team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Friday, May 29, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, May 22, 2015SaLuSa, May 22, 2015
СаЛуСа, 22 травня, 2015

Час продовжує рухатися дуже швидко і продовжуватиме робити так, що для багатьох з вас є розрадою, оскільки ви випробовуєте багато викликів. Це очікувалося, оскільки ви стикаєтеся з очищенням  залишків карми, накопиченої за довгий період часу. Настане момент, коли ви фактично завершите це, і це розглядатиметься очищеним і ви позбудетеся старих зобов'язань. Ваше фокусування на усьому позитивному  гарантує, що ви стали на  шлях Світла  і крайні часи будуть  випадком, коли вам стане відомо про завершення. Це прийде з почуттям миру і знанням,  що усе добре. Ви переконаєтеся, що  легше  жити в "Зараз" і життя буде приємніше, оскільки ви зосереджуєтеся на Світлі. Старі вібрації триматимуть мало або не будуть довго притягувати  і ви знатимете поза сумнівом, що ви піднімаєтеся.

 Це - неначе два світи переплітаються, але вони фактично стають відокремленими, оскільки вищі вібрації піднімають вас вгору. Ви, за  вашим власним вибором,  забудете  старі вібрації, оскільки ви отримали хороші уроки, які вони вам дали. Для тих, хто хоче залишитися,  їх життя  триватиме як і раніше, навіть якщо їм доведеться повторно переміститися  до нової Землі. Будьте упевнені, що план для Людства досконалий і кожен дух знайде себе  точно там, де він мав намір бути. Якщо мається  на увазі прощання з друзями, то не впадайте  в розпач, оскільки  сформований  любовний  зв'язок  ви завжди зможете відновити. Майте на увазі, що на деякій стадії в майбутньому усе буде в "Зараз", а потім ви зможете переміститися  миттєво силою думки.

 З певного часу ви зможете почати уявляти, що майбутнє містить в собі  і радість і щастя, яке воно несе. Деякі духи хвилюватимуться про зберігання старих стосунків, але майте на увазі, що контакт можна завжди зробити подумки, і якщо дух вільний, то ви з'єднаєтеся. Порівняно зі свободою, яку ви матимете, Земний досвід здаватиметься подібно до життя  у "в'язниці" просто із-за обмежень, які були потрібні, щоб гарантувати, що у ваші життя не втручаються. Ви створили свою реальність і вам необхідно було  випробувати те, що ви створили. Це - тільки шлях навчитися, як управляти такою силою  і він буде добре вам служити,  коли ви будете мати  повну свободу, щоб рухатися в межах вищих вимірів Галактики.

 Ми віримо, що багато хто з вас пробудиться  аж до вашого істинного потенціалу, і знаємо, що ви пробудилися і розширили вашу свідомість. Це триватиме до тих пір, поки ви не будете готові зробити  завершальні кроки, щоб стати Галактичною Істотою. Це не буде новим для вас, оскільки ви повертаєтеся до рівня, якого ви досягли раніше. Ви понизили  свої вібрації, щоб випробувати себе в нижчих  вібраціях  і зараз багато хто з вас готовий повернутися назад до вищих вібрацій. Ви набагато більші, ніж ви можете ймовірно уявити, але з часом ви згадаєте  свої попередні досліди. Після проведення багатьох життів на Землі з обмеженою свідомістю, ви кінець кінцем станете знову Одним з вашим Вищим Я  і станете  цілим. Часи попереду збуджують і ви виберете свій наступний досвід, оскільки еволюція постійно має місце. Межа - повернутися до Божества,  але нині до цього ще далеко.

 Як завжди,  ми контролюємо усю діяльність на Землі і навколо неї, з наміром зупинити  суперечливі  фракції від породження іншої Світової Війни. Ми також не впускаємо небажаних зловмисників, яких тримаємо у бухті, оскільки Земля - те, що ви називаєте "забороненою зоною". Ми іноді дозволяємо контакт, але тільки, щоб збільшити ваше усвідомлення відносно інших форм життя, які  існують  у вашому Всесвіті. Вам просто доведеться стільки вивчити і це буде дуже приємно  і допоможе  вашому розумінню універсального життя, яке рясніє скрізь навколо вас. До останнього часу  вас тримали  настільки  ізольованими, що ви дійсно повірили в те, що ви знаходитеся в центрі Всесвіту. Зараз ви розумієте, що багато, дуже багато просунутих цивілізації існують з вами, і коли ви будете готові, вони будуть представлені вам.

