team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Sunday, December 29, 2013

SaLuSa, December 27, 2013 - СаЛуСа, 27 грудня 2013
SaLuSa, December 27, 2013 
СаЛуСа, 27 грудня  2013  

Ось  ви  у кінці ще одного року, який був важливий у багатьох відношеннях. Час продовжував  прискорюватись і стало очевидним, що відбувається  між старим і новим. Темні сили не просуваються, як вони бажали б, після відчуття, що вони були на грані узяття контролю над світом. Вони підраховували  це без збільшення кількості Світла, яке опустилось на Землю. Стілечки, що майже непоміченим воно  стало найбільш потужною силою назавжди. Його прогрес більше не можна  затримати  і воно  призначається  бути засобом видалення темних сил. 
  

Цей цикл завершив свій хід і Світло - зараз домінуюча сила на Землі. Очевидне сум'яття являється  ознакою того, що Світло обмежує  здатність темних сил продовжувати їх марш  вперед  до світового контролю. Це завжди планувалося таким чином, що байдуже, наскільки вони розширили свою владу над людьми, вони ніколи не досягали б повного контролю. Цикл управляв своїм ходом і новий цикл  приведе до  повного миру і щастя  усіх духів. Більше нема  місця для темних сил, щоб отримати  владу над Людством. 
  

Оскільки ви  тримаєтеся стійко і не уражені  зовнішніми подіями, тож ви дозволяєте Світлу   ще сильніше зростати. Живіть у  Світлі  і ви зможете прожити своє життя, яке  допоможе піднятись вгору  іншим разом з вами. Майбутній новий рік оповістить багато змін, які пошлють сильний сигнал, що Світло уводить в дію Новий Вік. 2014 буде перехрестям, яке дозволить зробити  швидкий прогрес і сигналізує  істинний початок Віку Світла. Кожен з вас був  вибраний, щоб бути тут для такого випадку і для багатьох з вас життя несподівано запропонує вам зміни, які ви шукаєте. Як Робітник Світла  кожен з вас  має  що запропонувати  для  використання  в потрібний час. Тож не хвилюйтеся і  відчувайте, що  ваш  вклад  мало порівнювати  з іншими, оскільки усі важливі для цілого. 


Ви  усі проходите  довгий шлях з вашими дослідами, які  більш значущі, ніж  були тоді, коли ви уперше розпочали  свою подоріж. Ніякий досвід непотрібно оцінювати і немає ніякої необхідності робити порівняння з іншими, оскільки ви усі маєте унікальний індивідуальний життєвий план. Ніхто - не більший або менший, ніж інший дух. Ви - частина великої сім'ї, яка поважає Бога Батька/Матір  звідки ви прийшли. Коли ви приходите разом, як Один, там нема жодного духу, який вважається кращим, ніж інший, оскільки усі крокують тим же шляхом і знаходяться просто на різних його стадіях . 


Коли ви зможете бачити себе в інших, ви знатимете, що ви нез'ясовно пов'язані і фактично - Один. Проте, оскільки ви прогресуєте до цього розуміння, ви все ще залишатиметеся індивідуальним Світлом між усіма іншими. Коли ви називаєтеся як «Боги», то це  стан Єдності, яку ви випробовуєте, коли ви повертаєтеся до Божества. Для бажання кращого вираження,  це - ваш Дім звідки ви прийшли, і коли Бог бажає  випробувати дещо більше, усі духи будуть послані знову з цієї ж причини. 


В цей час вам  важко уявити або згадати ваші вищі  стани  існування, але скоро ви будете на шляху до повного розпізнавання. Це станеться поступово і спочатку ви придбаєте повну свідомість. Неминуче ви прожили багато життів в нижчих вібраціях з обмеженою свідомістю. Ваш виклик мав знайти ваш шлях назад до Бога через ваш власний досвід, тому кожен дух подорожує зі своєю  власною швидкістю  і  різними  шляхами. Пам'ятайте також, що для специфічних інкарнацій ви з'єднуєтеся з певними енергіями, які збільшують  ваші можливості мати успіх. 

Оскільки ви стаєте більше єдині  зі Світлом, тож ви станете більше розуміти правду вашого реального себе. Ви - не тільки ваше  тіло, яке  тільки обслуговує ваші потреби, поки ви на Землі. Так, ви також маєте ефірне тіло, яке вдосконалене, щоб дозволити існування у вищих вібраціях, поки ви рухаєтеся далі. Кінець кінцем ви станете істинною Істотою Світла, але ви  все ще зможете створювати «тіло» для себе, коли  з'явиться  потреба. Варто  відмітити, що, коли ви робите так, щоб дозволити рух через нижчі виміри, то будуть  обмежені  інші шляхи. 


Дорогі,  відкиньте  будь-які почуття втоми або сумніву, оскільки вібрації зростають і ви омолоджуєтеся. Підніміться  за межі сумніву або недовіри, дивиться прямо вперед  і йдіть у Світлі. Забудьте  свої хвилювання і будьте  упевнені, що усе знаходиться в досконалому порядку. Можливо, це важко зробити, але ви повинні запустити розвантаження вашого «багажу», оскільки ви не зможете узяти його з собою  у вищі царства. Думайте широко і позитивно, оскільки ви виконали важку роботу, щоб досягти цього пункту у вашій еволюції. Також майте на увазі, що ви маєте багато духів з вами у вашій подорожі, які роблять усе, що  вони можуть, щоб вести вас по безпечному  і корисному шляху. 

