team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Thursday, January 28, 2016

Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - January 22, 2016_ua


Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я - 22 січня, 2016Ви вивчаєте, як швидко може все змінюватися,  але несподівано,  може показатися, що  майбутнє не таке райдужне, як  було нещодавно. В уми деяких людей ввійшов страх, оскільки великий капітал коливається і втрачає віру в грошові цінності. За кулісами, багато тих, хто при владі,  керуються  метою триматися подалі від американського долара. У такі часи  нема  стабільності  і ви у владі тих, хто управляє світовими ринками. Неминуче буде гірше перед тим, як  будуть вирішені проблеми  і ринки грошей  заспокояться. Багато чого може статися так швидко і мало що  може змінити результат. Будьте упевнені, проте, що свою роль грають більші сили, ніж  на Землі,  щоб гарантувати, що кінець кінцем це вам сподобається.

 Багато шляхів ведуть до задовільного завершення  багатьох змін, які поступово набувають форми. Темні сили можуть  все ще впливати,  але їх влада, щоб диктувати ваше майбутнє швидко зменшується. Багато країн збираються  разом одноголосно представити   розголошування і ревальвація ваших найбільш важливих валют стає вірогіднішою. Усе планується  заздалегідь і направлене на  поліпшення життя людей вашого світу. Опозиція до цього слабшає і ніщо не перешкоджатиме відбутися  бажаним змінам. Це – перші  кроки, які, здається, забрали так багато часу,  але ревальвація і поширення фондів у всьому світі досягають успіху. Фактично, це вже почалося,  хоча доки ще не  визнане.

 Зґвалтування земних ресурсів зараз знизилося, і найбільш важливо зовсім його зупинити. Звичайно, це кінець кінцем припиниться і стане непотрібним, оскільки ви будете насолоджуватися вигодами від нових технологій. Проте, потрібен  час, щоб завершити заміну,  але з ресурсами, які доступні і допомога ваших друзів із зовнішнього космосу скоро знімуть ці проблеми. Будьте терплячі і знайте, що  все ще відбуватиметься очищення, але воно буде швидко завершено. Коли ті, хто стоїть на  вашому шляху будуть переміщені,  буде швидко встановлений мир і вам буде надана  пряма допомога.

 Якщо б ви змогли знати правду про те, що відбувається  на вашій планеті, ви заспокоїлися б відносно того, як відбувається рух вперед. Багато груп по всьому світу сприяють необхідним змінам, і їх влада значна, оскільки їм допомагають Сили Світла, які оточують  вашу Землю. В потрібний час вони зможуть повністю проявити себе, і досі  працюють з вами, навіть якщо ви не підозрюєте про їх присутність. Вам завжди допомогли сили  Світла, але вони рідко робили свою присутність відомою. Вони гарантували вашу безпеку  і що План для Людства буде виконаний, як планувала Ієрархія. Ви фактично прискорюєтеся  у напрямку до завершення старого циклу.

 Хоча ви випробовуєте усі види крайнощів, як наприклад, погодні зміни, але  кінець кінцем вони угомоняться  і стануть помірними. Це гарантує, що ви не будете мати крайнощів, які випробовуєте  зараз. Ви прямуєте до мирних часів, коли люди об'єднаються  і працюватимуть разом, як один. Між усіма країнами розвиватиметься мирне існування, і ті групи, які викликали руйнування,  будуть переміщені. У таких  обставинах гармонія і співпраця прийдуть природно і продукція Землі буде розділена порівну. З часом нестачі або проблеми, які ви зараз випробовуєте, повністю зникнуть значною мірою  із-за нових і передових технологій, які будуть представлені.

 Вже ті, хто із  Світла, готують представити вигідні зміни, таким чином, щоб при першій можливості вони досягли  успіху. Занадто довго вам відмовляли в тих змінах, які значно  б підвищили  вашу якість життя. Це також стосується  видів лікування, які включають наркотики і хірургію, які також стануть непотрібними. Нові методи чекають впровадження, що  повністю змінить методи лікування тіла  від  хвороби  і недуг. Навіть вони кінець кінцем стануть непотрібними, оскільки   підвищення  ваших вібрацій підніме вас до точки, де не існують хвороби і недуги. Ці  зміни не так  далекі від маніфестації,  отже вам є багато чого очікувати в майбутньому.

