team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, February 29, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 26th February 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я – 26 лютого 2016

  
Події продовжують розвиватися  в швидкому темпі і можливість втручання набагато зменшується, оскільки влада темних сил слабшає. Багато що залежить від їх здатності продовжувати фінансування їх потреб, а це стає все важче, оскільки на їх діяльність впливає нестача фондів. Вищі сили  продовжуватимуть обмежувати їх діяльність, як вони робили це багато років. Проте, зараз їх вибір стає більш обмеженим і вони борються, щоб утримати їх заплановане переміщення. Багато разів вони пробували обійти обмеження накладені на них. Проте, це не дало їм  ніякій користі і вони не в змозі розпочати  їх план запуску Третьої Світової Війни, і їм було сказано однозначно, що ні при яких обставинах їм не дозволять  це зробити.

Тим часом можливість "Розголошування" просувається вперед  і ніщо не може перешкодити цьому.  Все, що заплановано, щоб донести правду, благополучно продовжується. На багатьох фронтах люди  знаходять в собі  хоробрість сказати   правду і вони будуть захищені. Брехні більше не приймаються і нічого неможливо приховати. Зараз настав час для  правди і коли історія буде переписана, це пам'ятатимуть як час Одкровень. Правда дуже  відрізняється від того, в що вас змусили повірити. Фактично, багато хто знайде це неймовірним, що  вас вводили  в оману так довго.

Мирне життя,  якого ви прагнули, скоро буде в межах ваших можливостей  і зміни кінець кінцем стануть  всесвітньо відомими. Усе,  що перешкоджало вам насолодитися вашим правом буде подолано і не залишиться нічого із старих неприйнятних шляхів. Ваші потреби будуть забезпечені  таким чином, що кінець кінцем ви будете  здатні насолодитися повнотою життя. "Страшний сон" закінчиться, і вам буде надана допомога таким чином, щоб проявити необхідні зміни.  Вони звичайно потребують  вашої допомоги разом з вашими інопланетними друзями, які супроводжували вас у вашій подорожі. Навіть у вашому  житті  було декілька випадків, в яких вони запобігли великим  катастрофам.

Наближається час, коли ви повинні установити  близькі відносини з Істотами, які живуть всередині  вашої Землі. Вони бачать, що ви достатньо еволюціонували, щоб вони зробили себе відомими вам. Також інші  Істоти  допоможуть вам з вашим переміщенням до стану Галактичних Істот, хоча ця  подія все ще далеко. На вас чекає дивовижне майбутнє, і це буде більше ніж  компенсацією за усі  життя, які ви провели в нижчих вібраціях. Ви  багато чому навчилися за довгий період часу і це значно допоможе вам в майбутніх  дослідах. Як ви з'ясували, життя – це серії   дослідів, які мають  підготувати вас до  більших справ.

Сприйміть уроки життя серйозно, оскільки від них вам доведеться багато чому навчитися і це надасть вам можливість піднятися без необхідності витрачати подальші життя на Землі. Ніхто не є більшим або меншим ніж хто-небудь, оскільки це – просто  засіб еволюції. Допоможіть своєму попутникові там, де ви можете, оскільки добре слово або   допомога може дуже підняти. Карма – ні  хороша,  ні погана  беручи до уваги те, що вона просто охоплює уроки, які потрібно  вивчити, щоб ви  продовжували розвиток. Незважаючи на те, через які досліди ви проходите, будьте упевнені, що вони вам потрібні, хоча деякі добровільні і відбуваються в результаті бажання допомогти еволюціонувати іншому духу. Отже пробуйте зробити краще  в усіх обставинах, знаючи, що ваш обов'язок – допомагати  іншим.

Темні сили  заохочують вас, щоб ви бачили інших  відокремленими  від вас, тоді як ви всі Єдині. Отже  подивіться без зовнішньої пелени, оскільки усі ви прийшли від Джерела Усього Сущого. Тож пам'ятайте, що дух має багато життів, щоб пройти випробовування  в усіх расах. Оскільки це кінець Сонячного Циклу – то це час, коли багато духів піднімуться  вище із низьких вібрацій. Ті, хто не досяг високого рівня будуть продовжувати  як і раніше в новому циклі, в якому є  інша можливість досягти  успіху. Ніхто не залишиться  без допомоги і вона вільно надається, коли просять, хоча, можливо, не точно такою, як очікується. У нижчих вібраціях ви можете випробувати велике щастя, але також і горе, і обоє сприятимуть вашій еволюції.

