team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, January 25, 2015

UKRAINIAN -- СаЛуСа, 23 січня 2015SaLuSa, 23 January 2015
СаЛуСа, 23  січня 2015

Оскільки події на Землі викликають все  більше ваше занепокоєння, то Світло все швидше просувається у напрямку до його мети – покінчити з  втручанням темних сил. Вони тримали владу впродовж багатьох століть  і вдалися до свого плану, щоб  скоротити населення Землі до керованого розміру. Цього вони частково досягли, примушуючи людство знаходитися  фактично у безупинному  стані  війни. Хоча вони вважають, що вони досягають своїх цілей, для них починає становитися ясним, що вони більше не управляють подіями на Землі. Зараз вони хочуть втягнути  найбільше країн в іншу глобальну війну, але через наші дії вони  не зможуть цього зробити. Їх амбіція, щоб накликати  Третю Світову Війну була відвернена, і ми обмежуємо їх здатність затримати майбутні зміни, які сигналізують істинний початок Нового Віку. З  нашої позиції ми бачимо, що справи просувається дуже добре і приходять давно очікувані успіхи, які по справжньому вкажуть, що настав Новий Вік.

Monday, January 19, 2015

UKRAINIAN -- СаЛуСа, 16 січня 2015SaLuSa, 16 January 2015
СаЛуСа, 16  січня 2015

Це зайняло багато часу, щоб досягти цієї точки  у вашій еволюції, але ми спостерігаємо підйом нової  енергії,  яка охоплює  Землю і  приносить співпрацю і мир. Після  років воєн і конфронтації, нові енергії пробуджують  людей до  пошуку  мирних шляхів, щоб  принести гармонійне співіснування між усіма людьми. Зараз, коли загрожує війна,  все ще є ті, хто відгукується на  подібне, проте  в той же час багато, набагато більше переслідують мирні рішення. Ми звичайно зробимо все, що ми можемо, щоб вплинути  і допомогти тим, хто шукає мир і закінчення війни і знайти  мирне рішення. Голоси тих, хто втомився  від смерті і марної витрати ваших Земних ресурсів через агресивну поведінку, здобувають  владу і вплив, який  вестиме до мирної співпраці і державної мудрості. Це займе час, щоб переконати деяких людей, що війна приносить вигоду тільки меншості, хто інвестував в неї. Проте, час принесе багато правди і виявить тих, хто є бенефіціарами.

З одного боку вас атакує своїми  діями маленька меншість, яка  підбурює терор  відносно  вас, поки ті, хто бореться за мир  дуже старанно працюють, щоб його здійснити. Звичайно в усі ці проблеми залучена карма і це робить проблему  важкою для вас, щоб  осягнути точно, що має місце. Наша присутність гарантує, що питання не вийде з під контролю,  але  ви повинні зрозуміти, що  впродовж деякого часу, старі енергії доведеться "перемістити" так чи інакше. Ви повинні також знати, що  зараз вашим найбільшим ворогом є страх і він допомагає тим, хто відомий як темні  сили. Вони процвітають на створенні страху  і без нього вони втратили б свою владу, щоб блокувати Світло. Їх час збігає – ось  чому ми часто нагадуємо вам про необхідність тримати ваші вібрації такими високими як можливо, і відхиляти  кожну можливість заправити їх паливом.

Зміни скрізь навколо  вас і не менше  з усіх тих, які мають відношення до Рідної Землі. Вона готується до великого підйому своїх  вібрацій, і всюди розповсюджуються  зміни, які вже стають очевидними для тих, хто вивчає такі теми. Не бійтеся результату, оскільки  на відміну від попередніх Віків, коли великі повені, пожари або катастрофи сталися в крайні  часи, ви маєте випробувати мирний рух в Новий Вік. Це був  намір Духовної Ієрархії, щоб гарантувати, що ви завершите старий Вік  з успіхом, і це було значною мірою завдяки  вашій здатності  швидко відновлювати фізичні та душевні сили і твердого  наміру пройти  через  цей період з високо піднятими  головами. Звичайно, кожен з вас  отримав допомогу і багато духів з вищих вимірів взяли в цьому  участь. Коли ви зважите на те, скільки підтримки було вам  надано, то ви прийдете до думки, наскільки  важлива ваша еволюція. Проте,  ви визнаєте це важким, щоб повністю осягнути ваш успіх, оскільки він простягається набагато далі, ніж ви можете уявити.