 Про що  ви думаєте – те ви і будете випробовувати, і це Закон Тяжіння, який приносить вас до того, на чому  ви фокусуєтеся. Отже,  навіть зараз ви починаєте створювати своє  майбутнє навколо вас. Проте, також пам'ятайте,  якщо ви прагнете фокусуватися на негативності навколо вас, то ви, ймовірно, притягаєте її більше. Роблячи так,  ви надаєте їй енергію, але це не означає, що ви не можете спостерігати негативність навколо вас. Тому доцільно тримати ваші думки і дії в міру можливості зосередженими  на Світлі. Ніколи не бійтеся, оскільки ця енергія  притягне  те, що викличе у вас  проблеми. Будьте  нормальною  дуже позитивною особою, і вас навряд чи будуть турбувати  інші події, які відбуваються навколо вас.

 Світло дуже швидко продовжує зростати, і таким чином  темні сили втрачають  свої позиції. Ви можете займатися вашими щоденними справами  з повною упевненістю, що  ваше майбутнє безпечне і гарантоване. Проте, є місця, де створилася негативна енергія  і їх потрібно очистити. Неминуче, що ви будете випробовувати дискомфорт і незручність, оскільки відбуваються ті зміни, але де можливо,  будь-які духи, які наражаються на небезпеку, будуть попереджені заздалегідь. Проте, іноді підключається карма  і деякі духи повністю випробують зміни, що відбуваються. Будьте упевнені, що усе вирішиться, як повинно бути і люди знайдуть себе там, де вони повинні  бути.

 Галактичні Сили ще не готові повністю відкритися, щоб  не наразитися на  відкриту війну з вашими темними силами. Вони погрожують усім "зловмисникам", які можуть ввійти у вашу земну атмосферу, тож ви можете  припускати, що фактично усе кораблі, які ви бачите, від секретного флоту, який вони мають. Звичайно ні один їх корабель не підійде так  близько до Землі, щоб наразитися на  неприємність. Галактичні Сили мирні і  користуватимуться самозахистом тільки тоді, коли  їм погрожують, і звичайно не зможуть  ініціювати напад на вас. Вони користуються технологіями, які далеко попереду вашої цивілізації, і можуть постояти за себе в  такій ситуації.

 Продовжуйте випромінювати  Світло  і ви робитимете краще, що ви можете, щоб прискорити кінець діяльності темних сил. Їх час закінчується  і ви можете залишитися упевненими, що ви в безпеці  від їх загроз, і що Галактичні Сили і навіть вищі істоти ретельно спостерігають за вашим прогресом.

 Це повідомлення прийшло від  мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.

 Майк Куінсі.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

Tuesday, January 19, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - January 15, 2016Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я - 15 січня, 2016Події рухаються  далі дуже  швидко і посилюють тиск  на тих, від кого очікують анонсування Розголошування, щоб просуватися вперед без затримки. Президент Путін – один  із тих, хто застосовує тиск і зараз проводить операцію, щоб отримати щонайшвидше результати. Тим часом Земля зараз діє в межах енергетичного екрану, який захищає від зовнішнього  втручання. Ви можете бути  упевнені, що  ваше майбутнє знаходиться в руках тих, хто має  величезну владу для успіху Світла. Темні сили природно знають, що вони безсилі, щоб досягти своїх цілей – викликати  ще одну Світову Війну. Отже ви можете проживати свої дні, знаючи,  що майбутнє Землі і Людства  знаходиться в надійних руках. Могутні  сили Світла чекають  заклику принести ще  більше знання, і привести вас до розуміння вашої дійсної історії. Одне одкровення, яке принесе вам велике заспокоєння, стосується прихованої влади кожної Істоти Світла. Вас примусили  вважати, що ви безсилі, коли фактично ваш потенціал необмежений. З цим приходить  відповідальність, щоб використовувати його мудро, і з часом  ви отримаєте достатнє керівництво і інструкції в цьому відношенні.