 Крайні часи відбуваються в ході різких змін, які добре просуваються. Рідна Земля природно включена і вже починає ініціювати необхідні зміни. Вона дозволила використати її "тіло"  багатьма негативними способами, щоб допомогти вашій еволюції. Проте, вона вирішила, що  зараз настав  час, щоб зосередитися на її власних потребах  і почалося очищення Землі. Зміни змусять людей переміститися на безпечні землі і буде дано адекватне попередження, і кінець кінцем Земля буде перетворена. У вищих рівнях вона буде відновлена до часу, коли про неї говорили, як "Сад Едему". Це буде радість і задоволення, щоб бути частиною таких змін і знову жити в гармонії  і миру.

Для багатьох духів на Землі положення  здається безнадійним,  оскільки  здається, що темні сили управляють і занадто потужні, щоб їх перемістити. Проте взагалі це не правильна позиція, оскільки часто підкреслювалося, що багато хорошої роботи триває за кулісами. Дійсно,  просто так  було тривалий час  і  щоб досягти успішної стадії, в якій ви знаходитеся зараз, треба багато терпіння і обережної роботи. Темні сили  вихвалялися перед  іншими, вважаючи, що вони – майстри  світу. Зараз вони розуміють, що Світло прогресивно міцнішало на Землі. Воно притягнуло допомогу вищих сил  і баланс помінявся місцями і зараз Світло – домінуюча  сила. Немає ніякої можливості, що темні сили зможуть зараз досягти своїх цілей, попри те, що вони боротимуться до останнього.

Займіться вашою роботою з  упевненістю, що незабаром проявляться обіцяні зміни. Деякі дуже близькі в цей час і ви отримуєте натяки на них у ваших новинних повідомленнях. Правда так довго приховувалася,  але не набагато довше, оскільки вона повинна незабаром вийти, щоб направити енергії народів в правильному напрямі. Проблема в  тому, що темні сили значною мірою управляли вашою Пресою і не дозволяли подавати реальні новини. Ця ситуація  скоро змінитися,  а потім ви узнаєте істинні новини  і те, що стосується  темних сил  приголомшить багатьох, хто знає мало, або не знає про їх діяльність. Немає ніякої потреби боятися їх далі, оскільки їх пильно  контролюють, отже надалі  вони нічого не зможуть зробити, або запланувати таємно. Вони  заманили себе  в ситуації, які  планували для Людства, і не зможуть зараз уникнути правосуддя за злочини, які вони вчинили.

Це повідомлення прийшло від мого  Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.

 У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.

Перекладач: Fedir

Monday, February 22, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 19th February 2016


Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 19 лютого  2016


Час продовжує збільшувати швидкість і ваші рівні свідомості зростають увесь час. Ви досягнете моменту, коли ви більше не зможете залишитися в нижчих вібраціях, і підніметеся. Це момент  змін, до якого ви прямуєте відколи ви уперше опустилися в них. Ця можливість відкрита для кожного духу, який фокусувався на Вознесінні  і зробив кроки, щоб підготувати себе до  такої  події. Якщо ви були обізнані про це і підняли  ваші вібрації, то немає ніякої причини, чому ви не маєте досягти успіху. Ці можливості завжди відкриті для будь-якого духу, який готувався для такого підняття, і  наставники  допоможуть  їм  досягти успіху.

На Землі відбуваються  великі зміни   і прийняті деякі головні рішення, які скоро стануть загальним надбанням. Незважаючи на маленьку гласність, США  вводять їх  в дію і зараз узаконюють це. Разом зі змінами валюти, які також просуваються вперед, багато країн прагнуть відмовитися  від долара, як  лідируючого стандарту грошей. Також з майбутньою ревальвацією  валют ніхто не повинен втратити в результаті, оскільки  є домовленість, що впровадження гарантує, що  усі люди будуть забезпечені. Для цього також планується дуже тривалий час  поширення фондів, які зростають під захистом Сен-Жермена. Будьте упевнені, що за кожного будуть  кінець кінцем піклуватися  і  їх життєві стандарти значно зростуть.

Дуже тривалий час  планувалися зміни для успішного завершення цього циклу  і потужні сили Світла гарантували, що ніякого втручання не дозволять. Вільний вибір все ще діє, що стосується індивідуумів, але для Людства як цілого його доля вже  вирішена великими Істотами, які  ведуть  вас еони часу. Оскільки ваша історія показує вам, що у кінці циклу  завжди відбуваються головні зміни, і чи вони вигідні вам, залежить від того, як високо ви підняли свої вібрації. Передбачалося, що ви досягнете достатнього прогресу для підняття, і зараз нічого не може  змінити результат.

