team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, December 21, 2015

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - December 18, 2015Майк Куінсі – Ченелінг  його Вищого Я - 18 грудня, 2015Святковий період  приносить  звільнення від найбільш небажаних речей, які відбуваються  на Землі. Не звертаючи уваги на те, що відбувається  в зовнішньому світі, люди налагоджені розслабитися і порадіти за себе. Це створює енергію, яка висловлює  краще у людей, і дає їм можливість погоджуватися  і прощати там, де стосунки були зіпсовані або навіть знищені. Для когось – це час для відновлення знайомств з тими, з ким  втратили зв'язок, і по всьому світу щастя оновлюється. Людина  ніколи не мала наміру бути самотньою, але найбільше людей, звичайно, зв'язується один з одним через карму, це можна, звичайно, розглядати, як або добре, або погано, як  ви це розумієте. Як би  ви не дивилися на це, життя на Землі – безупинний  виклик, який ви не завжди розумієте. Проте,  це усе частини вашого життєвого плану, які  допомагають вам продовжити розвиток.

 Життя багатьох людей переплітається з життям інших, і кожен у свою чергу направляється, щоб гарантувати, що вони йдуть за своїм життєвим планом. Іноді вам емоційно  боляче  за ваші  досліди, але знайте, що усе відбувається  з вашого схвалення. Перед тим, як  інкарнуватися, ви говорите з Вищими Істотами, і обговорюєте деталі, і ви неминуче погоджуєтеся з вашим життєвим планом. Ви знаєте, що чим швидше ви очистите будь-яку видатну карму, тим краще, оскільки вона затримує  ваше просування . Карма звучить подібно до покарання, але це далеко від правди, оскільки вона просто надає  вам можливість еволюціонувати там, де в минулому, можливо, ви терпіли невдачу. До того ж, оскільки  ви знаходитеся у кінці цього циклу, то все повинно бути очищено, якщо ви хочете  прогресувати. Отже дуже важливо, щоб ви сприймали проблему серйозно, якщо ви бажаєте  рухатися із нижчого виміру.

 Земля знаходиться на підйомі і Рідна Земля зараз лідирує зі змінами, яким давно пора. Вона терпляче чекала, що  Людство  припинить  знищувати довкілля, але марно.  Результати цих змін зараз випробовують з усіх боків, що   декому, можливо, здається шкідливим, але вони – усі  частини необхідного очищення і таким чином  Новий Вік може вирушити в дорогу. Не хвилюйтеся про результат, оскільки ви упевнені у вигідних змінах, які повинні відновити мир на Землі. Це буде схожим на  Золоте Століття, але зрозумійте, що воно прийде тільки тоді, коли вібрації досягнуть  необхідного рівня. Ви маєте усе, щоб чекати,  хоча  озираючись навкруги ви бачите стільки сум'яття. Ви досягнете своїх цілей з допомогою інших, хто стане вам  відомим у відповідний час.

 У теперішній час вам важко  зрозуміти, чому стільки всього змінюється навколо вас. Важко  визначити, що точно працює на благо усіх, тож в гру вступає  ваша інтуїція. Ви знаєте передумови  того, що відбувається,  але не маєте ніякої упевненості відносно того, як все буде працювати. Вільний вибір – все  ще прерогатива усіх духів і як колектив – ви  велика частина тих, хто визначає шлях розгортання  майбутнього. В усякому разі буде розгортатися більший план,  але чи пройде він  гладко,  повністю залежить від вас. Що б не сталося, Вознесіння матиме місце і в недалекому майбутньому.

 Ви зможете ідентифікувати тих, хто зі Світла і залучається до роботи для просвіти інших. Проте, не усіх їх, оскільки деякі оберуть шлях, який уникає гласності, і спокійно, але ефективно здійснюватимуть  свою  роботу. Ви можете часто відчувати вищу енергію навколо такої особи і це найнадійніший шлях знати, що вони є Світлом. Ваша сила інтуїції  допоможе вам узнати, коли ви зустрінете їх, і випробуєте їх  поведінку. Для тих, хто розвивається,   буде легко ідентифікувати ті духи, які претендують бути освіченими, проте йдуть  шляхом, який не повністю  з'єднується зі Світлом.

 Ви повинні  зараз знати, що багато  ваших друзів, хто є Світлом, – від  вищих царств і працюють з Галактичними Силами.  Вони робили так еони років   і направляли Людство, щоб  воно твердо  стояло  на ногах  на цьому  шляху. Більшість  духів  мало розуміють спосіб, в який  Дух працює з ними. Проте, це могло б  працювати набагато  краще, якщо б вони зрозуміли, як зв'язатися з їх наставниками. Вони допомагають вам еволюціонувати, і  можливо гарантують, щоб ви дотримувалися ваших зобов'язань. Вам треба ніколи не відчувати себе самотнім і ви можете у будь-який час звертатися до ваших наставників за допомогою.

