team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, June 28, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, June 26, 2015SaLuSa, June 26, 2015
СаЛуСа, 26 червня, 2015

Для тих з вас, хто продовжує стежити  за новими повідомленнями, недавні часи показали, що   відбувається багато подій. Також, ви будете майже напевно знати, що темні сили  пильно контролюються, щоб гарантувати, що вони не можуть продовжувати свій план  світового панування. Фактично їх діяльність обмежується в спосіб, який гарантує, що вони не можуть більше зруйнувати план для вашої свободи. Ми з своєї сторони можемо підтвердити, що зміни прискорюються  і досягаються великі успіхи. Немає ніякого сумніву, що дуже скоро ви повинні стати обізнаними про головні події, які збираються перенести  вас в Новий Вік, виконуючи деякі з обіцянок, які вже були зроблені.

Ми переконуємо вас триматися твердо на вашому шляху до Світла і не дозволяти зовнішній діяльності відволікати вас від цього. Попереду є скрутні часи,  але вони будуть швидко прожиті, і кінець кінцем стане ясно, в якому напрямку ви подорожуєте. Будьте упевнені, що ми повністю передбачали проблеми, які з'являться, і вживаємо  заходи, щоб здолати їх або трішечки зменшити  їх дію. Ми не бажаємо, щоб ви відвертали очі від подій, які мають місце,  але ми говоритимемо вам, що усе рухається відповідно до нашого плану вашого порятунку. На черзі так багато приємних змін готові до введення, але,  як ми інформували вас,  у багатьох випадках має бути правильний час, тоді справи можуть досягти успіху безперешкодно.

Дивлячись назад в кінець 2012, ми знаємо, що дехто  з вас все ще не може позбутися свого розчарування від того, що не зроблено  дію, яку ви чекали. Все ж, ми сподіваємося, що ви погодитеся, що були закладені основи для змін, які мали місце і  згодом сталися. Без сумніву, що  вібрації піднімаються  і все більше духів розуміють своє істинне Я  і здатні побачити, як ними маніпулювали  і удавано стримували. Світло ллється вниз на Землю і воно піднімає вібрації, і немає ніякого повернення назад до "старих днів", які  зникнуть назавжди, оскільки їм не має місця у вищих вібраціях.
 .
 Майбутнє - золоте і містить багато, багато несподіванок, які Бог підготував для вас. Бог є Любов, а  люди  не розуміють цього  і звинувачують  Бога в  їх нещастях. Тільки ви плануєте  свою  долю і визначаєте  через ваші дії, який вид дослідів вам треба, щоб  піднятися  знову. Все ж,  Бог є завжди з вами і ніколи не забирає Любов, яка невідлучна. Його служителі,  як наприклад Ангельське Королівство здійснюють план, який звільнить вас від влади негативних вібрацій. Вони також ведуть вас, щоб гарантувати, що ви дотримуєтеся  свого життєвого контракту, який ви погодили до того, і  який дозволяє вам постійно еволюціонувати.

Дорогі, вам доведеться багато чого  дізнатися про життя поза  Землею. Ваш Всесвіт багатьох вимірів рясніє  життям, і у багатьох випадках дуже подібного  до вашого власного. Проте, вас тримали  в невіданні відносно вашого істинного Я і мети життєвого досвіду в  третьому вимірі. Це не природно для вас,  тому ви зараз рухаєтеся у вищі вібрації, куди  темні  сили не можуть увійти. Ви майже напевно зрозумієте, що при цьому ви житимете, як призначено, в щасті, свободі і абсолютному мирі. Як тільки ви стаєте Галактичною Істотою, вільною і здатною  подорожувати за бажанням,  ваші життя набудуть нового значення. Тільки ви можете дбайливо змінити своє майбутнє за вашим бажанням і знайте, що кожна можливість відкрита для вас.