Поки відбуваються зміни, то  буде деякий  дискомфорт, тому що так  же швидко вони здійснюватимуть завдання  велетенських розмірів. Тож будьте терплячі, коли все зрушиться з місця і знайте, що результат задовольнить кожного. Буде  жаль, тому що ви надолужуватимете упущений час, але отримаєте  користь набагато більшу ніж ви можливо втратили. Замість витрат вашого   часу  на щоденну роботу, ви матимете  більше часу на ваші власні пошуки. Ви більше не витрачатимете  фактично увесь ваш час, що заробляти на проживання, і матимете  більш ніж достатньо часу, щоб займатися  вашими власними інтересами.

Темні сили добре обізнані, що їх влада серйозно обмежена, і байдуже, що вони пробують, їм не дозволять  її повернути. Вони також добре знають обіцянки тих зі Світла, хто рухається вперед в швидкому темпі. Зараз Істоти  Світла  управляють майбутнім Землі і його людей. Нікому не дозволяється заважати прогресу,  і ніяка затримка не буде мати великих наслідків. Дорогі люди Землі, прийшов ваш час  здійснити  квантовий стрибок вперед і отже надолужити втрачений час,  коли вас притримували. Скоро проявляться зміни і ви зрозумієте дива, які майбутнє  тримає  для вас. Будуть радість і щастя, оскільки ви станете  вільними від уваги темних сил.  Зберігайте  позитив і знайте, що усе розвивається  добре і починають відбуватися вигідні зміни.

Багато духів горять бажанням присвятити себе  такому важливому часу, але очікують вашого часу і знають, що скоро там буде велика кількість можливостей для служіння Світлу. Багато вже присвятили себе цій справі  і служать різними шляхами, які  дозволяють її проявити. Просто використовуйте будь-яку можливість допомагати  іншим і відкривайте правду для тих, кого  ви вважаєте готовими для цього. Люди пробуджуються  до змін, навіть якщо вони не розуміють більшу мету, яка стоїть за ними. Цього слід чекати, оскільки вібрації продовжують підніматися, і багато хто зараз переконується, що їх свідомість відкривається. Це може викликати збентеження і це те, в чому робітники Світла можуть допомогти, роз'яснюючи ситуацію. Пройде  деякий час перед тим, як Преса вийде  з-під  контролю темних сил, отже доти кращим джерелом правди буде ваш Інтернет. Проте, він також використовується темними силами,  але якщо ви маєте інтуїцію, то ви будете  здатні визначити,  які сайти надійні  і  чиї повідомлення правдиві.

Знайте, що ви живете в голограмі і вона не представляє істинну реальність, звідки ви прийшли. Вона є вашим власним створенням і дає  вам можливість створити довкілля по вашому вибору. Довкілля,  в якому ви можете випробувати 3D реальність, в якому ви можете досягти швидшої еволюції. Багато аспектів приємні,  але  духи низької вібрації гарантують, що ви також випробовуєте негативність, яка приносить  бідність і нещастя. Це суміш, яка представляє зміни,  і оспорює все увесь час. Проте, ви зі Світла збираєтеся разом  з помітним успіхом  і в результаті значно еволюціонуєте. Ніколи більше вам не доведеться зіткнутися з такими змішаними дослідами.

Те, що відбувається  на Землі дуже нормально у кінці циклу, але не усі закінчать точно так само. Ви встигли  отримати  хороші уроки, які надало вам 3D існування, тоді як недавні цивілізації були не в змозі зробити так. Вас будуть поздоровляти  з досягненнями значно більшими,  ніж ви тепер розумієте. Подоріж була довгою і важкою і ви пройшли через   вогні матеріалізму і перемогли. Досвід буде добре вам служити  і гарантує, що ви добре екіпіровані  для будь-яких майбутніх викликів.

Для багатьох духів хаос, який  супроводжував їх впродовж  життя, був необхідний  для їх  досвіду. Будьте упевнені, що вам не потрібно  буде проходити через це знову. Ви, можливо, здивовані, чому ви стали добровольцем  для них, але перед тим, як ви прийшли на Землю, ви були обізнані про природу ваших майбутніх дослідів. Ви розуміли, що ніколи ви не подорожували б через нижчі виміри без допомоги, навіть якщо у той час ви не підозрювали про це. В кожній  тривалості  життя ви мали допомогу, щоб гарантувати, що ви дотримуєтеся свого життєвого плану, на який ви погодилися  перед тим, як інкарнувалися. Це дуже важливо для вас, і якщо  ви не в змозі зробити так, то  вам доведеться зробити це в іншому  житті. Здається, багато речей трапляються випадково, але будьте упевненими, що усе  важливе  планувалося і воно необхідне для вашої еволюції.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.