 Тим часом займіть себе  тим, що ви називаєте "незавершеними справами", і спрямуйте свою увагу  на стосунки, щоб  спробувати  досягти  взаєморозуміння і здолати будь-які проблеми, що залишилися. Підтримка невдоволення або пряма ворожість не прийнятні для того, хто сподівається прогресувати в своїй еволюції. Як вам часто казали, "Любов - найбільш потужна енергія" і вона  кінець кінцем здолає найважчі завдання, з якими ви, можливо, стикаєтеся. Якщо ви читали повідомлення Майстрів, то ви відмітите, що вони є "Любов'ю і Миром" і наприклад вчення Ісуса, де підкреслюється необхідність "підставити іншу щоку", і це не легко для вас, коли ви стикається з ворожістю або загрозами. Проте, завжди націлюйтеся  до найвищої відповіді, яку ви можете дати і вашим прикладом ви допомагатимете іншим.

 Відбуваються зміни Землі, про які вас було попереджено і неминуче буде втрата життів. Проте,  будьте  упевненими, що усе йде за життєвим планом кожного духу, і взагалі ви  усі знаходитеся там, де повинні бути для набуття досвіду. Якщо ви будете враховувати це, то ви пройдете  через такі періоди з відносною легкістю. На стільки ефективними будуть  зміни і в усіх Королівствах Природи. Тварини зокрема перемістяться на області, які задовольнять їх потреби, і важливо, їх підтримати. Деякі різновиди неминуче відімруть і якщо ви подивитеся на вашу історію, такі зміни не незвичайні. Змін не можна уникнути і як тільки речі врегулюються,  ви бачитимете, що світ стає помірнішим. Це все - частина еволюції  вас і Рідної Земної.

 Я – СаЛуСа із Сиріусу  і завжди радий  просвітити вас відносно природи змін, які ви чекаєте. Шукайте позитивний результат з того, що відбувається  і знайте, що очищення - далеке досягнення, оскільки воно продовжує відновлювати Землю до її древнього стану. Займіться вашими завданнями з Любов'ю і Радістю і будьте вільними, щоб допомогти іншим, хто  розділяє  вашу поїздку.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey
 Перекладач: Fedir

Sunday, May 17, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, May 15, 2015

SaLuSa, May 15, 2015
СаЛуСа, 15 травня, 2015

Для багатьох людей прояснюється шлях вперед, але є так багато оманливих ситуацій, що ви ніколи не упевнені,  чи обрали ви правильний шлях. Кращий спосіб - запитати себе, на які очікування ви особисто націлені  і довіряти   вашій  інтуїції, щоб визначити, чи ви прямуєте  в правильному напрямі. Бажано мати мету в житті замість безцільного існування, тоді  усі ситуації будуть адресовані вам, щоб вивчити певні уроки, та допомогти  вам еволюціонувати. Майте на увазі, що ніщо не відбувається у вашому житті  випадково, навіть хоча немає ніякого безпосереднього очевидного результату. Ви, Дорогі, відповідальні  за обраний  шлях вашого життя, оскільки наділені  вільним вибором. Проте, ви завжди погоджували життєвий план перед тим, як ви інкарнувалися  і це треба взяти до уваги.

 Усе буде виявлене, коли ви повернетеся  до вищих вимірів  і це - час самооцінки, коли ніщо, окрім правди не  може бути записано. Будьте упевнені, що в дорозі  ви всі маєте підтримку від багатьох духів, які бажають вам  кращого результату. Проте, будучи людьми, ви  можете втратити дороговкази  своїх цілей, коли втягуєтеся  в земні емоції. Самоконтроль – це щось, що ви вивчаєте увесь час, оскільки без цього ви - буквально втрачений дух. Ви залишаєте цей  Вік позаду, який був  одним з найкривавіших, коли одні і ті ж помилки повторювалися знову і знову. Его привело  вас на шлях деструкції, але на щастя там було  достатньо тих, хто повернув до Світла  і зрозумів, що рішення, засновані на любові, являються єдиним  шляхом у вашому  скрутному становищі. Правда в тому, що ви кінець кінцем бачитимете марність безупинних воєн, і розумітимете, що настає час, щоб просувати мир і доброзичливість.

 Чому не створювати процвітання,  замість знищення життів і майна, викликаючи горе і злидні? Де – вигода,  за винятком контролю за землями  і скарбами? Багато королівств приходило і зникало,  незважаючи на досягнення піку свого розвитку, і урок ясний, що ніщо не триває вічно  в нижчих  вібраціях. Скільки часу знадобиться Людству, щоб зрозуміти, що ви - усі Брати і Сестри, що йдуть одним і тим же шляхом? Хіба в цьому нема здорового сенсу, щоб допомогти один одному  добитися успіху? Ви прагнете оцінювати  кого-небудь залежно від їх багатства і позиції в суспільстві, проте  від одного життя до іншого ролі можуть змінюватися  залежно від того, який досвід потрібний. Людство  створило  свої власні досліди,  але час добігає кінця, оскільки  розпочинається  Новий Вік. Зараз,  кожен дух має зважати на те, де проходить  їх життя  і чи готові вони здійснити  велетенський стрибок вперед. Вищі виміри манять,  але ви не можете переміститися в них без підняття ваших вібрацій.