Ваші любимі спостерігають і знають, як добре ви робите, і будуть великі святкування, коли пройде ваш час і ви зустрінетеся знову. Природно,  вони підтримують  ваш прогрес, за яким вони слідують з гострим інтересом. Отже,  дорогі,  майте на увазі, що не лише  ваша сім'я і друзі обізнані про ваш прогрес, вони часто пробують навіяти вам  їх повідомлення  і утішити вас, коли вам заподіяли горе. Якщо ви не обізнані, то будете здивовані  тим, що зустрінете ваших  коханих  у хорошій формі і здорових,  незважаючи на  умови, коли вони померли. До того ж, вони будуть дуже обізнаними і такими ж жвавими, як вони були тоді, коли були набагато молодшими.  Ви стільки чекали,  що вам нема ніякої потреби хвилюватися  про тих, хто пішов. Ніхто не вважається  вищим за  інший  дух і багатство – не є  чинником  взагалі, оскільки грошам нема місця, де усі потреби забезпечуються силою думки. Можливо, також піднімає деяких людей вгору знання того, що навіть малюки, які померли, швидко зростають духовно, і більшість зустріне вас  дорослими. Сила  думки на Землі ефективна, але рідко діє так швидко, як це відбувається  у вищих вібраціях.

Якщо б вашій еволюції не заважали, то ви  просувалися б значно більш швидко, але замість цього вам відмовили в такій можливості. Проте, як тільки вам дозволять отримати вигоду з досягнень, в яких вам відмовляли і тримали  виключно для використання Ілюмінатів, ви швидко надолужите упущений час. Як  ми раніше  згадували, самі захоплюючі зміни будуть тоді, коли, ви отримаєте вигоду від вільної  енергії. Ваші учені вже багато знають  про використання вільної енергії і машини і устаткування вже спроектовані  і успішно перевірені. Майбутнє чекає вас і тримає багато несподіванок, які поліпшать вашу якість життя.

Оскільки ви проходите  свій шлях через останні витівки темних сил, то знайте, що фактично вам не доведеться довго чекати перед тим, як почнуть відбуватися дивовижні зміни. Для вас без сумніву це було б полегшенням, - жити у спокої і процвітати в суспільстві, заснованому на любові і спільному використанні. Це прийде,  але спочатку темні  сили і їх енергетичні бази і зброя деструкції мають бути блоковані і переміщені. Багато досягнень трималося в  таємниці  за ваш рахунок і нові технології приховувалися  від ваших очей. Наприклад, є підземний засіб пересування, де досягнуто швидкостей аж до 700 миль за годину, і вони вже покривають велику область глобуса. Ці досягнення  кінець кінцем принесуть вам усім вигоду  і майбутнє  приховує  так багато несподіванок, що нині ви можете тільки мріяти про  них.

Ми гарантуємо, що коли настане правильний час, то ви узнаєте  про нові технології, і вони будуть вам представлені. Проте, ви зрозумійте, що є ті, хто бажав би тримати їх для себе, і ми спершу повинні  перемістити  їх, щоб запобігти втручанню у ваш прогрес. Усі ці речі займуть час, але щонайменше ви будете знати  про те, що чекає вас в недалекому майбутньому.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і задоволений тим, що настав час  звільнити інформацію відносно того, що майбутнє приховує для вас. Рішуче дотримуйтеся  вашої  віри і знайте, що ми з вами. Я залишаю вас з нашою любов'ю і благословеннями.