 У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.

Перекладач: Fedir

Monday, February 15, 2016

Ukrainian -- Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я – 12 лютого 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я – 12 лютого 2016Багато чого відбувається, що в міру можливості тримається в таємниці. Ходять  чутки про те, що в недалекому майбутньому  велика подія  приведе до закриття деяких банків, із-за головних змін. Здається, вони неминучі і невідворотні, оскільки вони повинні узгоджуватися з ними, щоб уникнути повного банкрутства. Це легко сказати, щоб ви  не хвилювалися, але такі випадки відбувалися  і раніше,  і кінець кінцем виявилися вигідними для вашого майбутнього. Це не повинно дивувати вас, оскільки зміни завжди мали місце, але  можливо не на такому  рівні, який зараз очікується. Навколо  вас зміни просуваються вперед, оскільки старі шляхи і системи "оновлюються", щоб вирівнятися з Новим Віком, який зараз починається. Кінець кінцем ви будете дуже задоволені  ними, оскільки вони дадуть безперервний і достатній прибуток, щоб прожити комфортабельне життя.

На протязі дуже тривалого часу  Сен-Жермен говорив вам, що ці зміни настануть в правильний час, і це відбулося і ви випробуєте  цілий потік змін в наступному році. Це буде включати головні зміни, які значно піднімуть рівень вашого життя. Отже, коли ви переконаєтеся, що ви  залучені до цих змін, то майте на увазі, що вони "чистять" старі системи, які більше не обслуговують ваші потреби. Будуть часи, коли буде важливо працювати разом, оскільки в кінці кінців  усі ви включатиметеся і будете більш ніж задоволені результатом. Будьте упевнені, що ті, хто заперечує  такий прогрес, ні в якому разі не заважатимуть  Богові виконати обіцянки, щоб  звільнити вас із вашої Тюремної Планети. Так, це так називалося  в  ряді випадків і багато хто заперечує це, але це вірно і скоро ви повністю зрозумієте, як це відбувалося.

Ви знайдете багато повідомлень, які проінформують вас про зміни, і вони нададуть вам упевненість в тому, що багато хто шукає. Через роки обіцянок, несподівано уся виконана робота починає приносити плоди. Ви ніколи не були одні у вашій боротьбі з темними силами  і у цей важливий час  ви маєте додаткову підтримку Істот, які спостерігали  за вашим прогресом здалеку. Вони терпляче чекають правильного часу, щоб повністю виявити себе. Вони мирні і люблячи об'єкти, які приходять із багатьох вищих рівнів, і допомагають Рідній Землі і її цивілізації, щоб безпечно подолати цей час хаосу. Ваше майбутнє гарантовано, незважаючи на будь-які утруднення, які ще можуть бути. Майбутнє – Золоте  і Вік великого прогресу  підніме вас вгору із  нижчих  вібрацій  і обіцяє багато радості і щастя.

Деякі питають, для чого ці  зміни і чому зараз, і є проста відповідь, що "настав час". З  початку цього циклу,   вам призначалося  досягти вчасно цього пункту і результат був досягнутий завдяки зусиллям тих, хто несе Світло і  виконав свої обіцянки, щоб поширювати Світло вздовж і поперек. У свій час  це також охопить і темні сили, які поступово будуть реагувати на нього, отже очікується, що ви із Світла будете лікувати  їх із співчуттям. Вони мають шанс  пробудитися ще раз і  вони зможуть  піднятися у Світло з вашою любов'ю і допомогою. Нема безнадійних духів і можливо ви зможете  побачити їх як духів, які потребують багато любові, щоб  пробудитися  до Світла.

Щодня,  більшість з вас має справу з багатьма духами із різних рівнів еволюції. Ви, можливо, відчуваєте,  що деякі є Істотами Світла, але ви не можете бути упевнені. Отже поводьтеся із усіма однаково, включаючи і тих, хто, здається, ще не знає свого істинного потенціалу. Часто декілька добрих слів зможуть пробудити  їх і підняти їх вгору, і розпочнуть потік думок, які приведуть їх до більшого розуміння. Як тільки дух відгукується, то його наставники охоче допоможуть йому зробити важливий перший крок. Допомога є завжди  і ніколи не закінчується. Це – дивовижна  правда, що ті, хто знайшов Світло горять бажанням розділити його  з іншими. Вони часто стають вашими цілителями і учителями, і так Світло зростає  і стає потужною енергією на благо усіх. Ви успішно заземлили Світло в багатьох місцях і  зараз існує потужна мережа навколо Землі. І оскільки Рідна Земля  піднімається, то вона стає все більш і більш активною, щоб надати ще більше Світла. Тому перемога над темними силами гарантована  і вони відступають, бо не в змозі командувати так, як вони робили раніше.

