team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Monday, November 30, 2015

Ukrainian -- Майк Куінсі – Ченелінг свого Вищого Я - 27 листопада, 2015Майк Куінсі – Ченелінг свого Вищого Я - 27 листопада, 2015


Хоча на Землі  ніяк не  припиняються  події, які  ведуть  до втрати життя, те, що ви бачите – робота  карми, якій потрібно  очиститися. Скоро необхідність в цьому зникне і, оскільки вібрації продовжують підніматися,  негативні енергії поступово зникнуть. Вже зміни збільшують швидкість, і бачиться, що є надія на мирне  життя. Ті з вас, хто гордо несе Світло і не привертає увагу темних сил,  марширують  у напрямку до свободи. Це часи великих змін, які не зупинити, і які анонсують  виникнення  Нового Віку. У багатьох точках на Землі це започатковується  таким чином, що як тільки він почнеться, то швидко прогресуватиме по всій Землі.

Знайте, що кругом вас є потужні сили і коли вони збираються разом, то  виникає раптова хвиля  позитивній діяльності. Потім ви остаточно зрозумієте, що Новий Вік дійсно йде повним ходом  і що не буде ніякого повернення до старої парадигми. Впродовж деякого часу  вам давалися  деякі ознаки майбутніх змін. Тепер усе буде швидко просуватися вперед і вносити бажані зміни, які ясно вкажуть напрям, в якому ви йдете. Старе зникне дуже швидко, оскільки зміни просувають вас до нового рівня життя. З часом нерівність, яку багато хто випробовує зараз, буде знищена  і   всі остаточно матимуть дуже прийнятний рівень життя.

Зараз настав  час отримати доступ  до того, чого ви досягли у вашому житті, і  вам залишилося  зробити деякі завершальні зміни. Декому, можливо, важко це зробити, але якщо ви відчуваєте, що злегка  незадоволені, то  вам очевидно треба це змінити. Більшість з вас добре просунулась вперед в очищенні  вашої карми і що б не залишилося після того, як прийдуть зміни, отримає Дозвіл. Зараз більшість з вас повинна  була очистити усю вашу карму можливо до незначних проблем, які звичайно вас не стримують. Коли ви входили в це життя, то ви точно знали, яким є ваш план, і   все  ваше життя ви мали величезну допомогу, щоб виконати його. Будьте упевнені, що нікому  не дано  більше,  ніж потрібно.

Як духи,  які знають більше ніж інші, ви можете запропонувати свою пораду, якщо ви вважаєте, що вона може допомогти іншому духу. Як далеко ви зайдете,  залежить від того, чи  відчуваєте ви, що він  зможе  зрозуміти і діяти. Очевидно, що ті, хто просунувся в своєму розумінні, найбільш  підходять, щоб допомагати іншим. Оскільки вібрації піднімаються вгору, то все більше духів розумітимуть правду  і набагато легше її буде розповсюдити. Треба надати заохочення, щоб змусити інших шукати правду, оскільки нові енергії відкривають уми людей.

Якщо  ви бачите, що  люди  здійснюють  негативні дії, то посилайте їм вашу любов, і бажання порозуміння таким чином, щоб вони могли здолати їх. Деякі духи все ще не в змозі підняти себе вгору із нижчих вібрацій, але  завжди є уроки, які вони вивчають в будь-якій ситуації, в якій вони опиняються. Пам'ятайте, що кожен дух, з яким ви стикаєтеся, – або   ваш брат, або сестра, і по суті вони такі ж, як ви. Усі подорожують назад до Світла,  але просто знаходяться в різних пунктах уздовж цього шляху, отже ніхто дійсно не кращий, ніж інший. Скоро,  більш передові  духи вийдуть  вперед, особливо ті, хто інкарнувався, щоб служити іншим  в цей найбільш важливий час.

Галактичні Сили переконуються, що  темні сили під контролем, щоб гарантувати, що вони не в змозі перешкодити плану, який гарантує ваше Вознесіння. Навіть незначна їх кількість може викликати хаос, але зараз,  коли збройні сили грають позитивнішу роль  в гарантуванні  миру,  їх діяльність буде обмежена. Темні сили проникли на усі рівні Людства, але зараз вони показали, ким  вони є. Як тільки це буде  оприлюднене, вони не зможуть продовжувати так, як  раніше, коли вони ховалися за тими, хто здійснював їх замовлення. Вони кінець кінцем будуть заарештовані і відповідатимуть за свої злочини проти Людства. Це, можливо, звучить дивно,  але ми просимо вас посилати їм Світло, щоб допомогти їм піднятися, оскільки  ніхто не повинен бажати, щоб  побачити іншу душу в кабалі, оскільки ви всі Єдині.