Як ви, можливо, сказали б, що  "кінець шляху уже можна побачити", оскільки ви готуєтеся до цього, новий шлях відкривається, щоб розкрити  обіцянки Нового Віку. У цьому відношенні  вас  вестимуть  і будуть спрямовувати на шлях, який виконуватиме усі ті обіцянки, які були зроблені вам. Ми зможемо відкрито відвідати Землю і навіть подорожувати з вами  в межах вашої Сонячної Системи. Куди саме, це залежатиме від вашого плану подальшої просвіти, і в цьому відношенні  ваші Наставники  нададуть свої поради. Ви скоро забудете травми і розчарування деяких земних дослідів, знаючи, що вони розширили ваш кругозір, який надає вам можливість дати раду  усім  дослідам.

Ми все ближче  до вас, ніж будь-коли  і після багатьох років контакту з вами знаємо, що ви приймете і вітатимете нас як ваших Братів і Сестер. Ваше походження  із  різних зоряних систем означає, що ви зустрічали нас  еони років назад. Майте на увазі, що у вищих вібраціях ваша тривалість життя  набагато більша, ніж зараз. Також,  коли ви завершили свій досвід в одному тілі, ви можете буквально просто увійти у нове. Коротко кажучи, "смерті", якою ви її знаєте, не існує, і вона тільки включає прості зміни, які не тягнуть  за собою ніяких форм старіння,  які ви звикли  долати. Народження, - також відрізняється  і вам не доведеться проходити  через стадії, які ви знаєте як "малюк".

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і підтверджую, що усе знаходиться в "Тепер" і ви зможете рушити назад і навіть вперед, щоб  задовольнити ваш пошук для досвіду. Ви фактично дуже легко приймете ці зміни, тому що фактично вони не нові для вас. Проте, це збуджуватиме, щоб відчувати  подібні  речі, і особливо   знову зустріти духів, які добре знайомі вам  і, можливо, фігурували  у ряді ваших земних життів. Навіть якщо ви тільки розглядаєте число сильних стосунків, які ви  зробили через багато ваших життів, ви розумітимете, що ряд духів нетерпляче чекають можливості  познайомитися з вами знову.

Проте, ви все ще маєте роботу  на Землі і ваша концентрація повинна фокусуватися на ваших завданнях. Кожен дух, якому  ви зараз можете допомогти "прокинутися",  цінуватиме вашу допомогу, але багато хто не в змозі звільнити своє прикріплення до нижчих вібрацій. Все ж, там де вони входять в дотик з інформацією, яка допоможе  піднятися  їм вгору,  може призвести  до пробудження.

 Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey
Перекладач: Fedir

Monday, June 22, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, June 19, 2015SaLuSa, June 19, 2015
СаЛуСа, 19 червня, 2015

Дорогі,  зараз стільки всього відбувається, що хоча ми були далеко від вас недовго, події постійно  прискорюються і через відносно короткий час  вони виявлять наші наміри до вас. Ніколи не було такого часу, коли б ми не були активні,  але з причин секретності, щоб уникнути втручання темних сил, ми завжди спокійно працюємо здаля. Був встановлений період для анонса наших намірів, і як тільки цей крок буде пройдений, вони будуть поширюватися цілими серіями. Ви терпляче чекали такого часу і коли він настане, ви не будете розчаровані. Тепер ми впевненіші, бо  ми скоротили владу і вплив темних сил  і ми прагнемо тримати їх діяльність під нашим пильним оком.

Ми маємо багато друзів на Землі і впродовж вічності допомагаємо їм в прогресуванні  їх завдань, щоб виявити  нові шляхи, які  швидко приведуть  вас у Новий Вік. Як тільки почнуться  відкриття, ймовірно,  вас приголомшить швидкість, з якою вони відбудуться. Ви будете також дуже раді відмітити, як швидко вони принесуть вам потрібні зміни, які негайно піднімуть якість вашого життя. На Землі є стільки бідних,  але цього не повинно бути, оскільки  є більш ніж достатня кількість багатств, щоб забезпечити усі ваші життєві  потреби. І не лише це,    як тільки ваші основні потреби будуть задоволені,  відбудуться зміни, які дозволяють вам більше часу приділяти вашим власним інтересам замість того, щоби бути рабом, щоб заробити гроші для потреб життя. Це  наш намір - принести зміни якнайшвидше таким чином, щоб не було ніякої затримки у встановленні вигод від Нового Віку.