 Ніщо не може зупинити вашого швидкого просування до становлення повністю Галактичною Істотою, окрім вас самих. Сили Світла довгий час працюють у напрямку до цього  досягнення, все ж таки успішний результат  залежить  від вашого прогресу і здатності об'єднати Світло в межах вас. Як тільки ви досягнете певної стадії, ви будете упевнені в повному успіху, і як колектив Істот Світла, ви підніметеся  і забудете нижчі вібрації. Не може бути будь-якого іншого шляху, оскільки Закон Тяжіння здійснить ваше Вознесіння. Природно, що на цьому відрізку  часу  ви пройдете через стадії підняття, які кінець кінцем приведуть  до повної свідомості. В даний час ви тільки починаєте розуміти ваш дійсний потенціал і ви кожен отримаєте допомогу, щоб   зробити ваш шлях настільки  легким як можливо.

 Якщо ви коли-небудь сумнівалися, що ви досягнете успіху,   незважаючи на  багато спроб темних сил  запобігти вашому Підйому, то знайте, що Бог визначив, що це повинно відбутися. Коли могутні  сили Світла вирівнюються з опозицією, ви можете бути  упевнені, що в результаті,  не може бути будь-якого іншого шляху, ніж того, який  призначений  вищими силами. Не дивлячись на те, що відбувається  навколо вас, ви можете зайнятися вашою роботою з абсолютною впевненістю в успіху. Робітників Світла  закликають допомогти своїм попутникам, тому що, оскільки  починаються зміни, то багато духів будуть спантеличені щодо того, що відбувається. Найголовніший аспект – пояснити, що результат приведе  кожен дух до його найвищої точки  прогресу, і ніхто не заперечуватиме проти  їх справедливого місця. Ви будете точно там, де ви заслуговуєте бути, і ясно, що  всі духи знайдуть себе спокійними і розслабленими  у відповідних вібраціях. Ви знатимете заздалегідь, куди вам направлятися  і отримаєте  повне пояснення щодо того, як вам досягти цього. У всі часи, люблячи Істоти  Світла  супроводжуватимуть  вас таким чином, що вам не потрібно буде боятися майбутнього.

 Життя на Землі було  настільки далеке від  правди, що ви будете як задоволені, так і вражені тим, що з'ясували ваш реальний потенціал як Галактичної Істоти. Ви забудете цей світ, як кошмарний  сон, коли порівняєте з тим, що ви будете  випробувати, як тільки ви підніметеся із  нижчих  вібрацій. Це  прирівняне до Пекла на Землі,  здійсненого темними силами, які  тримали  вас в полоні без вашого відома. Ті дні закінчуються, оскільки Світло перетворює негативні вібрації, які стрімко зникають і продовжуватимуть  зникати, поки вони остаточно не залишаться позаду.

 Ті з вас, хто читає це повідомлення є тими, хто може допомогти  полегшити турботи людей навколо вас, кого лякає те, що для них "невідомо" в їх майбутньому. Декого однаково хвилюватиме правда, оскільки вона виведе  їх з  зони комфорту, особливо, коли вони зрозуміють, що стільки багато  знайомого  навколо них  змінюється. Спочатку  буде здаватися, що там багато хаосу, але внаслідок цього з'являться позитивні ознаки, що кращі дні  попереду. Старе  повинне зробити шлях новому,  але будьте  упевненими, що це не займе багато часу, як ви, можливо, передбачали. Вже починають відбуватися  планові зміни і вони впливають на всі форми життя. У природі вже помітні деякі із змін, оскільки тваринний світ пристосовується до них. Деякі різновиди повністю зникнуть  і це не незвичайно для курсу  циклу.