Боротьба відбувається не тільки з темними силами, які мають своїх фаворитів по всій Землі, але і з їх владою, яку зменшили. З плином часу  вони все більше розуміють, що їх позиції ослаблені  і відмовляються від боротьби. На відміну від ваших в'язниць на Землі, кожен дух отримає  допомогу і любов,  щоб повернутися  назад до Світла. Це не буде "покарання",  як наприклад, ви  розумієте це слово. Коли вони будуть повертатися  до Світла, то їх будуть  вітати, але їм доведеться понести кару за  минулі дії. Кожен з вас  випробував це як "карму" і вона означає  опрацювання ваших помилок, щоб запобігти повторенню.

Значною мірою вам невідомо, що є багато, багато Істот, які охороняють вас, щоб гарантувати, що ви не будете спантеличені  або введені в оману, і ви твердо крокуєте по землі. Звичайно ті з вас, хто дотримувався свого життєвого плану,  уже на шляху до Вознесіння. І яка радість і святкування йтимуть за вашим успіхом, тому що шлях через ваш вимір був важким і дуже випробувальним,  але все ж ви успішно справилися  з усіма викликами. Хоча це, можливо, не очікувалося, проте ви отримали вільний вибір, відносно того шляху, яким  ви йшли.

Багато хто з вас достатньо просунувся, щоб знати, що ви підняли свої вібрації до рівня, щоб піднятися. Ви будете змушені  допомагати  іншим, і це також працює у напрямку до Підйому, і ніхто не зробить це краще, ніж ті, хто вже досяг успіху. Дух співпраці стає все потужнішим, оскільки ви рухаєтеся вперед  через виміри, і духи подібного виду поступово збираються  разом. Це вже відбувається  на Землі, де ви притягуєтеся  один до одного із-за ваших подібних вібрацій. Життя, яким ви його  знаєте і яке випробовували, - далеко від реальності, і  перший досвід ви отримаєте  в Саммерленді,  куди усі духи зазвичай йдуть після їх переміщення. Життя там значно відрізняється від того, до якого ви  звикли на Землі.

Життя на Землі навчило вас, як еволюціонувати значною мірою через ваше власне рішення  і вас вітають з таким досягненням. Все ж, коли ви зосереджуєтеся на специфічній допомозі, то вона завжди доступна  вам за потреби. Ви досягли пункту, де ви  майже завершили вашу поїздку через матеріальні царства. Ви можете зараз подивитися із сторони  і розслабитися, і допомогти іншим, хто все ще пробує з'ясувати правду про їх існування. Можливо, немає іншої можливості подібної до цього часу, оскільки  все  приходить з циклами досвіду.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло прояснить ваш шлях і дні до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

 У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.

Перекладач: Fedir

Monday, February 8, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - 5th February 2016


Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я – 5 лютого  2016Продовжують відбуватися події, здебільшого поза вашим зором, які впливатимуть на ваше майбутнє і будуть вигідними для вас. Проте,  прийде час впродовж  цього року, коли ви повинні узнати  користь від змін. Відомо, що в першу чергу ви думаєте про ревальвацію валюти і це зайняло значний час, щоб об'єднати  країни разом в договорі про зміни. Зараз їх достатньо для того, щоб йти  вперед, і  ніколи не було такого  часу, коли був досягнутий  такий прогрес. Ви  можете бути  упевнені в тому, що ревальвація знаходиться в її кінцевих стадіях. Тим часом все більше винаходів витягуються із-під спуду  і це тільки питання часу перед тим, як вони почнуть реалізовуватися. Будьте упевнені, що зміни йдуть повним ходом  і зайшли занадто далеко вперед, щоб їх можна було зупинити. Шляхи створення вільної енергії були доступні впродовж деякого часу і зараз виявляється навіть більше пристроїв. Наближається час їх остаточного використання, але Ілюмінати все ще пробують перешкодити  їх поширенню. Це не залишиться на такому рівні, оскільки ваша еволюція не може затримуватися невизначений час.