 Поки ви  зайняті вашими власними потребами, ми плануємо привітати тих з вас, хто вже вирішив зробити те, що потрібне для підняття. Ви переконуєтеся, що тримаючись  твердо на своєму  шляху, ви прогресуєте  і здатні  проігнорувати те, що триває навколо вас. Є багато розваг,  але вони – пережиток  Віку, який скоро пройде  і ви забудете їх. Ви здивуєтеся виявивши, що ви, поспішаючи у вищі  виміри, позбулися  усіх проблем, з якими ви стикалися раніше. Там для них немає ніякого місця, оскільки вібрації піднімаються і ви знатимете, що ви по справжньому піднялися. Ви заслужили нагороду  вашим присвяченням Світлу і ясному наміру залишити  що-небудь менше позаду. Ваше заслуга в тому, що ви  установили   ваше місце в майбутньому, піднімаючись до  вищих вібрацій. Знаки навколо  вас  вказують, як глибоко зміни впливають на вашу Землю. Суходіл  і океани знаходяться  в процесі зміни, яка є частиною реставрації Землі. Людство серйозно забруднювало їх і фактично Земля могла б померти,  без очищення, яке ми здійснювали регулярно. Дійсно, ми не дозволили матерії вийти з під контролю, оскільки ушкодження могло бути безповоротним. Дорогі, ваші досліди не були даремними і були вивчені цінні уроки. Проте, поки темні  сили  залишаються на Землі, є безупинна загроза довкіллю, яке ми моніторимо. Будьте упевнені, що ми не дозволимо їм знищити або спустошити Землю. Цей Вік – принесе  успіх Людству  в його пошуку правди про своє  існування і дивовижне майбутнє, яке лежить  попереду.

 Минулі 100 років сприяли пробудженню багатьох духів, хто був поглинутий  нижчими вібраціями настільки, що вони втратили контакт з їх істинним Я. Деякі все ще живуть в нереальному світі, який ви створили, але оскільки  вібрації продовжують підніматися, вони поступово будуть осягати  правду. Вони завжди розвиватимуть духів навколо них, чекаючи знаків їх  пробудження, і таким чином  вони зможуть  вести  їх, щоб продовжувати переміщення у Світло. Кінець циклу, який  ви зараз проходите,  є часто дуже вимогливим, оскільки карма, яка накопичилась  за довгий період часу, очищається. Вона торкається не лише індивідуумів, але і Націй, які підтримують їх власні вірування,  замість правди. Є тільки одна правда і її  можна просто висловити,  як "Любов"  і оскільки ви еволюціонуєте,  це стає все очевиднішим для вас. Часи відділення закінчуються і в майбутньому Людство розумітиме, що ви всі Єдині і немає місця для самовозвеличування.

 Я – СаЛуСа із Сиріусу і радий, як завжди, допомагати вам насолодитися вашими дослідами. Коли ви розумієте, що немає ніякої такої речі як смерть духу, то страх  смерті зникає і надає вам можливість дати раду  вашим дослідам. Ви також розумієте, що ви маєте багато життів, в яких виконуєте  вашу потребу у викликах, які дозволяють вам еволюціонувати, і як ми часто підкреслювали,  ви завжди маєте Наставників  і інших невидимих помічників. Будьте чесними  з вашим наміром подорожувати вашим шляхом і переміщатися все ближче до Світла, і знайте, що зрештою ви доберетеся туди. Немає ніякої межі часу для ваших потреб, оскільки  фактично час не існує, як ви знаєте. Я завжди посилаю вам свою Любов.

 Дякую СаЛуСа.

 Mike Quinsey
 Перекладач: Fedir

Monday, May 11, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, May 8, 2015SaLuSa,   May 8, 2015
СаЛуСа,   8 травня, 2015

Ми задоволені, що люди починають визнавати, що дійсно починаються  зміни. Потрібно звичайно  терпіння, оскільки перша подія не відбудеться  до правильного часу і тільки після того, як він буде твердо встановлений і  всі залучені будуть абсолютно готові. Це займе  час, щоб досягти цього моменту, оскільки приготування  вимагають співпраці багатьох країн. Усе розвивається  добре і коли ми говоримо вам, що скоро настануть зміни, то це вказує на те, як далеко еволюціонував  план. Природне очищення все ще матиме місце,  але як тільки головні проблеми будуть очищені, це швидко переміститься на задній план. Інші зміни, які послідують, також розвиваються і як тільки усе стартує, то це будуть серії змін, які ви будете вітати. Як тільки ви повністю узнаєте, що  вас  очікує, то ми відчуємо, що ви будете згодні, що очікування мало сенс. Будьте упевнені, що ніщо не може перешкодити матеріалізуватися майбутньому, про яке  вам говорили.