 Кожен  з вас прожив  багато життів на Землі і ви отримаєте з них вигоду. Ті з вас, хто вивчив уроки третього виміру, вірогідніше всього матимуть внутрішнє відчуття того, що ви маєте піднятися. У будь-якому випадку ви знайдете себе точно там, де ви повинні бути, щоб продовжувати свою еволюцію. Кінець кінцем всі духи піднімуться, але декому потрібно прожити  більше життів перед тим, як вони будуть готові. Ви маєте настільки  багато часу, наскільки  вам подобається еволюціонувати і оскільки ви отримуєте допомогу на всьому шляху, то кожне життя плануватиметься з думкою про вашу еволюцію. Ваші наставники гарантують, що в міру можливості ви будете триматися  вашого життєвого плану, але ви все ще маєте вільний вибір, щоб слідувати  іншим шляхом,  або робити зміни у ньому, якщо ви так бажаєте.

 Ви починаєте розуміти, що у вашому Всесвіті є більше життя, ніж спочатку вважалося. Це  частково тому, що Земля була захищена від відвідувачів, які могли б заважати  вашій еволюції. Інопланетян  запросили Ілюмінати,  в рамках угоди, яка дозволяла їм мати бази на Землі, в обмін на  передові  технології. Починаючи з тих ранніх часів приблизно 70 років тому, як ви  очікували, Ілюмінати значно  просунулися від ваших вірогідних очікувань і знаходяться на  багато  років  попереду вашого теперішнього знання. Проте, це не дало  їм можливості досягти того, що вони задумували, оскільки їх здатність зробити так, як їм подобається – більше  не є предметом вибору, як вже було пояснено.

 Кожен тиждень  багато чого відбувається  по всьому світу, і працівники Світла  допомагають цьому. Темні сили маніпулюють економікою, щоб викликати бажані результати, які не завжди у ваших кращих інтересах. Проте,  це не принесе  вигоди залученим до цього процесу, оскільки майбутнє не знаходиться в їх руках, і  Вищі Істоти  повністю  їх контролюють. Після переміщення тих, хто пробував захопити владу у  світі, настане   швидкий прогрес, який  принесе  вигоду кожному. Через відносно короткий час ви отримаєте вигоду від нових технологій, які тривалий час приховувалися від вас. Дні темних  сил  полічені  і їх дії під контролем Істот  Світла.

 Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло прояснить  ваші дні і шлях до завершення.

 Майк Куінсі.

Веб-сайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

Tuesday, January 12, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - January 8, 2016Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 січня, 2016


Дорогі, зробіть глибокий вдих і готуйтеся до багатьох змін, які чекають вас. На вигляд, можливо, здається, що деякі зміни руйнівні, оскільки стосуються  ваших існуючих систем. Проте, якщо розглядати повну картину усіх дій, то ви запускаєте період багаторазових змін. На кожній стадії ви природно розглядатимете їх згідно з їх безпосереднім ефектом. Проте, якщо б ви змогли побачити  довгостроковий результат, ви цінували б  кожну подію, як частину цілого процесу змін. Більшість з вас вже знають, що події відбуваються  для вашого звільнення від  темних сил,  які мають над вами владу. Рідна Земля вже вносить зміни з цієї причини і вона змусить "тремтіти" темні сили за їх дії. Іноді залежно від того, де ви знаходитеся, здається, що земні справи  загрожують вам, але пам'ятайте, що зміни до поверхні Землі неминучі, оскільки відбувається очищення. Будьте упевнені, що Галактична Федерація буде активна в такі часи, і якщо буде необхідно, то  перемістить вас, щоб  ви не наражалися на серйозну небезпеку. Спробуйте не боятися змін, оскільки на вас вони безпосередньо не впливатимуть, за винятком  кармічних причин. Нам часто  важко перешкодити таким обставинам, але ми отримали повноваження допомогти вам, ми можемо перемістити вас, поки вам загрожує  небезпека. У вашій історії записано, що  багато цивілізацій просто  безслідно зникли.