Пройде  деякий час перед тим, як Галактичні Сили зможуть безпечно приземлитися на Землі, але пройде небагато часу перед тим, як вони здійснять свій намір. Потім будуть великі святкування, щоб вітати закінчення влади темних сил. Ці події матимуть місце при житті більшості з вас, а не через багато років. Оскільки це наближається, то ви повинні дізнатися значно більше про них, хоча ви вже маєте деякі знання про те, що ви узнали недавно. Разом з вами змінюється і Рідна Земля, і її остаточна мета – повернення до первісних  умов. До того часу не буде більше  нижчих вібрацій  і дуальність  зникне.

З плином часу, ви все більше працюватимете з Галактичними Силами, але все ще матимете можливість послідувати  за вашими власними бажаннями. У такі часи ви повністю працюватимете для Світла і будете  здатними робити це абсолютно вільно, без будь-якого втручання. Ви будете вибирати  вид вашої роботи і із з ким ви бажаєте працювати, хоча вам буде доступна безліч надійних порад. Ви будете мати необмежену свободу з незначними обмеженнями. Нині деякі люди все ще говорять про наявність свободи, але вона є тільки в межах, встановлених Ілюмінатами, які повільно  все більше і більше її обмежують. Це звичайно дуже скоро зміниться  і поступово ваша свобода буде відновлена.

На якому б рівні ви не перебували,  ніколи не забувайте, що ви – Істота Любові і Світла і це – ваш  природний стан. Ось чому ви заохочуєтеся  відноситися до інших  з повагою і любов'ю, з якою ви бажаєте, щоб інші  також  відносилися до вас. Надаючи любов вільно без будь-якого очікування любові у відповідь – це те, як ви будете жити. Проте, оскільки ви будете з іншими духами, подібними до вашого рівня, то ви майже напевно отримаєте таке ж добро, яке ви надали. Ваші життя на Землі зробили сильним ваш характер, щоб зустрічати з упевненістю будь-які випробування.

Будьте упевнені в тому, що  ви  робите і знайте, що цей цикл на відміну від більш раннього, закінчиться з успіхом і Підйомом  тих, хто вже готовий. Деякі з вас невпевнені відносно того, чи  досягли вони необхідного рівня вібрації, щоб зробити так. Якщо ви були позитивними і у всі часи пробували працювати в межах Світла, ви, ймовірно, підніметеся. Підйом навмисно не зроблений важким для досягнення, і він повністю залежить від вас. Проте, з хорошими намірами і живучи з розумінням того, що вимагається для життя у Світлі, ви зробите все, що потрібно.

Частка Світла на Землі збільшується  увесь час, і оскільки все більше духів притягують його до себе, то це продовжуватиметься. Утримуйте його і ви допомагатимете Людству піднятися. Я благословляю усі духи, на яких би сходах Світла вони не були.

Я – Майк  Куінсі  і посилаю усім вам Любов і Благословення.

Вебсайт: Tree of the Golden Light
Перекладач: Fedir

Tuesday, November 24, 2015

Ukrainian -- Майк Quinsey – Ченелінг свого Вищого Я - 20 листопада, 2015


Майк Quinsey – Ченелінг свого Вищого Я - 20 листопада, 2015Події на Землі продовжують створювати виклики до тих зі Світла, хто допомагає полегшувати ситуацію будь-яким шляхом, яким вони можуть. Здається, немає ніякого полегшення від тривалих проблем, створених тими, хто відчуває нестачу Світла, щоб розуміти істинну природу того, що має місце. Темні сили  продовжують свій план, щоб створити Світовий Уряд, в якому вони мали б головну владу і контроль. Проте, їх влада зменшується і їм ніколи не буде дозволена ступінь контролю, яку вони шукають. Фактично, вони відкривають себе уважному огляду, який виявить їх істинний порядок денний. Отже, хоча вони все ще мають достатню владу, щоб зробити останню спробу досягти своїх цілей, вони не матимуть успіху і зрештою не матимуть ніякого вибору, окрім капітуляції. Тому, ви можете концентруватися на ваших завданнях, знаючи, що кожне зусилля, прикладене вами, буде таким, що заслуговує на увагу і кінець кінцем принесе винагороди.