 Любов є найбільшою і найбільш потужною енергією тут, але при вашій  порівняно низькій вібрації не так легко скористатися нею, щоб викликати чудеса. Проте, ви можете   успішно зцілювати, як вже роблять багато  ваших цілителів. Навіть декілька добрих слів, сказаних з любов'ю і почуттям, можуть при потребі  підняти вгору дух. Ви, можливо, вже знаєте, що сила набагато сильніша, якщо  ви знаходитеся в групі, і таким чином ви можете досягти значно більше. Кінець кінцем ви зможете  миттєво вилікувати, але слід зазначити, що зцілення непотрібне у вищих вимірах.

 Деякі духи не можуть зрозуміти, чому вони прийняли таке вимогливе багатообіцяюче життя на Землі. Це можливо тому,  що вони забули, чому вони запропонували опуститися у нижчі виміри. Ви майже напевно відчуваєте співчуття до тих духів, яких поглинули нижчі вібрації, і були  групою добровольців, хто захотів  допомогти їм повернутися до Світла. Ви зробили так,  отримавши гарантію,  що вас завжди будуть супроводжувати Істоти Світла. Іншими словами, вас направляли  і допомагали у вашій місії, щоб гарантувати, що ви безпечно повернетеся  до Світла. Усе, що  відбувається  навколо вас – частина  вашого досвіду, і чим більше вас повертаються до Світла, тим більше  стає зайвою  потреба у більших уроках.

 Ви можете продовжувати  триматися в невіданні відносно  того,  що відбувається  на Землі, і залишатися на цьому шляху до тих пір, поки  темним силам  перешкоджають вмішуватися. Це повинно змінитися з часом, оскільки деякі хоробрі духи нехтують  загрозами і просувають вперед  їх плани просвіти людей. Так багато людей втратило свої життя,  намагаючись  донести правду, отже потрібно потурбуватися, щоб зробити це безпечно. Деякі духи, які відомі серед лідерів  "Світла" захищені, тому що їх робота настільки  життєво важлива. Ви без сумніву розпізнаєте їх, оскільки  їх повідомлення приносять вам інформацію. Багато що відбувається  за кулісами і зараз дуже обнадійлива  позиція.

 Я – Майк  Куінсі  і здійснюю  ці повідомлення через моє Вище Я. Це останнє повідомлення  до  п'ятниці 1-го січня  2016. Цей рік  обіцяє бути захоплюючим роком і я вважаю, що буде зроблений значний прогрес. Вірогідніше всього,  матиме місце Розголошування і як тільки воно відбудеться, це буде сигналом до оприлюднення  інформації, яку доводилося утримувати.

Я бажаю вам усім щасливого часу, якими б не були святкування,  ви звикли до насолоди в цей час. Це – велика  можливість зібратися разом і принести щастя і любов  у світ.

Любові і Світла. Майк Куінсі.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

Sunday, December 13, 2015

Ukrainian -- Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - December 11, 2015Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - December 11, 2015
Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 11 грудня, 2015В цей час багато чого відбувається  на вашій Землі поза вашим зором і таким чином ви  мало знаєте про те, що має місце. Між Світлом і темними силами, які швидко втрачають вплив,  відбувається люта конфронтація. Поступово впроваджуються давно приховані  винаходи і досягнення, іноді  завдяки залученню  Істот Світла, які ризикують своїм життям. Проте, ніщо не може  зупинити потік і Світло піднімається у всьому світі. Із збільшенням  рівня вашої свідомості, все більше духів раптово стають обізнаними про те,  як протягом сторіч їх вводили в оману. Час фактично зупинився,   оскільки темні сили були впевнені, що нові винаходи, які мали б підняти вас вгору, притримувалися. Будьте упевнені, що це була  тільки  тимчасова затримка, оскільки вам призначено зробити стрибок вперед,  перед закінченням  цього циклу.