В майбутньому на нас чекають скрутні часи і вони неминучі, оскільки відбуваються головні зміни, які починають  змінювати  ваш спосіб життя від важкої роботи до способу, який звільняє вас від цього. Прийде  так багато змін, які піднімуть  вашу якість життя до рівнів, якими ви повинні були насолодитися в кінці минулого століття. І тому, за  відносно короткий час  ви дуже швидко просунетеся вперед, поки  не досягнете  рівнів, які піднімуть вас від старих шаблонів  боротьби. Найприйнятніша і бажаніша зміна буде тоді, коли буде забезпечений  світовий мир і плоди  вашої  роботи  використані для вигоди  кожного. Найбільшою вигодою буде  наявність  достатнього часу, щоб йти за вашими власними інтересами  і мати  фінансові засоби, щоб зробити так. Життя стане значно відрізнятися від того, до якого  ви тепер звикли. Рідна Земля не буде більше  вважатися тюремною планетою, і комендантська година, під якою ви жили, буде знята. Ви станете вільними  духами і будете здатні  йти без перешкод  вашим власним шляхом.

Оскільки  ті з вас, хто є Світлом продовжать піднімати себе вгору, то ви віддалятимете себе від тих, хто робить мало або не пробує  здолати їх темні енергії. Вони точно випробують те, що пробували нав'язати  вашій  цивілізації  і знайдуть  себе ізольованими  від іншої частини Людства. За вашим розрахунком це, можливо, забрало  багато часу, щоб досягти цього пункту у вашій еволюції, але фактично це відбулося  "вмить". Вигоди від такого досвіду різноманітні і були досягнуті за такий короткий період часу. Звичайно усім вам довелося пройти через деякі жорсткі виклики,  але немає більш  швидшого шляху  еволюції. Те, що  ви вивчили,   підготувало   вас до більшого  і ваш Меч Життя  загартований вашими дослідами. Прийміть кожен виклик,  як можливість підняти ваші вібрації, і знайте, що ви ніколи не будете  в ситуації, якою ви  більше не  можете управляти. Отже, якщо ви тепер залучені до боротьби, то знайте, що ви  здатні  добитися успіху. Також пам'ятайте, що ви не проводите  своє життя одиноким  і  завжди є дорогі духи, які супроводжують вас і допомагатимуть вам там, де вони можуть. Проте, знайте, що вам допоможуть тоді, коли ви попросите  і жодним чином не будуть нав'язувати проти  вашого  вільного  вибору.

Відомо, що надзвичайно велика кількість  вас страждають від різних форм хвороби, або відчувають нестачу  хорошого здоров'я з різних причин. Будьте упевнені, що дуже скоро хороше здоров'я буде нормальним способом життя, і зцілення  буде доступне  для кожного духу, для більшості – за  вашої тривалості життя. Фактично буде миттєве зцілення, яке також відновить зламані  або втрачені  кінцівки. Майбутнє  тримає багато несподіванок для вас, і     наповнить вас радістю. Бог завжди обіцяв, що при завершенні теперішнього  циклу, ви повернетеся  до вищих царств, щоб запустити еру безупинної любові і досконалості. Будьте тими, хто допомагає проявити  Новий Вік, і допомагає іншим  йти  тим же шляхом. Любіть  і ведіть інших  таким чином, щоб вони також могли  досягти успіху.

Майте на увазі, які б думки ви не оприлюднили, ви допомагаєте встановлювати природу майбутніх подій у ваших життях. Не можна недооцінювати  владу думки, оскільки ви – люди  Землі, самі  визначаєте  ваше власне майбутнє. Отже  зосередьтеся на усьому  хорошому  і допомагайте Людству утриматися на ногах на шляху до Світла. Ваші наставники  звичайно працюють для цієї мети  і робитимуть  якомога більше, щоб допомогти вам утримати вашу мету в полі зору. У ваших теперішніх  обставинах завжди буде  роздратованість, яка змогла б   збити вас з дороги. Звертайтеся за  потреби  до ваших наставників  і вони будуть на  вашій стороні, і іноді їх присутність буде відчуватися, що  може дуже заспокоювати.

Минулий досвід показує, що, коли ви маєте великі надії, ви схильні  відчувати розчарування, якщо вони не матеріалізуються  досить швидко. Дозвольте мати  достатнього часу, щоб події відбулися, оскільки все  просувається у напрямку до завершення, і ви знатимете досить скоро, коли вони будуть готові. Ви не будете розчаровані і як тільки ті, хто опонує таким рухам, більше не зможуть впливати на них,  вони почнуть проявлятися. Як тільки будуть видалені залишки старого циклу, розпочнеться славний період росту і розвитку. Те, чому призначено статися,  ніхто не зможе зупинити його просування, і воно вітатиметься по всьому світу, оскільки народжується Нова Земля.