Ви можете побачити навкруги вас свідоцтво здійснюваних змін   і якнайшвидшого перетворення темних енергій. Ви знаходитеся  так близько до Розголошування і приготування добре просуваються вперед. Це буде початок багатьох одкровень, які готуватимуть вас для великого майбутнього, яке попереду, коли ви будете вільними духами, яких більше не утримують або піддають дезінформації, яка призначена, щоб спантеличити вас. Ви разом з Рідною Землею знаходитеся в середині бажаних змін, оскільки старе очищається, щоб надати можливість встановитися новим енергіям. Вже багато хто з вас знає про них і поглинаючи такі енергії, а багато хто з вас може це зробити, ви створюєте сильну ауру Світла навколо себе. Вона тримає вас неушкодженими, ви у безпеці  від будь-якої спроби темних сил, щоб перешкодити цьому.

Ваша історія – це історія  боротьби і послідовних воєн з відповідними результатами. Все ж, незважаючи на їх ви ніколи не відхилялися далеко від Світла і отримували вигоду з ваших дослідів. Вас безупинно направляли, щоб гарантувати, що ви дотримуєтеся  Шляху Світла, і ваші досліди були послідовністю викликів, які надавали вам можливість дуже швидко еволюціонувати. Тут мало випадкових подій, оскільки ваші життя ретельно планувалися з вашої згоди, щоб гарантувати вашу тривалу еволюцію. Це означає, що щоб не тривало навколо вас – це усе частина плану, навіть якщо ви не можете цього зрозуміти. Темні сили також мають життєві плани, оскільки їх карма зіграна, і їх дії використані, щоб допомогти іншим з дослідами, які їм також потрібні. Нічого не трапляється випадково без будь-якого значення і коли ви зможете визнати, що це є так, то це допоможе вашому розумінню і прийняттю того, що відбувається навколо вас.

Життя, яке ви будете випробовувати  в майбутньому, буде несхоже на те, що ви проживаєте зараз. Не буде ніякого порівняння, окрім можливо  тих моментів, коли ви з'єднуєтеся з вищими вимірами при медитації. Ця практика  рекомендується, щоб ви міцно стали на якір у Світлі. Вона – також  розрада  від негативних енергій, які наштовхуються  на вашу ауру. Переконайтеся, що ви зберігаєте  свою ауру закритою, завдяки ментальній візуалізації її  на цьому місці, оскільки вона, якщо широко відкрита, може дозволити негативним об'єктам торкнутися вас. Ми знаємо, що більшість робітників Світла знають  про потребу в захисті, але не завадить  нагадувати час від часу.

Ви починаєте розуміти, що думка – така  потужна енергія, і оскільки ваші вібрації піднімаються, то  вам треба тренувати обережність відносно манери, в якій ви посилаєте свої думки. Бажання допомогти іншим стати на  позитивний шлях є бажаним і прийнятним, але доведеться бути обережними там, де ви взаємодієте з деяким негативним досвідом. Це може  здаватися  дивним концептом,  але простий зв’язок  з негативними думками може призвести до їх прикріплення до вас. Отже, не надавайте їм свою енергію, детально зупиняючись на них. Просто майте на увазі, що те, про що ви "думаєте" – є тим, що ви притягуєте  до себе.

Оскільки ви возноситеся, то ви знайдете, що багато речей дуже відрізняються від того, як ви розумієте їх зараз. Як тільки ви переміщаєтеся із  щільних вібрацій, то  ваше тонке тіло настільки змінюється від того, яке є зараз. Оскільки ви повинні вже знати, що думка стає потужною силою, якою ви користуватиметеся, щоб подорожувати і забезпечувати ваші потреби. Ось чому,  ви повинні почати управляти своїми  думками і завжди залишатися позитивними. Це, можливо, звучить зараз незрозуміло,  але як тільки ви приєднаєтеся  до переміщення у вищі виміри, ви швидко ними скористаєтеся. Навряд чи буде потрібно витрачати  будь-який час, щоб  забезпечити свої  потреби так само, як на Землі, оскільки свобода спонукає і відкриває  для вас так багато нових можливостей. Ви поза сумнівом будете ризикувати  і бажати  відвідати інші планети і цілий Всесвіт, який  відкривається для вас. Ви точно не охопите той же шлях досвіду, оскільки вам представляються набагато більше можливостей.

У ваших теперішніх  дослідах замало того, що дійсно може порівнятися  з тим, що ви скоро випробовуватимете. На Землі ви маєте обмеження із-за нижчих вібрацій, але вже, оскільки ви починаєте  підніматися, то  деякі з вас переконуються, що ви розвиваєте більш потужні сили. Спочатку, зміни можуть бути  маленькими,  але будуть зростати  в таких областях, як наприклад телепатія, що вже стосується декого з вас. Такі подарунки кінець кінцем стануть дуже нормальними і з часом  вам більше не буде потрібно вимовляти слова. Деякі з вас можуть прирівняти це до інтуїтивних почуттів, коли ви знаєте, що збираються сказати перед тим, як це було вимовлено. Навіть зараз ви виявите, що багато людей мають такий досвід, не надаючи цьому будь-якого значення.