 Багато чого відбувається без вашого відома, але усі події на Землі контролюють Галактичні Сили. Вони направляють енергії в області, де вони  викликають найменший афект для будь-яких життєвих форм. Проте, є часи, коли потрібні головні зміни, коли переформується суходіл і  змінюються водні артерії. У такі часи   більш  важливо, ніж коли-небудь, бути спокійними  і уникати енергій страху. Зберігайте спокій  і роблячи так,  ви допоможете іншим зробити теж саме. Неминуче, що  головні зміни супроводжуватиме деяке побоювання, але запевняйте людей, що усе це для  поліпшення Землі. Старе, яке більше не обслуговує ніякої мети в Новому Віці, повинне піти і звільнити  шлях новому. Десь можливі зміни будуть помірні, щоб дати можливість кожному з вас пристосуватися до них. Багато цивілізацій  спостерігають за змінами, отже вам можливо відомо, що цим управляють вищі сили. Подія, що відбувається, має велике  значення для Сонячної Системи, тому це привертає стільки уваги.

 Ви випробовуєте  розпуття, оскільки вібрації продовжують зростати. Це неминуче і потрібне, щоб забезпечити наступну стадію в еволюції Людства. Це відбувається у кінці кожного сонячного циклу і   ось чому стосунки людей не пов'язані один з одним. Це дає  можливість духам знову отримати доступ до свого  прогресу і в майбутньому   продовжувати розвиток. Ваші досліди, поки ви утілені  на Землі, мають посилити вашу готовність служити іншим і вас дуже люблять і цінують  за таку роботу. Ви довели свою силу і рішучість в несприятливих обставинах і можете  управляти собою  в будь-яких ситуаціях. Глибоко в душі ви пам'ятатимете, що ви усі добровільно запропонували рости через ваші земні досліди, і ніде ще не могли  запропонувати такої великої можливості досягти  успіху за такий короткий час.

 Оскільки ви рухаєтеся через останні залишки старого циклу, то направте свої думки більше на розуміння Нового Віку. Він буде дуже відмінний від того, що ви знали, і буде дуже приємною несподіванкою, оскільки ви переконаєтеся, що велике щастя і свобода підтримуються  вашими бажаннями. Більше  ви не будете вимушені стикатися з негативними енергіями і ви зможете йти вашим обраним шляхом без перешкод. Багато мудрих духів  нададуть  допомогу в створенні ваших альтернатив відносно ваших майбутніх планів. Тож  не хвилюйтеся в цей час, якщо ви невпевнені відносно того, в якому напрямі буде розвиватися ваш життєвий план. До тих пір, поки ви не станете  Галактичною Істотою, ви не можете очікувати, що ви повністю  розумієте свої майбутні потреби.

 Як тільки ви переміститеся з  нижчих  вібрацій, ви скоро забудете досліди проживання в дуальності,  але завжди будете пам'ятати уроки, які ви вивчили. Природно, що  дехто з вас, хто читає ці повідомлення,  вже мав  рівень повної свідомості, але опустився  у ваші вібрації, щоб служити в нижчих вимірах. З цієї причини,  ваша пам'ять повернеться набагато швидше до існування у вищих вібраціях. Ви тримали знання у вашій підсвідомості, і це допомагало  вам проходити через ваші досліди. Бог підтримає Безумовну Любов до  вас усіх і не відрізняє  одного від іншого, а бачить вас усіх, як рівних. Отже ті духи, хто почуває себе негідним Любові Бога, повинен знати, що вони мають  велику повагу, не менше, чим будь-який інший дух.

 Коли ви дивитеся  навкруги, то  пам'ятайте, що кожен дух, якого ви бачите, просто виконує життєвий план, який особливо задовольняє його потреби. Тож майте на увазі,  що які б обставини не існували навколо вас, ви ніколи не забувайте, що кожен дух подібний до вас, незважаючи на шлях, яким  вони  слідують. Розуміння правди відносно життєвого  плану кожного із  духів  допоможе  вам уявити, що фактично немає ніякої різниці одного від іншого. З таким розумінням необхідність осудження інших духів стає непотрібною, оскільки ви всі Єдині. В цьому причина того, що ви вважаєте себе охоронцем  вашого Брата і чому усі члени Людства повинні показувати любов і співчуття один до одного. Знання цього повинне надати вам можливість відправити любов тим, хто живе в глибинах темряви, оскільки їм потрібна ваша допомога більш ніж будь-якому духу, якщо вони хочуть повернутися  до Світла. Їх можуть пробудити вищі енергії,  хоча вони відмовилися від  віри у Єдність  усього Життя.

