team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Tuesday, January 19, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - January 15, 2016Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я - 15 січня, 2016Події рухаються  далі дуже  швидко і посилюють тиск  на тих, від кого очікують анонсування Розголошування, щоб просуватися вперед без затримки. Президент Путін – один  із тих, хто застосовує тиск і зараз проводить операцію, щоб отримати щонайшвидше результати. Тим часом Земля зараз діє в межах енергетичного екрану, який захищає від зовнішнього  втручання. Ви можете бути  упевнені, що  ваше майбутнє знаходиться в руках тих, хто має  величезну владу для успіху Світла. Темні сили природно знають, що вони безсилі, щоб досягти своїх цілей – викликати  ще одну Світову Війну. Отже ви можете проживати свої дні, знаючи,  що майбутнє Землі і Людства  знаходиться в надійних руках. Могутні  сили Світла чекають  заклику принести ще  більше знання, і привести вас до розуміння вашої дійсної історії. Одне одкровення, яке принесе вам велике заспокоєння, стосується прихованої влади кожної Істоти Світла. Вас примусили  вважати, що ви безсилі, коли фактично ваш потенціал необмежений. З цим приходить  відповідальність, щоб використовувати його мудро, і з часом  ви отримаєте достатнє керівництво і інструкції в цьому відношенні.

 Ніщо не може зупинити вашого швидкого просування до становлення повністю Галактичною Істотою, окрім вас самих. Сили Світла довгий час працюють у напрямку до цього  досягнення, все ж таки успішний результат  залежить  від вашого прогресу і здатності об'єднати Світло в межах вас. Як тільки ви досягнете певної стадії, ви будете упевнені в повному успіху, і як колектив Істот Світла, ви підніметеся  і забудете нижчі вібрації. Не може бути будь-якого іншого шляху, оскільки Закон Тяжіння здійснить ваше Вознесіння. Природно, що на цьому відрізку  часу  ви пройдете через стадії підняття, які кінець кінцем приведуть  до повної свідомості. В даний час ви тільки починаєте розуміти ваш дійсний потенціал і ви кожен отримаєте допомогу, щоб   зробити ваш шлях настільки  легким як можливо.

 Якщо ви коли-небудь сумнівалися, що ви досягнете успіху,   незважаючи на  багато спроб темних сил  запобігти вашому Підйому, то знайте, що Бог визначив, що це повинно відбутися. Коли могутні  сили Світла вирівнюються з опозицією, ви можете бути  упевнені, що в результаті,  не може бути будь-якого іншого шляху, ніж того, який  призначений  вищими силами. Не дивлячись на те, що відбувається  навколо вас, ви можете зайнятися вашою роботою з абсолютною впевненістю в успіху. Робітників Світла  закликають допомогти своїм попутникам, тому що, оскільки  починаються зміни, то багато духів будуть спантеличені щодо того, що відбувається. Найголовніший аспект – пояснити, що результат приведе  кожен дух до його найвищої точки  прогресу, і ніхто не заперечуватиме проти  їх справедливого місця. Ви будете точно там, де ви заслуговуєте бути, і ясно, що  всі духи знайдуть себе спокійними і розслабленими  у відповідних вібраціях. Ви знатимете заздалегідь, куди вам направлятися  і отримаєте  повне пояснення щодо того, як вам досягти цього. У всі часи, люблячи Істоти  Світла  супроводжуватимуть  вас таким чином, що вам не потрібно буде боятися майбутнього.

 Життя на Землі було  настільки далеке від  правди, що ви будете як задоволені, так і вражені тим, що з'ясували ваш реальний потенціал як Галактичної Істоти. Ви забудете цей світ, як кошмарний  сон, коли порівняєте з тим, що ви будете  випробувати, як тільки ви підніметеся із  нижчих  вібрацій. Це  прирівняне до Пекла на Землі,  здійсненого темними силами, які  тримали  вас в полоні без вашого відома. Ті дні закінчуються, оскільки Світло перетворює негативні вібрації, які стрімко зникають і продовжуватимуть  зникати, поки вони остаточно не залишаться позаду.

 Ті з вас, хто читає це повідомлення є тими, хто може допомогти  полегшити турботи людей навколо вас, кого лякає те, що для них "невідомо" в їх майбутньому. Декого однаково хвилюватиме правда, оскільки вона виведе  їх з  зони комфорту, особливо, коли вони зрозуміють, що стільки багато  знайомого  навколо них  змінюється. Спочатку  буде здаватися, що там багато хаосу, але внаслідок цього з'являться позитивні ознаки, що кращі дні  попереду. Старе  повинне зробити шлях новому,  але будьте  упевненими, що це не займе багато часу, як ви, можливо, передбачали. Вже починають відбуватися  планові зміни і вони впливають на всі форми життя. У природі вже помітні деякі із змін, оскільки тваринний світ пристосовується до них. Деякі різновиди повністю зникнуть  і це не незвичайно для курсу  циклу.

 Кожен  з вас прожив  багато життів на Землі і ви отримаєте з них вигоду. Ті з вас, хто вивчив уроки третього виміру, вірогідніше всього матимуть внутрішнє відчуття того, що ви маєте піднятися. У будь-якому випадку ви знайдете себе точно там, де ви повинні бути, щоб продовжувати свою еволюцію. Кінець кінцем всі духи піднімуться, але декому потрібно прожити  більше життів перед тим, як вони будуть готові. Ви маєте настільки  багато часу, наскільки  вам подобається еволюціонувати і оскільки ви отримуєте допомогу на всьому шляху, то кожне життя плануватиметься з думкою про вашу еволюцію. Ваші наставники гарантують, що в міру можливості ви будете триматися  вашого життєвого плану, але ви все ще маєте вільний вибір, щоб слідувати  іншим шляхом,  або робити зміни у ньому, якщо ви так бажаєте.

 Ви починаєте розуміти, що у вашому Всесвіті є більше життя, ніж спочатку вважалося. Це  частково тому, що Земля була захищена від відвідувачів, які могли б заважати  вашій еволюції. Інопланетян  запросили Ілюмінати,  в рамках угоди, яка дозволяла їм мати бази на Землі, в обмін на  передові  технології. Починаючи з тих ранніх часів приблизно 70 років тому, як ви  очікували, Ілюмінати значно  просунулися від ваших вірогідних очікувань і знаходяться на  багато  років  попереду вашого теперішнього знання. Проте, це не дало  їм можливості досягти того, що вони задумували, оскільки їх здатність зробити так, як їм подобається – більше  не є предметом вибору, як вже було пояснено.

 Кожен тиждень  багато чого відбувається  по всьому світу, і працівники Світла  допомагають цьому. Темні сили маніпулюють економікою, щоб викликати бажані результати, які не завжди у ваших кращих інтересах. Проте,  це не принесе  вигоди залученим до цього процесу, оскільки майбутнє не знаходиться в їх руках, і  Вищі Істоти  повністю  їх контролюють. Після переміщення тих, хто пробував захопити владу у  світі, настане   швидкий прогрес, який  принесе  вигоду кожному. Через відносно короткий час ви отримаєте вигоду від нових технологій, які тривалий час приховувалися від вас. Дні темних  сил  полічені  і їх дії під контролем Істот  Світла.

 Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.

 Майк Куінсі.

Веб-сайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012