Оскільки ви рухаєтеся вперед і вгору, ви переконаєтеся, що  ваш рівень свідомості зростає. Це триватиме доти, поки  ви не досягнете пункту, де ви будете мати  повну свідомість разом з збільшеною кількістю чакр. До цього часу  ви досягнете рівня Галактичної Істоти і будете далеко від того, ким ви є нині. Природно, що такі зміни займуть час, але зокрема це звичайно залежить від того, як швидко ви еволюціонуєте. Еволюція ніколи не зупиняється, навіть якщо ви робите декілька зворотних кроків, і навіть потім такий досвід ніколи не витрачається даремно. Будьте упевнені, що увесь досвід – це цінність і завжди до нього будуть звертатися.

Прямо зараз на Землі багато чого відбувається і не завжди на благо усіх, і для тих, хто працює зі Світлом, це може бути стресовий час. Дозвольте таким енергіям пройти повз вас і на випадок, якщо ви повинні мати прямий контакт з ними, благословіть їх і направте їх на  шлях до  Світла і Любові. Ви навіть здатні на більші  речі і з часом будете робити набагато більше ніж нині.

Я – Майк  Куінсі  і залишаю вас з Любов'ю і Благословеннями. Хай Світло прояснить  ваші дні і ваш шлях до фіналу.Перекладач: Fedir

Thursday, November 19, 2015

Ukrainian -- Особисте повідомлення від Майка Куінсі - 25 жовтня, 2015

Особисте повідомлення від Майка Куінсі - 25 жовтня, 2015Привіт Друзі,

 Я вирішив, що я не буду продовжувати проведення каналу, оскільки нещодавно я не був задоволений моїми повідомленнями. Я можу протиставляти їх тим повідомленням, які були перед тим, як я отримав інсульт і вони не працюють так гладко, як би я хотів. Коли я стартував знову я був задоволений шляхом, яким я повернувся  в це, але це нещодавно забулося.

 Я дякую вам за вашу велику підтримку всі ці роки, і без вас  багато повідомлень не змогли б досягти настільки багато людей і повсюдно. Я радий, що був частиною цього і мав деякі дивовижні часи, не менш за все,  мій візит  до  Sedona, де я зустрів так багато великих людей, у тому числі декого  з вас. Дякую  дивовижній  групі  людей.

 Люди були такими щедрими, коли в мене виникали  комп'ютерні проблеми  і з якими дивовижними  людьми я працював. Я розумію, що Дух встановив усе це, але все-таки я дивуюся  тому, як  усі люди зібралися  разом. Я вважаю, що 28 країн  одержували повідомлення СаЛуСа  і я знаходжу, що це неймовірно і дивовижно.

 Для кожного, хто, можливо, шукає подібне джерело повідомлень, наскільки мені відомо є тільки один  вебсайт, і це – Шелдон Нідл (Sheldan Nidle),  якого  я настійно рекомендую, це дуже професійне  джерело  інформації. Зайдіть на сайт: www.paoweb.com

 Я сподіваюся, що  в моїй "відставці" все ще зроблю  корисні речі і безсумнівно  буду іти так, щоб я зміг би підтримувати контакт  з деким  з вас. Як говорять, усе хороше закінчується, але я хотів би думати, що багато людей отримало вигоду з того, що вони вивчили.

 У Любові і Світлі.
 Mike Quinsey


Від імені нашої всієї  команди, ми дякуємо Майку за великий вклад, який він надав, щоб пробудити  свідомість людей і підняти їх дух. Його повідомлення були безсумнівно серед найпопулярніших  на нашому сайті. Про нього будуть пам’ятати.

Ми бажаємо йому добра, на щоб  він не збирався витрачати свій час  і будемо перевіряти його час від часу, щоб подивитися, що він робить.

Від усіх членів нашої команди, велике спасибі, Майк
 Kees, GalacticChannelings.com


Оновлення 27 жовтня: ченелінг Сен-Жермена через Ненсі Тейт (Nancy Tate), із того ж вебсайту, який використовував  Майк Куінсі для публікації  своїх повідомлень (Treeofthegoldenlight.com). Майк написав нашій  Луїзі, що він захоплений цими ченелінгами  і вирішив надсилати цікаві повідомлення так чи інакше. Ймовірно не свої ченелінги, хоча вони можуть бути, але щось, що він вважає цікавим на веб або тільки власні думки. Добре, що ми все ще чутимемо  Майка!

Translator: Fedir

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012