 Як тільки ви почнете отримувати вигоду з нових технологій, то необхідність витрачати більшість  вашого часу, щоб заробляти на прожиття, поволі зміниться. Винаходи, які візьмуть на себе  важку роботу  життя, чекають свого часу, і як тільки вони будуть використані, то ви також станете більш незалежними. Процвітання гарантує, що всі отримають вигоду від змін і бідність стане річчю минулого часу. До цих пір багатство світу було в руках маленької меншини, яка навмисно тримала  вас в стані  бідності, і таким чином  ви були залежні від них. Ця ситуація вже змінюється,  але це займе деякий час перед тим, як ви відчуєте  вигоду. Багатство світу буде справедливо розповсюджуватися між людьми згідно їх потребам. Час "заможних" і "незаможних" пройде і жадність не терпітиметься. Проте, це не залишиться проблемою, оскільки з часом  зростаючі вібрації  дозволятимуть піднятися тільки тим духам , хто готовий бути частиною нового суспільства, заснованого на чесності і рівності.

 Якщо ви турбуєтеся  щодо вашого місця в майбутньому, то не бійтеся, оскільки кожен дух знайде себе точно на правильному рівні. Ні один не може підняти себе до більш вищого рівня, ніж дозволяють його вібрації. Це означає, що всі ті, хто  ув'язнював вас на Землі протягом тисячоліть, також підуть до рівня, який узгоджений з їх нижчими вібраціями. Вони більше не зможуть заважати вашому прогресу духу, і стикатимуться з уроками, які їм потрібні, щоб  повернутися до  Світла. Все відбувається  абсолютно справедливо, оскільки Бог все ще тримає всіх духів в його люблячих обіймах.

 Ви пройшли через багато випробувань і страждань, але ніколи не випробували більше того, з чим  ви могли справитися. Ви  стали набагато сильнішими від ваших дослідів, і зможете упоратися з  проблемами, з якими ви стикатиметеся, коли ви будете пропонувати допомогу  духам, яких заманили  нижчі вібрації. Радість  від можливості допомогти іншим, хто бореться, щоб знайти свій  шлях додому, зробить всі ваші зусилля, заслуговуючими на  увагу і нагородження.

 Ви вже готуєтеся до ваших  святкувань  і очікуєте того щасливого моменту,  коли будете дарувати і отримувати подарунки від близьких  і друзів. Кожного разу відчуття любові  розповсюджує сподівання і високі очікування від майбутнього, навіть, коли навколо вас є загроза негативної діяльності, яка має намір  викликати паніку і страх. Залишайтеся мирними і ваша присутність серед  інших людей принесе  заспокійливий ефект. Ніщо  не ілюструє краще,  ніж  участь в медитації,  в групі  сильно відчувається сила  і вона більш очевидна.

 Ви вже переконуєтеся, що зростаючі вібрації приносять зміни в тваринний  світ і створюється сама незвичайна дружба. Тварини відносяться дружньо до тих, на яких зазвичай вони полювали, і це буде розширюватися, оскільки буде записано все більше прикладів. Кінець кінцем вони не будуть полювати один на одного, щоб з'їсти і здійсниться пророкування, що "Лев буде лежати поряд з ягням", і це  початок змін, які поступово розвернуться повсюди. Навіть Людство, кінець кінцем,  зміниться і оскільки   вібрації піднімаються, то все більше не буде   необхідності  їсти тваринне м'ясо. Проте, тепер  більшість духів все ще їдять такі харчові продукти, щоб задовольнити  потреби їх тіл.

 З часом  ви будете їсти менше, оскільки ваше джерело енергії буде навколо вас, і ви будете природно отримувати  енергію  з нього. Хоча багато хто не має спогадів існування у вищих вібраціях, але будуть ті, хто  знатиме, що ви отримуєте   енергію з вашого довкілля. Вашому вище вібруючому тілу дуже мало  потрібно такого продовольства, яке, наприклад, ви використовували на Землі. Деякі з вас дізнаються, що вимір, який ви називаєте  Саммерленд, - це той вимір, де більшість духів знаходять себе негайно після залишення їх фізичного тіла. Там, де буде підкреслено, що духи мають  різний досвід,  завдяки силі думки. Те, що ви випробуєте негайного  після смерті,  в значній мірі залежить від ваших очікувань або бажань. Якщо ви вважаєте, що цього нічого немає – то   це буде доти, поки ви не усвідомите, що в залежності від  ваших очікувань  і пробудиться  діяльність навколо вас.

 Ви повинні мати гнучкий розум і готові  визнати, що життя після смерті може  абсолютно відрізнятися від того, що ви очікували. Люди з сильною релігійною вірою спочатку знайдуть те, в що  вони вірили, але дуже скоро їх осінить, що речі  не є  зовсім такими, якими вони їх чекали. Зустріч з коханими, родичами або друзями скоро розсіють будь-які сумніви щодо правди, яка є в голові, що це – сила  думки  робить речі такими, якими  вони є і чому є стільки відмінностей. З цієї самої причини ви не захочете чогось  і переконаєтеся, що  навколо вас дуже знайомі і подібні  до ваших Земних досліди.