Кожен дух буде значно впливати на те, де йому подорожувати далі, і багато хто почне нову  пригоду. Кінець кінцем для вас відкриються  нові перспективи, оскільки ви стаєте  Галактичною Істотою. Навіть зараз ви отримуєте більше розуміння Всесвіту, який відкривається вам. Всі життя, які подібно до вас еволюціонують у напрямку до більшого розуміння того, що усі – частина  цілого. Є так багато різних форм життя, які існують у  багатьох Всесвітах, які навколо вас. Деякі настільки  відмінні від вашого власного, але все ж усі знаходяться  на шляху, який гарантує, що вони продовжують еволюціонувати. Людина – відносно  новий  різновид,  який  готовий  переміститися у вищі виміри.

На вищому  рівні є "війна" між силами Світла і темними силами, які хоча і переконалися, що їх дії обмежені, відмовляються підкорятися. Їх боротьба приведе в результаті до їх поразки,  оскільки вони не можуть більше  користуватися всім озброєнням, яке вони зібрали. Вони приречені, але ще чіпляються  за надію на успіх, коли вони втрачають владу, щоб диктувати завершальний результат. Вони наосліп прямують до поразки,  але не тим шляхом, який ви уявляєте, оскільки Світло не прибігає до насильства. Наближається кінець старих шляхів конфронтації, хоча не просто оголосити  повний  мир. Ера мирних підходів, на які ви заслуговуєте  через ваше присвячення Світлу – все ще наближається. Хай  Любов і Світло залишаться  з вами назавжди.

Це повідомлення прийшло від  мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.

Перекладач: Fedir

Thursday, February 4, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - January 29, 2016Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - January 29, 2016
Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я - 29 січня, 2016Є  причина вважати, що незабаром ви узнаєте  про початок цілої серії  змін, які кінець кінцем відчують у всьому  світі. Ті зміни, які були просто затримані на  деякий час, готові гармонійно проявитися  таким чином, щоб вас не спантеличити. Вам доведеться мати на увазі, що більшість людей не мають ніякого уявлення відносно того, що їх чекає в майбутньому. Спочатку люди почуватимуть себе вибитими з колії,  але як тільки вони побачать, що зміни відбуваються на краще, вони нададуть свою підтримку. Природно,  буде невизнання змін тими, хто щось втрачає, але їх страх  зникне, коли зміни здійснюватимуться  швидко і з повною  компенсацією кожному. Будьте упевнені, що часова діаграма  вашого Підйому встановлена і що усі події, які  поступово ведуть до того,  можуть бути скоректовані, щоб гарантувати їх виконання. Ви побачите людей, які спеціально інкарнувалися із  вищих царств,  щоб допомогти Світлу швидко  ввести  Новий Вік.

Там, де ви знаходите руйнування і безлад, це – ознака  "демонтажу" старого світу , якому більше нема  місця в Новому Віці. Старе  буде очищено  якнайшвидше, оскільки нове вже готове зайняти  його місце. Озираючись назад, можливо, здається, що темні сили  перешкоджали прогресу, але незважаючи на їх дії він завжди був. Одною з головних особливостей було поширення  інформації на якомога більше людей, яку  неможливо було  приховати. Незважаючи на зроблені зусилля, щоб тримати новини про досягнення  подалі від ЗМІ, вони поступово просочувалися в  достатній кількості,  щоб йти вперед. Прикро, іноді це коштувало життя, але будьте упевнені, що включені духи були готові до ризику. Усі духи знали заздалегідь, коли вони будуть ризикувати  своїм життям  і будьте  упевнені, що вони згодні з тим для очищення  старої карми. З очевидних причин такі духи зазвичай не пам'ятають про це, як  тільки вони інкарнувалися, і це залишається в глибинах  їх умів.

Оскільки життя прогресує, то  в цей час багато духів все ще створюють карму  і більшість миттєво випробовують результати, оскільки  недостатньо часу, щоб нести її з собою. У минулому ви змогли б зробити так,  дозволяючи очистити карму  у кращому разі у відповідний час,  найбільш  вигідний вам. Зрозумійте, що не уся карма є так би мовити виправленням помилок, які ви, можливо, вчинили, оскільки вона  може також розглядатися як "нагорода" за акти доброти або щось подібне. Зрештою  ви вивчите всю  правду про ваше життя,  і це може бути найбільш викривальним  часом. Одна річ напевно зможе здивувати вас, що як Істотам  Світла, вам допомагають багато духів все ваше життя. Вони вибрані тому, що вони мають досвід, від якого ви ймовірно отримаєте  вигоду. Ви  також маєте тих, кого іноді називають "сторожами", хто залишається з вами увесь час, щоб зупинити небажані втручання або психічні напади на ваше життя.