 Мається на увазі, що зараз, після багатьох затримок відбудеться  ревальвація валют. Проте, пам'ятайте, що спочатку це будуть ті валюти, які найбільш важливі для цього періоду часу. Ви побачите це,  як початок кінця здатності темних сил  диктувати курс Людству. Ви вириваєтеся на волю із  їх "в'язниці", яка тримала  вас сотні років  в стороні від істинного прогресу. Самий останній період був для вас найкритичнішим, в якому вам перешкоджали рухатися  вперед, щоб отримати вигоду від багатьох досягнень, які притримували. Ця ситуація змінюється на ходу  і  зараз готові відкритися багато різних джерел. Все ще занадто небезпечно для багатьох людей оприлюднити їх винаходи, але підключені значні сили, що означає, що їх не можна стримувати достатньо довго. Будьте упевнені, що там, де люди хочуть  досягти успіху і упевнені в цьому, то їм допоможуть.

 Впродовж деякого довгого періоду часу ви з надією чекали змін, але з різних причин вони затримувалися. Цей період зараз майже пройшов і час приведе тих  зі Світла, хто  матиме  значно більше свободи руху і вираження. Багато чого створено  за ці роки і скоро відкриються ворота шлюзу  і іноді вас приголомшить швидкість подій, що мають місце. У минулі роки  було зроблено  багато досягнень і як тільки обставини дозволять, буде надлишок нових  винаходів. Ви, можливо, будете шоковані, але не дивуйтеся,  дізнавшись, що вас серйозно притримували  останні  100 років. Проте, вас не будуть  притримувати багато довго, і коли на Землі остаточно установиться мир,  винаходи один за одним будуть реалізовуватися  в швидкій послідовності. Можливо, все ще є непередбачені затримки, але в найближчий час будуть зміни для покращення вашого життя .

 Вам доведеться стільки дізнатися про вашу Землю і наскільки  ваші історичні книги далекі від точного, істинного знання. У  відповідний час, ваша Галактична сім'я гарантує, що ви усі будете мати  можливість вивчати вашу істинну історію. Вони можуть ілюструвати свою точку зору і  показати  вам події, які мали місце у вашому минулому такими, якими  вони фактично були. Здебільшого ви побачите, як Людство було віроломно  дезінформовано відносно його історії, і особливо в недалекому минулому. Ви узнаєте правду про причини двох Світових Воєн, що обов'язково  викличе  потрясіння і жах, зважаючи на  величезні втрати життів. Немає ніякої можливості спотворити  правду,  або маніпулювати нею і вона  буде виявлена не для того, щоб покласти провину на кого-небудь, а щоб внести ясність.

 Відповідальні за  ваше "ув'язнення" на Землі будуть відповідати перед  вищою владою, ніж наша. Вони будуть видалені із Землі, щоб гарантувати, що  їх вплив більше не може  заважати новим енергіям. Прийдуть дні, коли ви станете  вільними  від усякого втручання, і таким чином  ви зможете прожити свої життя так,  як самі  ви вибрали, і  в абсолютному мирі. З досвіду стане зрозумілим,  оскільки слова здаються неадекватними, які  засоби зможуть описати абсолютний мир і гармонію. Ваші теперішні  життя – сумне  відображення того, що приходить до вас, отже кожне зусилля,  яке ви вкладаєте, щоб піднятися вгору у вищі вібрації, буде варте цього. На вищому рівні ви можете зустріти  свою істинну сім'ю і друзів, яких ви давно забули, але швидко згадаєте,  як тільки  зустрінетеся знову.