Впродовж деякого часу ви поступово отримали знання  відносно того, що треба чекати,  як тільки ви будете звільнені від впливу і діяльності темних сил. Вони б швидше хотіли бачити продовження вашої боротьби і свідомо викликають війни і смуту таким чином, щоб ви ніколи не змогли повністю насолодитися миром і щастям, яке є вашим невід'ємним правом. Проте, ваша доля гарантована  і ви скоро випробуєте звільнення від усього того, що  раніше  перешкоджало  вам прожити досконале  життя. Буде час, який швидко наближається, коли ви насолодитеся свободою проживання,  звільнившись  від невідступної загрози війни, оскільки їй не має  місця у вищих вібраціях. Впродовж деякого часу ви  будете підняті  і повільно, але поза сумнівом,  ви наближаєтеся до часу великої зміни. У часи смути, коли  стільки потрібно змінити, щоб підняти рівень вашого життя, вас важко  переконати в тому, щоб розглянути, як може бути гарантований постійний мир. Проте, він прийде в такий спосіб,  який ви, можливо, не вважали можливим, і буде сигналізувати  кінець усієї ворожості і принесе мир, якого ви бажаєте.

Рідна Земля надзвичайно залучається до змін, які, можливо, іноді здаються швидше екстремальними, але майте на увазі, що Земля повільно помирала і потребує багато уваги і змін, щоб ввести Новий Вік. Забруднення морів  потребує великої турботи, оскільки воно знищує області, які підтримують  життя, яке повинне рясніти в них. У багатьох областях грунт насичений  хімічними речовинами і їм потрібне очищення,  таким чином вони зможуть бути повністю відновлені. Є багато роботи такого роду, яка буде представляти для  вас  майже неможливе завдання, але як ви з'ясуєте,  є нові відкриття, які надзвичайно збільшать швидкість таких дій. Дійсно, з нашою допомогою завдання очищення Землі становиться набагато легшим. Відбудуться  зміни такого роду, що  вашій промисловості більше не треба буде користуватися забрудненнями або отруйними  хімічними  речовинами. Заплановано  багато змін, які прискорять  весь  процес відновлення  вашої Землі.

В той самий час, коли багато людей бояться найгіршого, піднімаються  духи, які  є Світлом і розуміють, що відбувається, щоб допомогти тим, хто почуває себе покинутим і зазнає лиха. Знайте, що масивні вигідні зміни являються тим шляхом, який  підніме якість життя значно вище  ваших очікувань. Ми з Галактичної Федерації Світла допомагатиме вам на всіх стадіях, хоча ми заохочуємо  кожного з вас  взяти участь у всьому  процесі змін. Будьте упевнені, що ми повністю обізнані про ваші потреби, але із-за вашої кармічної відповідальності, ми не можемо втручатися, щоб допомогти вам. Проте, ми будемо робити все, щоб вплинути на вас у ваших діях, щоб досягти кращих результатів. Фактично, весь час  ми подорожували з вами, щоб заохочувати  вас і допомагати  вам  пройти через періоди величезного тиску. Ви  іноді можете здивуватися, чому приходять  нові ідеї і іноді це - наш вплив в дії. Скоро прийде час, коли ми зможемо працювати відкрито з вами, без страху втручання,  а потім ви побачите, як справи стрімко  просуваються  вперед.

На жаль,  ваша Преса все ще знаходиться під контролем Ілюмінатів  і ваші новини ретельно контролюються, щоб стримати правду про багато речей, які трапляються з вами. Проте, одного разу ви дізнаєтеся  про істинну ситуацію і  сприймете новини з обережністю і розвиватимете здатність "читати між рядками", оскільки стільки ховається від вас,  а також фальсифікується. Вічність вас тримали  в темряві по багатьох питаннях, і багато з того, що  безпосередньо допоможе вам, ви повернете назад. Можливо, що  кращою ілюстрацією цього буде те, що стосується раку, який може бути вилікуваний, але фактично не реалізується для  загальної громадськості. Ці, кого швидше цікавить  величезний прибуток, не зацікавлені лікувати вас. Це звичайно зміниться дуже скоро, оскільки правда вийде і ніщо цьому не завадить.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і задоволений, що ми можемо надати вам сприятливі вісті про майбутнє. Ви терпляче чекали крайні часи, які зараз вже  видимі  і скоро почнуться серйозно. Ми раді бути частиною вашого просвітлення  і скоро будемо частиною ваших життів. Ми - ваше майбутнє і чекаємо, щоб  просвітити  вас відносно вашої істинної історії, оскільки ви набагато більші, ніж ви уявляли і ми захоплюємося і вітаємо вашу рішучість, щоб побачити завершальну поразку темних сил. Ми будемо з вами завжди, щоб підтримувати вас і посилати нашу Любов.

 Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey

Перекладач: Fedir

Monday, June 1, 2015

SaLuSa, May 29, 2015 _uaSaLuSa, May 29, 2015
СаЛуСа, 29 травня, 2015

Стара система продовжує розриватися на шматки, оскільки вона  більше не обслуговує вашу необхідність розширити ваші рівні свідомості. Також є ті, хто обслуговує ваші інтереси, але значною мірою працюють із старими енергіями і поки вони залишаються, рух до Світла відбувається повільно. Проте робітники Світла  мають право голосу, шукаючи, що просвітлення буде притягувати тих людей, які зможуть вести їх уздовж відповідного шляху. Ваша інтуїція грає головну роль, щоб вести  вас в напрямі, який відповідає  вашим потребам, і іноді карма  може вимагати від вас, щоб ви випробували прогрес відомим чином. Будьте упевнені ще раз, що нічого з важливого  для вашої еволюції не трапляється випадково  і усі досліди мають своє значення. Іноді причини негайно не очевидні, але часто згадуючи минуле  ви можете побачити урок, який вивчений. У ці крайні часи деякі уроки були жорсткі, але ви добре обізнані, щоб  помітити повідомлення, яке вони дали. Проте, не хвилюйтеся про ваш ступінь прогресу, у відповідності з ним  ви управляєте своїми  дослідами з наміром навчитися від них, і ви будете еволюціонувати. Фактично, ви не змогли б досягти цього,  якщо  б  не йшли по  шляху  просвітлення.

 Цей Вік виявився дуже успішним,  направляючи  вас назад до вищих рівнів свідомості, і дійсно завжди був план для тих, хто починав пробуджуватися до  їх істинного Я. Майте на увазі, що ви нетерпляче запропонували випробувати "недолік", щоб перевірити вашу здатність здолати таку ситуацію. Було відомо, що ви завжди мали здатність зробити так, і зараз ми знаємо напевно, як добре ви  долаєте перешкоди на вашому шляху до просвіти. Проте,  навіть при таких умовах, ви все ще маєте пройти  шлях, щоб  досягти рівня повної свідомості. Ті з вас, хто пробудився,  швидко стають обізнаними про недоліки і оманливе керівництво, яке тримає вас в стані замішання, але ваші Наставники, які працюють весь  час з вами, гарантують ваше  просвітлення. Найголовніші аспекти ваших дослідів - ті, які підкреслюють правду вашої еволюції  і дають вам ясніше представлення вашої істинної спадщини. Ви - Боги в процесі становлення і ваше майбутнє лежить  не на такій  Землі, якою  ви знаєте  її зараз, а у вищих царствах Світла.

Ви узнаєте  із  ряду джерел, що ви збираєтеся вводити період великих змін  і він вже починає відбуватися. Якщо ви зараз живете там, де повинні відбуватися головні зміни, то  будьте  упевненими, що умови передбачають вашу безпеку. Звичайно,  буде деяка втрата життів,  але для включених духів це буде бажане звільнення від їх теперішніх  дослідів. Пам'ятайте, що нічого не трапляється випадково, і усі головні події, зокрема, плануються з увагою до життєвих  планів включених  духів. Також зрозумійте, що поки ваше усвідомлення на Землі обмежується низькими вібраціями, в яких ви живете, але із зростанням у Світлі,  ви пробуджуєтеся. Спробуйте пройти через життя з повним усвідомленням того, що ви справді  незруйновні,  і байдуже, що відбувається  з вами зараз, ви повністю відновитеся, як тільки ви залишите Землю. Дивіться на ваші досліди,  як на рольову гру  і спробуйте  зрозуміти уроки, які  вони дають  вам.