Кожен дух щонайменше матиме наставника, щоб гарантувати, що  їх життєвий план виконується, і таким чином  ви можете побачити, що життя – не  лише серії випадкових подій, в що деякі вірять. Кожна головна подія ретельно планується, щоб гарантувати, що вона буде мати для вас максимальне значення. Більшість з вас має  Ангелів, які  здійснюють Волю Бога, і вони надзвичайно потужні і повністю присвячені їх ролі. Якщо ви знаходитеся у важкому положенні  і можливо ваше життя наражається на небезпеку, звертайтеся до  Архангела Михаила. Він може надати багато допомоги, але вона не обтяжує вас, щоб не  заважати вашому вільному вибору. Хоча ви маєте життєвий план, з яким ви погодилися  до інкарнації, ви можете в будь-який час  змінити  курс вашого життя. Проте, ваші наставники зроблять все, щоб гарантувати, що ви виконуєте  ваш життєвий план, оскільки він  мав  на увазі  покрити ваші потреби в певних випробуваннях, які допоможуть  вашій еволюції.

Галактична Федерація залишається поруч з вами, навіть якщо вони невидимі. Відколи ви входите в дуже важливий період, вам буде потрібний їх захист, оскільки темні сили   думали  знищити  великі частини планети, щоб спробувати залишитися при  владі. Проте, не бійтеся, оскільки немає ніякої такої їх діяльності,  яку можна приховати і вони відстежуються, де б вони не пробували сховатися. Їх вільний вибір обмежений  і не дозволяє серйозну деструкцію будь-якого виду. Темні сили задовольняться вірогідніше всього ідеєю  "брехливого" нападу. Не занадто хвилюйтеся відносно цього, оскільки ми маємо повноваження втрутитися, якщо вони зроблять спробу здійснити щось серйозне. Міра їх здібностей  причиняти  неприємності, була серйозно обмежена. Їм вже серйозно перешкоджають в їх планах  врятуватися  і покинути Землю, і зараз вони не можуть зробити так, оскільки навколо Землі розміщені  Авіани.

Одна з останніх подій  станеться  тоді, коли  Галактична Федерація зможе відкрито відвідати Землю. Потім будуть великі святкування, оскільки буде досягнутий постійний мир і усі форми життя зможуть насолодитися життям без втручання. Потім прогрес прискориться і темні періоди у вашій історії скоро будуть забуті. Давно очікуване Золоте Століття розпочнеться по справжньому  і життя стане великим джерелом задоволення і втіхи. Ваша тривалість життя  також зросте з підняттям  вібрацій і досягне моменту, де ви реверсуєте процес старіння. Ви проживете свої життя, як молода зріла особа і залишитеся такою до тих пір, поки ви не вирішите, що вам потрібний інший виклик, який   сприяв би  вашій еволюції. Ви погодитеся, що усі неприємності і душевний біль, який ви, можливо, випробували, здаватиметься таким віддаленим, що вони більше не матимуть  місця у вашому житті.

З вашим розумінням змін, яким ви володієте, ви зможете допомогти іншим, кого спантеличило  і іноді  налякало майбутнє. Обережно повідомляйте  новини, але не занадто багато  за один раз. Людям потрібен час, щоб охопити все, що відбувається і бути упевненими, що зрештою воно буде мати переваги. Як тільки стане очевидним, що  зміни розпочалися, то  вони побачать, які відбуваються удосконалення. Як тільки поширяться позитивні новини, то це навіть швидше допоможе підняти  вібрації. Ви, можливо, переконалися, що минулого року час  збільшив швидкість, але цього року він буде здаватися навіть швидшим. Це – упевнений  знак того, що усе продовжується добре і ви піднімаєтеся у  вищі вібрації.

Рідна Земля починає вносити зміни в планету і у багатьох країнах ви випробовуєте погодні крайнощі. Не хвилюйтеся, оскільки це – не  кінець світу,  а поява Нової Землі. Це все здається іноді  дуже хаотичним,  але як тільки зміни будуть зроблені, все швидко врегулюється до приємного погодного  шаблону, яким усі повинні насолодитися.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.
 У Любові і Світлі.

Mike Quinsey.

Перекладач: Fedir

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012