 Майже напевно прийде час, коли людям треба буде знати, що відбувається  на Землі, і як це впливатиме на їх майбутнє. Як один з тих, хто утримує більше знання, яке може допомогти іншим  зрозуміти, ви будете покликані, щоб допомогти,  поки  новини не будуть поширені  на всесвітній основі. Це буде зроблене таким чином, що кожен, незважаючи на те, де він знаходиться,  мав  можливість отримати новини. Наші власні представники також будуть між вами, і дійсно їх вже багато  і вони роблять все, щоб інформувати так багато людей як можливо  відносно того, що відбувається.

 Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло просвітить  ваші дні і шлях до завершення.

 Це повідомлення прийшло від  мого Вищого Я.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

Monday, January 4, 2016

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - January 1, 2016Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 січня, 2016Вітаю усіх вас, оскільки вас щиро приймає  Новий Рік, який обіцяє бути більш активнішим,  оскільки  старе бореться, щоб подолати нові енергії, які швидко встановлюються. В результаті існує багато плутанини,  особливо для тих, хто бачить тільки зовнішні явища. Все ж багато чого з цього залишається поза вашим зором і повільно веде  Новий Вік до четвертого року маніфестації. Необхідні зміни не можуть довго затримуватися і стають потужнішими з кожним днем. Темні сили  все ще пробують нехтувати очевидними знаками, які говорять їм, що їх час майже закінчився. Їх здатність диктувати все, що відбувається  з Людством,   більше не знаходиться в межах їх влади, яка зараз дуже швидко зменшується.

Скоро матимуть місце  події, які ясно вкажуть новий напрям, в якому ви підете. Старе своє відслужило  і не може підтримуватися всупереч  змінам, які збираються проявитися. Здається, що по всій Землі  має місце безлад, такий великий, що його не можна зменшити, але будьте упевнені, що Галактична Федерація має засоби, щоб негайно зупинити усі війни. Їм фактично були надані  більші  повноваження, щоб  втрутитися і вжити прямі заходи. В цей час ви маєте стільки підтримки і захисту, що  вам не треба хвилюватися відносно того, як будуть розвиватися події. Ваша підтримка потрібна більш ніж коли-небудь, щоб гарантувати, що Світло продовжує залишатися сильним і потужним незважаючи на те, що відбувається навколо вас. Ці часи – такі  важливі і кожен індивідуум повинен постійно пам'ятати  їх найвищі очікування і не випускати їх з поля зору.

Іноді здається, що темні сили  мають перевагу, але це тому,  що тільки індивідууми можуть створювати такий безлад. Проте, таємний  Уряд швидко втрачає свою  владу, таким чином їх вплив і дії серйозно обмежені. Кінець кінцем їх дії будуть зупинені, оскільки вони мають бути видаленими із Землі, і тоді  ви повинні швидко побачити, як повертаються  чудові зміни і повний мир. Оскільки багато хто з вас знає з досвіду, що вібрації піднімаються, то  прийде момент, коли відбудеться Вознесіння. Це неминуче і його не можна зупинити, а духи нижчої вібрації залишаться на  їх теперішньому  рівні.

З Вознесінням  почнеться реальна робота і ваша Земля зазнає  необхідних змін, щоб створити нову Землю, на якій кінець кінцем не буде видно ніяких ознак попереднього ушкодження і деструкції, які були настільки очевидні. Рідна Природа буде відновлена до її найпрекрасніших кольорів, і краси, безпрецедентної для вічності часу. Все звільниться від багатьох  спотворень, які ви зараз бачите навколо вас, і усі житимуть разом в повній гармонії. Природно, що  зміни займуть час, щоб повністю проявитися, і я знаю, що ви знайдете їх дуже прийнятними і радісними.

Зрозумійте, що Підйом відкритий для кожного духу і тим, хто працював у цьому напрямку, була надана допомога. Для тих, хто не досяг цього, не було і мови, щоб дивитися на це, як невдачу. Кожен дух прогресуватиме з тою  швидкістю, яка його задовольняє, і завжди будуть більше можливостей, оскільки цикли з'являються і зникають. Ви забираєте з собою те, що ви придбали, отже  на кожній стадії просування ви наближаєтеся  до Підйому. Ви отримуєте допомогу від тих, хто пішов перед вами і знають, як надати вам силу, щоб досягти  мети.

