team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, November 7, 2016

Ukrainian -- Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 4 листопада 2016Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 4  листопада 2016

Час лине швидше, ніж коли-небудь і справи на Землі поступово досягають кульмінації, коли її доля повинна змінитися. Поза невпевненістю приходять позитивні зміни, які не залишають ніякого сумніву щодо призначення Людства, щоб твердо стати на шлях до Вознесіння. Ніколи не могло бути будь-якого іншого результату, оскільки достатньо людей повернулися до Світла і підняли свої вібрації. Що-небудь менш вірогідніше  привело б до іншого раптового закінчення  Віку, яке розглядалося б як лихо. Меншість зробила це можливим  твердо  тримаючись за їх успіх в підвищенні  вібрацій. Зараз тільки треба утримати ці  позиції доти, поки  досягнутий рівень  перенесе їх у вищі виміри. Ви називаєте це Вознесінням  і ознакою вашого духовного прогресу, який має підняти вас вгору із нижчих вібрацій. Будьте упевнені, що цей час  швидко наближається і події підтверджують, що це так.

Багато духів хвилюються,  що залишилося мало часу, щоб мати можливість піднятися вгору. Проте, як  тільки стане відомо про крайні часи, вони зроблять великий крок вперед, оскільки стане очевидною правда про цей специфічний період. Коли все відкриється, то усі духи матимуть можливість йти  шляхом до Вознесіння, але деякі проявлять незначний інтерес до цього і продовжуватимуть свій шлях на іншому треку. Рішення, яке вони приймуть – їх  добровільний вибір і це правильно. Це також впливатиме на деяку співпрацю і дружбу, яка може завжди оновлюватися в майбутньому. Перед тим, як ви інкарнувалися у ваше теперішнє життя ви були упевнені, що вам будуть представлені контури  усіх можливостей, і тому знали  про вірогідний результат.

Рідна Земля має здійснити завдання  підготовки до Підйому і вже напоготові, щоб внести зміни до Землі. За потреби, деякі люди будуть переміщені до безпечніших областей, і будьте упевнені, що там, де можлива втрата життя, все буде передбачене і духи знатимуть про це. Це буде частина їх необхідних дослідів і вони погодилися на це раніше. Ніщо не трапляється випадково, попри те, що це часто так здається. Кожен дух обговорив свої потреби раніше перевтілення і знає природу викликів, які надані йому. Тому прогрес упорядкований і зроблений в такий спосіб, що ніякий дух не стикається з  тим, що  перевищує його можливості  і ви завжди маєте наставників, які спостерігають за вашим прогресом. Часто те, що ви називаєте випадковим збігом обставин, гарантує вам, що ви не пропустите можливість здійснити ваш життєвий план.

Пам'ятайте, що ви – потужні  Істоти,  і оскільки вібрації збільшуються, то ви переконаєтеся, що те про що ви думаєте  майже напевно проявиться за деякий час. Деякі події – вже  частина вашого життєвого плану,  але ви все ще маєте вільний вибір, що стосується багатьох  речей. В тому разі, якщо це не суперечить вашому життєвому плану, ви випробовуєте  кожну можливість, яку маєте на увазі. Наприклад,  ви домовляєтеся  зустрітися з тим, хто може відповідати  вашим потребами і стане вашим партнером. Але, якщо  було вирішено, що шлюб – це не для вас, то цього не станеться. Це стосується кожного і охоплює події, які гарантують, що ви випробовуєте точно те, що вам потрібно, щоб продовжувати свою еволюцію.

Оскільки ви маєте справу з іншими, хто також напрацьовує досвід  згідно з їх життєвим планом, то ви фактично не знаєте зовнішній вигляд істинного духу, а тільки тіло, яке вони мають для цього специфічного втілення. Також ви не можете  знати, чи були вони наприклад членом королівської родини або селянином в їх останній тривалості життя, і фактично в цьому сенсі,  ви ніколи не знаєте, кого ви можете зустріти. Мало хто з духів  усвідомлюють природу їх попередніх життів, і це гарантує, що вони присвячують свій час поточному життю без відволікання уваги на інше. Кожен життєвий план спеціально робиться для ваших потреб, щоб гарантувати кармічні зобов'язання. Ті, хто відстав можуть стикнутися з більшими викликами, оскільки  часто їм потрібно очистити більше карми і доки вони цього не зроблять,  вони не зможуть переміститися дуже далеко вперед.

 Рідна Земля готується до її власного Вознесіння і оскільки вона очищає Землю, то деяка втрата життів неминуча. Такі духи часто опрацьовують  їх власну карму і таким чином усі мають вигоду від цих дослідів. Такі події викликають почуття відчаю серед тих, хто нічого не знає про їх або їх власну мету. У таких обставинах  їм буде роз'яснена причина цих подій. Ви проходите через період деякого руйнування, оскільки старі енергії втратили силу, але це  потрібно, оскільки зараз відбуваються зміни.

Людство прийшло довгий шлях відколи ви уперше ступили на Землю. Ви торкнулися глибин темряви,  але знову знайшли вихід  і зараз  підніметеся знову, щоб стати Галактичними Істотами. Багато хто з вас були небесними мандрівниками  і ваш дім  був на одному з кораблів. Ви шукали  пригод,  подорожуючи  до різних планет, щоб спілкуватися з мешканцями, але і також мали місію, щоб поширювати Світло. Ви стали великим знавцем завдяки вашим дослідам на Землі, і здатні допомогти тим, хто знаходиться на ранніх стадіях розвитку.

Цей тиждень містив в собі високі очікування щодо анонсованої  "ревальвації",  але як ви вже знаєте з досвіду, вона  завжди затримується. Проте, в одному ви можете бути переконані,  що це реально і матиме вплив  на життя багатьох людей. Початкові зміни дозволять тим, хто має великий капітал  просуватися вперед і планувати допомогу тим, хто найбільше потребує. Масштаб проектів буде величезний і далекосяжний. Проте, кінець кінцем усі потреби будуть задоволені  і бідність і нестача зникнуть. Зміни будуть швидкими і потім Новий Вік дійсно піде повним ходом.

При усьому хвилюванні не варто замріюватися, оскільки  все ще треба багато чого зробити. Не стане легше до тих пір, поки не будуть переміщені останні Ілюмінати таким чином, що їх вплив  більше не зможе затримати справи. Їх щупальця тягнуться вздовж і поперек, але багато хто з їх фаворитів змінить свої переконання і замість того, щоб втратити усе, вони отримають користь. Пробачення – дивовижна  дія, яка виправляє зруйновані стосунки і буде потрібна, щоб повернути втрачені  духи  назад до Світла.

Незважаючи на увесь хаос, який триває, за кулісами відбувається багато хорошої роботи, для приготування і введення пристроїв вільної енергії. Будьте упевнені, що багато ділових кіл зараз працюють над такими проектами в країнах, які сприймають такі ідеї, щоб представити їх. Через відсутність гласності, ви, можливо, не обізнані про такі досягнення,  але безсумнівно усе продовжується за планом. Це означає, що як тільки стане безпечно це зробити і нададуть дозвіл, то з'явиться багато несподіванок.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями  і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012