team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, December 15, 2012

SaLuSa, 14 december 2012

 
SaLuSa, 14 грудня, 2012День 12.12 увінчався повним успіхом, а як могло бути інакше, коли на Землі більше цьому ніхто не заважає? Вищі сили подбали про те, щоб ви були готові до вашого Вознесіння з Матінкою Землею. І зараз ви відлiчуєте дні, що залишилися до 21.12, який буде найбільш змістовним періодом часу, досвідом всього життя, і навіть більше - багатьох життів. Через Вознесіння ви дізнаєтеся, куди привели вас ваші сили творіння. Майбутнє належить вам, і в цьому житті зокрема ви прагнули до ідеального рівня, який відповідає вашому рівню свідомості. Ви опинитеся саме там, де вам буде краще всього перебувати для продовження свого досвіду. Природно, Працівники Світла виявлять себе в оточенні подібних їм людей у найвищих вібраціях.

Існують багато прекрасних душ, повних співчуття і любові, які нічого не знають про Вознесіння, і вони також приєднаються до Працівникiв Світла. Коли почнуться зміни, для просвітлених душ буде багато роботи з служіння іншим. Якийсь час такі потреби, як зцілення, будуть по-різному задовольнятися до тих пір, поки у вас не буде доступа до місцевих центрів з сучасними технологіями лікування. Можуть виникнути певні труднощі, поки ваше суспільство повністю не адаптується до нового способу життя. Увійшовши в Космічну Еру, ви безсумнівно прилаштуєтесь до неї дуже швидко. Нові технології швидко усунуть більшість ваших проблем, і ми потороплюємо наших Земних союзників перейти до впровадження пристроїв, що працюють на вільнiй енергії.

Загальні умови на Землі стають гірше внаслідок погодних змін, а також коливань на ринках, якими маніпулюють заради отримання вигоди. Будь то в сфері харчування або грошей, спекулянти продовжують приносити страждання в світ, який вже перебуває в метушні. Великий бізнес, і особливо банки, будуть повністю реорганізовані для того, щоб більше ніколи не було знову такої кризи, яку ви нещодавно випробували. Грошові системи в будь-якому випадку зміняться, і буде введена більше справедлива система визначення вартості. Це призведе до чесної торгівлі і покладе кінець корупції. Як ми вам багато разів говорили, багатство також буде перерозподілено, і ми вже починаємо повертати собі таємні запаси дорогоцінних металів. Додайте до цього Всесвітній Трастовий Фонд Вер Жермена, і у вас буде достатньо, щоб зробити так, що всі будуть знаходитися вище межі бідності, яку багато хто з вас зараз відчувають.

Гроші і цінності, придбані чесним шляхом, залишаться власністю сумлінних власників. Але все, що було отримано нечесним шляхом, буде вилучено. Характерною рисою ваших майбутніх життів буде те, що злочинність зникне, тому що такі дії не будуть приходити на думку тим, хто підіймається. Рівні свідомості будуть настільки високими, що чесність у всіх справах буде сприйматися як саме собою зрозуміле. Плюс те, що люди, чиї потреби задоволені, будуть щасливі і Єдині з усіма. Так, Дорогі наші, стільки всього зміниться, що вам нема про що турбуватися, так що ми просимо вас бути терплячими в той час, як справи будуть йти своїм ходом. Нашу відсутність досі не потрібно розглядати як навмисну дію з нашої сторони, бо ми б хотіли з'явитися перед вами відкрито вже давно. Тим не менш, те, чого ви досягаєте своїми зусиллями, робить честь вашому наміру бачити шлях до Вознесіння чистим. Звичайно, ми допомагали запобігти зовнішнє втручання, яке могло серйозно ускладнити вашу роботу.

Дуже скоро на Землі настане мир, який міг статися набагато раніше, коли вашим лідерам він пропонувався багато років тому, але був відхилений. Тепер же він приходить до вас надовго і не залежить від підписання угод між країнами. Це мир і Любов Бога, які ви заслужили, піднявшись над нижчими вібраціями, і вони призначені для тих люблячих душ, які здатні перебувати у вищих вимірах. Це не означає, звичайно, що Бог не Любить всі інші душі, просто вони продовжать свої життя на тому рівні, що буде найбільш підходити їм і їх еволюції. Безумовна Любов Бога завжди з вами, і вона дарується без жодного осуду.

Законна нейтралізація таємної еліти вже готова, і вона набуде чинності, коли вони будуть усунені з шляху. Є особливі причини, чому ви особливо нічого не знаєте про це, бо все здійснюється, щоб уникнути зайвого шуму або небажаного розголосу. Найкраще тримати в таємниці наші кроки, але дуже скоро ви дізнаєтеся про те, що відбувалося. Насправді, ми б хотіли, щоб ви знали про наші наміри, і незабаром прийде час, коли ми будемо вас постійно інформувати. Це буде прив'язано до розкриття, що ми маємо намір здійснити публічно. У реальності дуже складно домогтися такої ситуації, коли всі країни згодні на розкриття. Ми б хотіли перейти до дій вже зараз, оскільки більше не можемо сидіти на місці, але це відбудеться після інших змін, які мають зараз пріоритет, наприклад, такі, як урядові зміни.

Ваша Земля виглядає прекрасною в цей час, бо нарівні зі Світлом і Любов'ю, якi створюються Працівниками Світла, є ще й додаткове Світло, коли Пора Добрих Справ витягує з багатьох людей найкраще. Це час, коли про старих або відсутніх друзів згадують люблячи, разом з тими, у кого не може бути ніяких родичів взагалі. Так працює Любов, коли турбота і співчуття відчуваються багатьма людьми по відношенню до незаможних, які часто не мають даху над головою і всіляких коштів для існування. В майбутньому такі ситуації не будуть існувати, це буде зовсім неможливо при такій кількості Світла і Любові. Рай - це реальне місце, як ви собі уявляєте, але насправді ви знайдете його ще більш вражаючим і прекрасним, ніж ви коли-небудь думали про це.

Як тільки ми почнемо зміни, буде практично безперервна діяльність, але будьте впевнені, що ви будете повністю інформовані щодо того, що відбувається. 2013 рік обіцяє бути найбільш активним роком, так само як і для багатьох з вас. Коли ви втілювалися, ви тримали в думці думку про Вознесіння, знаючи, що можете взяти в ньому участь. У деяких з вас є вміння, які будуть корисними для нас, і ви будете знати, коли ми будемо готові скористатися вашими послугами. Існує багато способів для цього, і деякі з вас будуть першими відвідувачами наших кораблів.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я люблю вас за вашу відданість роботі з підготовки до Вознесіння.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

No comments:

Post a Comment

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012