Ви маєте багато Істот Світла, які інкарнувалися із  вищих царств, і деякі вже відомі і визнані за їх роботу. Користуючись вашою інтуїцією, ви легко узнаєте, кому можна довіряти, але все ще є багато духів, хто не в змозі рухатися вперед, бо мабуть поглинуті  нижчими вібраціями. Вони так заглибилися  в їх вірування, що вони не можуть прийняти інші точки зору. В цей час  більш важливо, ніж коли-небудь, щоб ви відкрили свій  ум, оскільки  скоро правда буде дивитися вам у вічі. Вас не засуджують за ваші думки, оскільки  рано чи пізно для вас стане очевидним, що вас ввели в оману ті, кому ви довіряли. Деяким лідируючим групам буде важко змінити їх вчення, тому що вони втратять священний престиж, але  фактам потрібно дивитися прямо у вічі, інакше вони залишаться позаду.

З часом,  коли стане безпечно висловлюватися, вперед вийдуть люди, які знають істину. Оскільки їх робота вже вам відома, вам буде дуже легко прийняти їх вчення, але буде  важко тим, хто, наприклад, глибоко укріпився  в релігійній вірі. Правда існує в  усіх  релігіях, але вона  була спотворена тими, хто шукав владу над іншими. Ваша інтуїція – все  ще ваше краще мірило  правди, але щонайменше майте сприйнятливий розум і кінець кінцем ви знайдете шлях до Світла.

Не турбуйтеся  відносно того, де ви будете перебувати, коли розпочнуться  одкровення, оскільки вони прийдуть з поясненнями, які повинні задовольнити більшість шукачів правди. Це не складно,  а дуже просто і легко зрозуміти. Найбільший бар'єр в тому, що  люди не вірять в життя після смерті, хоча воно дійсно існує. Немає ніякої смерті як такої і коли ви залишаєте  своє земне тіло, то ви негайно переміщаєтеся у ваше ефірне тіло. Деякі духи звернуть увагу на різницю, оскільки  переміщення – легке  і найбільше приємне, і ви вільні від усіх земних хвороб, які ви несли з собою. Деякі духи не вірять в життя після смерті, але навколо них будуть інші духи. Ви, можливо, чули  про " Саммерленд ", куди йдуть більшість  духів після смерті, - це велика  область прийому, де ви можете зустріти  ваших найближчих і найдорожчих, хто допоможе вам пристосуватися до цього виміру. Коли ви влаштуєтеся, то дізнаєтеся, що на цьому рівні  думки потужніші, ніж це було на Землі, і що більшість  речей, які вам потрібні, ви можете створювати "думкою". Кожен перегляне своє життя на Землі і переконається, як добре ви зробили те, що стосується  вашого життєвого плану. Якщо вам потрібний більший досвід в певних областях,  то він буде частиною майбутніх життєвих планів.

Правда – річ вперта, оскільки  у вищих вимірах  ви не можете говорити інакше,  бо  інші це знають. Коли ви будете готові, то ви знайдете потім  правильний рівень, на якому  продовжите ваші досліди, і майте  на увазі, що усе це для вашої еволюції. Я не можу сказати вам точно, де Людство буде у кінці нового року, але без сумніву ви повинні досягнути набагато більше, ніж зараз. Галактична Федерація гарантує, що відверне будь-яке зовнішнє втручання і справи будуть  продовжуватися, як призначалося. Завжди майте на увазі, що вам кожному буде надана допомога для підняття, і сподіваюсь, що ви досягнете успіху. Проте,  завжди є можливість, що в здійсненні вашого вільного вибору, ви можете піти неправильним шляхом, і це також шанується. Знайте, що вас завжди підтримують ті, хто йде з вами і вас будуть вітати за дотримання вашого шляху.

Це повідомлення надійшло від  мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай  Світло освітить ваші дні і шлях до завершення.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir


terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012