 Дякую СаЛуСа.
 Mike Quinsey Перекладач: Fedir

Tuesday, January 13, 2015

Ukrainian -- СаЛуСа, 9 січня 2015SaLuSa, 9 January 2015
СаЛуСа, 9  січня 2015

Скрізь навколо  вас є ознаки, які   вказують на  період величезних змін, через які ви проходите, і старі проблеми, які оточують вас,  бо вони визрівали тисячоліттями. Людство протистоїть  умовам, які стають нестерпними, і вони триватимуть до тих пір, поки ви не справитесь  з ними. Можуть бути знайдені  мирні рішення, але це вимагає волі тих, хто веде вас, щоб шукати прийнятніших і тривалих рішень. Ви не можете більше продовжувати по-старому, і в деяких країнах це вимагатиме приходу  нових Лідерів, щоб  направити Людство до мирних і прийнятних відповідей. Частина цієї зміни напряму прийде  від вас,  людей, які мають набагато більше влади, ніж ви уявляли. Коли думкоформа змін зростає, то вона стає потужним інструментом, який впливає на Людство. Місце дії поступово встановлювалось впродовж багатьох років, оскільки ви почали рухатися  в іншому напрямі від старих шляхів конфронтації. Мир знаходиться в умах багатьох людей, стомлених відсутністю керівництва, яке змінило б курс до мирних переговорів. Це відбувається,  але як ви часто говорите "старі звички, живучі,".

Це часи, коли вам треба зосередитися  на вашій власній особистій меті, і ви зараз повинні знати точно, що це. Коли ви стоїте твердо на вашому шляху, то ви відчуватимете його виконуваним і не залежним від подій, які тривають навколо вас. Життя буде ніжно линуть і ви розумітимете, що хоча ви частина цілого, ви є все ще дуже індивідуальний дух, що йде своїм власним шляхом. Також є і інші, які йдуть подібним шляхом і іноді ви будете притягуватися  один до одного. Фактично є схема, окрема для тих, хто готовий піднятися і для тих, хто не в змозі підняти свої вібрації. Вони багато чому навчаться  від їх дослідів, які допоможуть їм рости і прогресувати швидше, ніж раніше. Духи з подібною вібрацією прагнуть об'єднатися  разом, щоб почувати себе зручно з подібними собі людьми.

В майбутньому вимальовуються  нескінченні одкровення про вашу історію в поточному циклі, який зараз закривається. Ви вивчите, як затримували ваш розвиток темні сили і як багато досягнень приховуються  від вас, що привело б до значно більшої якості життя. Головне, що  поліпшило б вашу якість життя, яка трималася на замку, це вільна енергія, яка змогла б вирішити багато ваших проблем і негайно вас підняти. Проте, це не забере багато часу, щоб принести вам досягнення, які від вас приховували  і вилікувати  тіло від усіх хвороб, що  кінець кінцем означатиме, що ви проживете життя з бездоганним здоров'ям. Це, тому,  що у  вищому  рівні  вібрації  не можуть існувати  нижчі вібрації.

Ми добре підготувалися до майбутніх  часів, коли ми зможемо прийти до вас  і підготували для вашого використання ряд передових технологій. Вони прискорять  ваше просування в Новий Вік  і  в той же час допоможуть  очистити  Землю і її океани за роки зневаги і зловживання. Треба зробити  багато роботи, але сучасні технології дуже скоротять час, що витрачається на такі проекти. Очищення - наш головний пріоритет і як тільки це завершиться, то решта  може слідувати значно легше. Будьте упевнені, що будь-які затримки впродовж початкових стадій не вплинуть на вас і ви фактично з усього матимете користь. Тож прошу  не зневірятися незважаючи на те, через які досліди ви проходите в ранніх стадіях, усе працюватиме для  вашого задоволення.

Як  з'ясували  ваші дослідники, ми маємо деякі з наших баз  на вашому морському дні, але поза вашою досяжністю на глибинах, на яких ви не можете вижити. Як ви помітили, наш корабель  може легко літати всередині і зовні  без шкідливих ефектів, оскільки поле сили навколо них - їх захист. Ви також відмітили, що ми можемо також розмістити щит невидимості навколо них, що пояснює, чому іноді ми зникаємо з ваших радарів, або з вашого поля зору. Як індивідууми ми можемо також підняти свої вібрації таким чином, що ми можемо пройти через матерію  і робимо себе повністю невидимими, якщо ми знаходимо це необхідним. Таким чином ми можемо відвідати ті "секретні" зустрічі, які проводять  темні сили. Наші технології значно більш передові, ніж ваші  і темні  сили добре поінформовані про них.