 Очевидно ваші Земні досліди реальні і саме ви  створили те, що ви знаходите навколо вас. Це так відрізняється від  вашого існування у вищих вібраціях, і в усіх відношеннях значно більш прийнятне. Цілком вірно, що від вашого досвіду  залежить  рівень, на якому ви знаходитеся, ось тому  є відмічені відмінності між ними. Дуже маловірогідно, що духи нижчої вібрації знайшли б інформацію, що надається вам, і їх досліди могли привести  їх до темніших рівнів, де менше Світла. Будьте упевнені, що ті з вас, у кого нестача  Світла,  не  мають страху взагалі щодо того, де вони можуть знайти себе. Ця  відсутність  Світла  затягує  вас в нижчі рівні, які можуть виглядати, як майже повна темрява.

 Оскільки наближається кінець цього циклу  і справи  на Землі приходять до завершення, буде дуже  важко визначити, що дійсно відбувається. Проте,  багато витрачається зусиль, щоб зупинити дії темних сил, щоб вони не заважали  вашому звільненню від них. Головні досягнення – дуже  близько  і дуже скоро очікується визначний  прогрес. Ви терпляче чекали деякого істотного просування і в результаті прикладених зусиль,  є навіть можливість  зробити дуже скоро ряд важливих анонсів.

 Я – Майк  Куінсі  і надав ці повідомлення від  мого Вищого Я, як запропоновано  Сен-Жерменом. Вони посилаються з Любов'ю і Благословеннями до всіх духів.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

Monday, December 7, 2015

Mike Quinsey - Channeling his Higher Self - December 4, 2015_uaМайк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 4 грудня, 2015Настільки багато чого відбувається у світі,  про що ви мало знаєте. Темні сили програють  битву зі Світлом, яке скоро пануватиме всюди. Багато груп на Землі успішно обмежили їх діяльність і перешкоджають їм відновити їх план. Оскільки це  так, то вони панікують, оскільки досі вони діяли з безкарністю, вважаючи, що вони були недоторканні. Зараз, всюди розставлені сітки і багато хто з їх фаворитів був переміщений, що серйозно ослабило їх здатність причинити серйозні турботи. Вони зараз зрозуміли, як їх руки зв'язуються і їх ресурси обмежуються, запобігаючи ескалації їх діяльності. Надто пізно для них оправитися, тож  вони пробують створити хаос  де б то не було на Землі. Отже ви бачитимете результат таких спроб, але в порівнянні з їх минулими здібностями,  вони будуть незначними. Ілюмінати були готові знищити Землю, якщо вони не змогли б досягнути свого, але зараз їх здатність зробити так була повністю  зупинена. Це відбулося  значною мірою завдяки  підтримці Галактичних сил, які гарантують ваше безпечне проходження до Підйому.

Усе, чого ми просимо від вас – продовжувати  підйом ваших вібрацій, і не пробувати  підключатися будь-яким шляхом до діяльності темних сил. Проблема  в тому, що хоча робітники Світла досить добре розуміють те, що відбувається і можуть спокійно  мати справу з цим, багато людей не мають таких знань  і хвилюються і легко налякані  майбутніми перспективами. З їх погляду проблема дуже загрозлива і багато хто вважає, що вони стикнуться з невизначеним  майбутнім. Це те, де ви з Світлом можете зробити реальний вплив і заспокоїти їх, пояснюючи істинну ситуацію. Звільніть дорогу, щоб Світло вступило в повне володіння  і виявляйте  мету  змін, які мають місце. В цьому відношенні дуже корисний Інтернет, але навіть вам доведеться бути обачними, щоб уникати брехливої інформації. Ви будете безсумнівно знати, коли темні сила настійно покладаються на страх, щоб контролювати їх. Ті з вас, хто  достатньо розуміє це, можуть допомогти розвіяти  такі почуття і замінити  їх  надією і гарантією  успіху Світла.

Багато хто працює над  новими способами  впровадження винаходів, які можуть бути представлені, коли трапиться нагода. Знову Галактична Федерація візьме участь в гарантуванні того, що вони мають бути застосованими на всесвітній основі. Будьте упевнені, що перехід до нових технологій здійснюватиметься в розсудливій формі, щоб зменшити  будь-яку незручність від їх впливу. По-перше, спочатку, треба  підняти так багато людей як можливо, з мінімумом затримки. Рішення такого роду приймуть ті, хто повністю розуміє ситуацію. Ви можете бути  упевнені, що коли вже підключається  Галактична Федерація, то усі зміни продовжуватимуться з безпрецедентною швидкістю. Поки вони мають місце, усі духи випробують підняття, оскільки продовжують поступати вищі вібрації. Через відносно короткий час ви досягнете пункту, де ви будете готові стати повністю дорослою Галактичною Істотою.

