте розділяти  Світло з іншими як вид тлумачення або бажання  для пробудження духів, і, щоб передати  благословення  цій особі. Якщо б ви знали правду, то  ви розуміли б, що думки потужні, і оскільки вібрації піднімаються вгору, то ви  повинні  бути обережними, щоб не нав’язати негативні думки  іншому духу. Проте, оскільки ви піднімаєтеся і абсорбуєте більше Світла, то ви стаєте набагато сильнішою Істотою Світла, і малоймовірно збити вас з  вашого шляху. Наприклад,  нормально бути емоційною особою, але є можливість, що вас зможуть спіймати несподівано і ви на мить втратите  контроль над собою. До тих пір, поки ви знаєте  про це, ви будете  здатні розвивати необхідну обережність, щоб уникати будь-яких помилок.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє  ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від  мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012