Наш намір - представити вам нові ідеї і технології, як тільки стане доречно, але наш перший пріоритет – очистити  вашу Землю. Потім ми повинні встановити рівень життя, який означає, що кожен задовольнить  основні потреби  для задовільного життя. Контраст між різними регіонами Землі – просто  разючий, оскільки все ще існує життя, яке  можна тільки описати як примітивні умови. Це звичайно забезпечило самі екстремальні умови, в яких  може вижити людина. Проте, вони забезпечили багато викликів для Людства і його стійкість і здатність здолати їх була випробувана знову і знову. Ці дні зараз приближаються до кінця, оскільки встановлений Новий Вік  і ви поступово їх забудете.

Цей рік повинен залишити вас з міцною вказівкою відносно того, в якому напрямі це йде  і прогрес буде прискорюватися, оскільки втручання у вашу долю не дозволяється. Ми чекаємо головних подій, які  матимуть місце і які досі не показувалися, і у вас не буде жодного сумніву в тому, що прогрес в Новому Віці збільшив швидкість. Це - історичний період, в якому  ви отримати можливість жити  і набувати досвіду  і ви дійсно привілейовані. Проте, як тільки ви просуваєтеся в Новий Вік, то ви скоро будете так зайняті  усім, що відбувається, і ви скоро залишите позаду  свої більш ранні досліди. Майте на увазі, те що відбувається  на Землі - останні спроби темних  сил, щоб нав'язати вам їх волю. Вони не матимуть успіху, але в процесі спроби, вони отримають багато уроків від їх дослідів.

Я – СаЛуСа із Сиріусу  і сподіваюся, що ви розділяєте наше збудження від змін, які мають місце. Деякі з них ще не очевидні,  але продовжують відбуватися, оскільки для них є основа. Ви упевнені, що як тільки  стане  безпечнішим  встановити відкритий контакт, то він матиме місце, оскільки нам звичайно потрібні багато контактів на Землі, щоб здійснювати нашу роботу. Я залишаю вас з любов’ю і кращими побажаннями від екіпажу  нашого корабля, який  дуже зацікавлений у  вашому прогресі.


 Дякую СаЛуСа.
 Mike Quinsey Перекладач: Fedir

Sunday, January 4, 2015

UKRAINIAN -- СаЛуСа, 2 січня 2015SaLuSa, 2 January 2015
СаЛуСа, 2  січня 2015

Ми чуємо багато питань від вас, чому час, здається, йде так швидко. Це  просто тому, що швидкість вібрацій зростає, поки в той же час вібрації піднімають  вас з  нижчих  вібрацій. Це триватиме до тих пір, поки  ви повністю не підніметеся  в 4-ий вимір, в якому ви більше не будете атаковані  нижчими вібраціями. Майбутнє Місто Світла, це - також частина нового виміру, тільки одна з багатьох  маніфестацій, які вибудовуються, щоб з'явитися в цей рік. Те, що  здається  воно  затримується,  не повинно торкатися вас, оскільки воно обумовлено з'явитися дуже скоро. Ми знаємо, що люди горять бажанням,  але ви і  так скоро побачите  Місто Світла, ми просимо вас мати терпіння.

Багато чого відбувається і як тільки зміни розпочнуться, ви будете уражені тим, як швидко вони набудуть чинності. Ми інформували  вас відносно того, що відбувається  і кожен крок все ближче наближає  день, коли ви звільнитеся  від тих, хто опонує Світлу і заважає процесу. Будь-які спроби затримати, не матимуть  ніякому афекту і темні  сили  вже починають усвідомлювати  труднощі, які протистоять їм. Можливо, є індивідууми, які перешкоджають, але вони будуть відсторонені. Дорогі  робітники Світла, цей рік буде роком, який запам'ятається  і ваша роль - допомогти іншим менш інформованим  зрозуміти правду того, що відбувається.

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012