Оскільки ви прокладаєте  свій шлях через зміни, ви зокрема вирушаєте до наступних стадій вашої еволюції, оскільки не кожен має ті ж самі амбіції. Це  не те, про що треба  піклуватися у цей момент  вашого підняття, але зрозумійте, що для вас відкривається  Всесвіт  і дає вам стільки можливостей вибору відносно того, як вам прогресувати. Ви приєднаєтеся до інших духів з тими ж бажаннями, і це – часи, коли ви зможете допомогти один одному. Як завжди будуть більш розвинені духи,  які допоможуть вам в створенні ваших альтернатив. Ви можете наприклад, якщо  бажаєте,  випробувати  зовсім  різні життєві форми, як частину вашої еволюції. Проте, як ви вже знаєте, в певний момент ви стаєте Істотою Світла і не потребуєте фізичної форми. Проте, ви можете тільки   "думкою" стати однією з істот, якщо так бажаєте, що  дозволить вам мати справу з істотами подібного виду.

У вашій нинішній ситуації на Землі є багато духів, втілених з інших планет, які прийняли земне тіло. Вони часто проходять через  нормальний процес народження  і зможуть запропонувати часто більш передові знання, якщо потрібно, що дозволить вам еволюціонувати швидше. У такий важливий час, як нині, вам потрібна уся допомога, яку ви можете отримати і до цього, ймовірно, підключилися духи Світла із всього Всесвіту. Ви звичайно також маєте негативних духів, які інкарнувалися як темні сили. Це дозволяється  вільною волею Всесвіту, який пропонує такий досвід, і який майже напевно збільшить швидкість вашої еволюції. Є вищий план для вашої еволюції,  але якщо ви заплуталися в нижчих енергіях, то він буде призупинений. Перегляд  вашої історії показує, що більш ніж в одному випадку, ви поступилися негативним силам. Проте, цього разу, ви маєте перевершити себе, оскільки підйом планувався незважаючи на те, що зроблять темні сили, щоб запобігти цьому.

Отже Дорогі, ви знатимете, що які б зусилля ви не вкладували, щоб гарантувати ваш Підйом, ви досягнете успіху. Отже не дозволяйте зовнішнім подіям тягнути  вас вниз, і пам'ятайте, що  поки ваша Преса не буде звільнена  від темних сил, вам будуть безупинно брехати і вводити в оману. Використайте свою інтуїцію і здоровий глузд, вирішуючи, що ви можете прийняти, і що    далеке від  правди. Коли стане безпечно для нас зустрітися  з вами на Землі, одним з перших завдань Галактичної Федерації буде те, щоб розкрити  вам правду про вашу  історію. Важливо, що ви також узнаєте   про ваш істинний статус і потенціал, як Галактичних Істот.

Не варто  хвилюватися відносно вашої власності, оскільки прийде час, коли достаток буде гарантований, і кожен матиме усе, що йому треба, і навіть більше. З часом ви зможете просто "думкою" створювати речі, отже ви ніколи не хотітимете чого-небудь взагалі. Фактично, як ви  вже знаєте, у вищих вібраціях, у які більшість з вас входить після вашого переміщення із Землі, стане нормальним створювати речі думкою,  отже  вам не треба зберігати що-небудь взагалі. Багато чого поза  Землею настільки  відмінне від того, до чого ви звикли і взагалі настільки краще, ніж те, що ви випробовуєте зараз. Оскільки час лине, то ви дізнаєтеся більше про зміни, які матимуть місце, і які  будуть найвигіднішими вам усім.

Кожного тижня ви переконуєтеся, що багато змін йдуть повним ходом і деякі матимуть всесвітній ефект. Ваш світ поступово змінюється на кращий, і це очевидно, якщо ви подивитеся,  як збираються  разом  різні нації, щоб мати справу зі світовими проблемами. Без таких зустрічей  ви були б не в змозі справитися з ними. Це – знак того, що люди пробуджуються  аж до потреби в глобальній співпраці. Ця тенденція буде рости і дозволить Людству  швидко рухатися вперед і доведе, що  Підйом   набагато ближче до маніфестації.

Я – Майк  Куінсі і прошу  вас продовжувати поширювати  вашу любов  і надихати людей, щоб вони чекали яскравих і захоплюючих змін в їх життях.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012