Цей рік - рік змін  і в дуже близькому  майбутньому   ви отримаєте інформацію  відносно правди вашого існування. Ви - не тільки ваше тіло,  а прекрасна  Істота Світла  і коли ви втрачаєте своє фізичне тіло, ви звільняєтеся  від обмежень, які ви випробовуєте. У вищих царствах вам повертається досконалість  вашого тіла вищих вібрацій, яке виявить вас таким самим, яким ви були, - молодим духом. Там  немає ніякого місця для чого-небудь меншого, отже усі випробування і нещастя, які ви випробовуєте зараз, більше не торкнуться  вас. Ви рухаєтеся і існуєте в світлових  вібраціях, які відповідають на силу  думки. Ви швидко пристосуєтеся до них і насолодитеся свободою, яку вони дадуть вам. Коли ви "прибуваєте" після смерті фізичного тіла, сила  думки дозволяє вам "відновлювати" тіло  в його досконалій формі, знову як юну Істоту. Дійсно, якщо ви хочете  показати себе таким, яким  пам'ятають вас люди, то ви можете "подумати" так, яким би ви захотіли побачити себе. Отже, якщо хто-небудь тільки знав вас як старшу особу, ви можете представитися відповідно.

Нині плани для безпосереднього майбутнього добре просунуті, хоча плани придержувало втручання темних сил. На кожному кроці вони пробують затримати неминуче, але без реального успіху, оскільки ми обізнані про їх сплановані спроби зробити так. Відразу, як тільки "куля покотиться", ніщо не зможе  зупинити  її рух  і багато змін відбудуться  дуже швидко. Коли усе буде на місці,  ви і Земля будете готові  отримати перші офіційні візити від нас, і це буде час святкування. Будьте упевнені, що з нашої точки зору, усе готово для нашого прибуття, і ніякий випадок це не зупинить. Отже,  ми говоримо вам про дивовижне майбутнє для людства, щоб підтримати  ваші очікування. Звичайно, ми просимо вас проявити терпіння, оскільки ніякі події не будуть маніфестовані до тих пір, поки не настане абсолютно правильний час, але наші обіцянки зберігаються.

Є багато, багато духів, що бояться майбутнього, оскільки вони бачать, що  їх близьке оточення руйнується. Коли ви будете мати можливість, то  спробуйте  передати ідею, що все відбувається  для кращого, і що старе має бути очищене, щоб дозволити маніфестацію нового. Більш ранні Віки перенесли головні зміни в крайні часи, щоб дозволити повністю почати по-новому  і навіть все ще існує свідоцтво у вашій недавній історії. Завжди пам'ятайте, що ви переможці  і ви повинні, так би мовити, пройти  випробування,  щоб не довелося робити це знову. Ви  усі - сильні світу цього, попри те, що ви, можливо, не обізнані про це в цей час. Коли ви узнаєте, що ви  усі - Брати і Сестри, незважаючи на колір або віру і зрозумієте Єдність  усіх духів, ви станете на шлях повного  порозуміння. Ставтеся до  усіх, як ви ставитеся до   себе і ви допомагатимете їм  зрозуміти незмінний зв'язок, який існує між вами усіма.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і задоволений тим, що  здатний  надати  більше інформації в час, коли так багато з вас готові до правди. Є набагато більше  інформації,  але усе прийде своєчасно, і ми звичайно не хочемо занадто переповнювати  вас за один раз. Ми знаємо, що навіть трохи правди,  змусить вас  думати  про інші можливості і оскільки ви зробите так, то ваші Наставники  вразять вас навіть більше. Ясно, що  багато духів не готові для правди  і вона не буде їм нав'язана. Деякі знаходяться все ще у владі версії правди, значною мірою даної через релігійні вчення, але там, де помилялися  їх учителі, вони  будуть безпосередньо пробуджуватися  і змінювати свій  підхід. Зберігайте  добросовісне відношення і ніколи не бійтеся того, що майбутнє приготувало  для вас. Знайте, що багато любові йде з вами у вашій поїздці.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey
 Перекладач: Fedir

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012