Один упевнений знак змін - шлях, на якому ви все ще випробовуєте збільшення швидкості часу. Коли ви озираєтеся навкруги, то ви  просто бачите, що Рідна Природа  також переміщується. Можливо самі гідні уваги зміни - танення льодовикового покриву, оскільки температура моря підвищується і поступові сезонні зміни визначаються  не так добре, як було раніше. Усі такі зміни ведуть вас до нового і дивовижного періоду, який дійсно встановить Новий Вік. Деякі з вас не можуть уявити, як вони можуть здійснитися за такий короткий період  часу, але пам'ятайте, що ми маємо перевагу в технологіях, про які ви навіть нічого не знаєте. Усі зміни швидко матеріалізуються  і закладуть фундамент для усього, що  потрібно, щоб виконати наші обіцянки.

Sunday, May 3, 2015

Ukrainian -- СаЛуСа, 1 травня, 2015SaLuSa, May 1, 2015
СаЛуСа, 1 травня, 2015

Ми ревниво стежимо за вашим прогресом, оскільки ви підходите все ближче і ближче до перших позитивних знаків, які вкажуть, що почався Новий Вік. На цей час ви повинні мати хорошу ідею відносно того, чого   чекати і ви не будете розчаровані. Більшість з вас провела багато життів в цьому циклі як Чоловік або Жінка, отже ми сподіваємося, що ви знайдете баланс між обома. Прийде час, коли ви не будете заклопотані статтю, як тепер. У вашому вимірі чоловіку або жінці прагнуть диктувати, де ваше місце у вашому суспільстві і ваші ролі ясно визначені. Все ж, оскільки ви піднімаєтеся відмінності між вами значною мірою зникнуть, але жіночі і чоловічі енергії залишаться.

 Тим часом ви повинні розширити кругозір, тому що  з ходом часу, ви станете обізнаними про багато нових нововведень і будете здатними відкинути  ті, які більше не обслуговуватимуть вас. Ви маєте стати Істотами з набагато вищою вібрацією з більшим рівнем свідомості, яка приведе  вас в нові царства краси і повного щастя. Темні дні, які ви все ще випробовуєте, поступово зникатимуть і на вас чекає радісний час святкування. Ми можемо заглянути в майбутнє і говоримо вам з упевненістю, що бажані зміни набагато ближче, ніж ви можете уявити. Багато хто з ваших молодших людей гратимуть ключові ролі змінах, які відбуваються. Вони  часто мають  вищі вібрації і запропонували бути частиною вашого введення в Новий Вік. Деякі з вас, із старших поколінь, допомогли підготувати шлях  і ми дуже вдячні вам за вірність  вашому завданню, коли іноді ви відчували нестачу заохочення. Оскільки час прогресує, то  багато духів будуть відкликатися, щоб віддати свої  знання  і відбудеться велике розширення.

Friday, May 1, 2015

Ukrainian -- SaLuSa, April 24, 2015SaLuSa, April 24, 2015
СаЛуСа, 24 квітня, 2015

Шлях вперед буде повний приємних несподіванок, які  перевищать очікування більшості з вас. Все ж багато буде виконано  ваших справжніх очікувань, заснованих на тому, що ви проектували в майбутньому. Це не вирізано на камені, але проте приведе вас в Новий Вік, до якого ви готуєтеся. Ваша доля була декретована  вищими силами, але ви маєте вільний вибір, щоб визначити манеру, в якій ви подорожуєте цим шляхом. Ви, так би мовити, зробили свій внесок  і зараз негативні сили більше не зможуть заважати вашому прогресу, як вони робили в минулому. Їх влада вже урізана  і вони більше не мають здатності робити так, як  вони хочуть.

 Зараз ви повинні  центрувати вашу увагу більше на собі, щоб гарантувати, що ви не зісковзнете назад,  досягнувши вже так багато. Ваша поїздка через дуальність була жорстка і вимоглива  і ваша сила гартувалася у вогнях життя. Ви живете на Землі  майже в якості глядача, оскільки  ви проживаєте своє життя в межах вашого власного поля енергії, значною мірою несхвильоване подіями, які відбуваються  за межами вас. Іноді вам треба буде вийти за межі, але ви можете повернутися несхвильовані нижчими енергіями. Ваша роль - бути "сяючим" прикладом для інших, на якому  вони могли б навчитися . Вони будуть тягнутися до вас і це дає вам можливість допомогти їм підняти їх вібрації. Як ви знаєте, "подібне притягає подібне" і оскільки ви переміщаєтеся далі від них, має місце природне очищення усіх нижчих енергій.

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012