Я – СаЛуСа  і прийшов  знову заспокоїти вас, що усе добре і ми з вами. Наша Любов і Благословення йдуть з вами. 

 Дякую СаЛуСа 

Mike Quinsey. 
Website: Tree of the Golden Light 


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


SaLuSa, December 20, 2013 - СаЛуСа, 20 грудня, 2013
SaLuSa, December 20, 2013 
СаЛуСа,  20 грудня, 2013 


  

Метушня року залишає без уваги те, як багато людей готуються святкувати відповідно до їх віри. Це стало традицією, яку також приймають ті, хто не має ніяких спеціальних зв’язків  з релігійною вірою. В результаті,  найрізноманітніші люди знаходять, що вони можуть зібратися  разом, залишивши без уваги  їх різну віру і розуміння, щоб святкувати єдність усього Людства. Енергії піднімаються і почуття любові до усіх людей виносить краще у них. Несподівано виникає специфічна турбота за всіх тих, хто бідний або нужденний  в суспільстві, яке по-іншому  повністю здатне  підтримувати усіх їх. 
  

Ці ситуації  піднімаються повторно і повільно, але поза сумнівом люди розуміють, що вони - їх  брати. Ті, хто перемістився  далеко вперед в своєму розумінні може також бачити, що усе життя Одне ціле, і що це нерозривно пов'язує і дії кожного  індивідуального ефекту в  ціле. Тобто, коли люди беруть відповідальність за їх дії, вони  допомагають  підняти  вібрації на Землі.  Якби ви дотримувались  доброзичливості, яка є результатом часів подібних до тих, які ви  випробовуєте зараз, то ви швидше б  відокремилися  від нижчих вібрацій, які не змогли б існувати у вашому вищому стані. Оскільки тривають зміни,  тож вони допомагають піднімати ті духи, які тільки виходять із темряви. Їм потрібна  рука допомоги, щоб просуватися вперед  до успіху і робити це легше, оскільки цей шлях створили інші. 


Через багато життів ви випробували міріади ситуацій, які допомогли вашому прогресу. Вони були впорядковані, оскільки усі життя існують для того, щоб допомогти вам здолати проблеми, з якими ви, ймовірно, стикаєтеся. Зовсім нічого цього не трапляється без благородного діла, хоча  людському розуму  важко побачити те, що відбувається  у вашому фізичному царстві. Кожен  з вас має численних помічників, чий єдиний інтерес – забезпечувати ваш прогрес  через ваші досліди. Ось  чому ключові події у вашому житті організовані, щоб поступово просувати вас уздовж шляху еволюції. Все ж у багатьох випадках  ви рухаєтеся в хаотичних умовах, які, здається, не мають ніякої реальної мети. Повірте нам Дорогі, нічого не відбувається  випадково і все що  сталося з вами включає  деяку міру вигоди, не лише для вас, але і кожного залученого духу. 


Не хвилюйтеся, якщо ви втягнуті в те, що очевидно прийшло  із негативного джерела, оскільки ваша присутність, можливо, потрібна, щоб тримати вібрації під контролем. Часто ви можете забезпечити достатнє Світло для того, щоб пом'якшити або перемістити деякі з негативних енергій. Будьте упевнені, що ви  використаєте   ваш досвід і присвячення для поширення Світла, і ніколи не будете призвані, щоб управляти більшим ніж ви можете впоратися. Очевидно ви також знайдете себе на прийомній стороні, але це часто випробування, щоб гарантувати, що ви знаєте, як управляти собою. Ми повторюємо, що «нічого не трапляється випадково», тож  завжди шукайте урок, який, можливо, супроводжує ваш досвід. 

  
Будьте упевнені, що ви отримуєте перерви впродовж вашої тривалості життя, і  ви не очікуєте, що обслуговуєте Світло без них. Нічого й говорити, що ви знатимете, де ви стоїте, коли ви входите в  потік і виконуєте  ваш життєвий план. Проте, пам'ятайте, що  іноді ви будете, так би мовити, спіймані на непогашеній кармі і вона представиться, коли ви знаєте, як можете упоратися з цим. Тож не хвилюйтеся в таких обставинах і сприймайте ваше випробування  з піднесеним настроєм  і, важливіше всього,  забезпечте  вивчення цього. 
  

В цей час  вашої еволюції ви просуваєтеся  швидше,  чим коли-небудь і кожен дух знаходиться на останньому етапі його життєвого  плану  для цього втілення. Це, можливо, здається неймовірним, оскільки усі ви знаходитеся в різних точках  вашої еволюції, і пам'ятайте, що не кожен дух  готовий піднятися, або бажає так зробити. Наближається кінець Сонячного Циклу і це - екстрений випуск, оскільки  ці крайні часи  вже вирішені, і незважаючи на будь-які спроби темних сил  загнати у безвихідь план, вони не будуть успішні. Підйом гарантований і  очікується  у кінці Сонячного Циклу. 


Тим часом, потрібна  допомога  вашим попутникам, але в той же час не здійснюючи тиск на них, нав’язуючи їм пораду. Іноді уроки можуть  бути тільки вивчені  через прямий досвід, хоча груповий досвід не рідкісний. Спробуйте не  бути занадто жорсткими у вашому роздумі і бути гнучкими, хоча багато з вас зараз інтуїтивно знає, коли рухатися в іншому  напрямку. Поставтеся до всього спокійно і спробуйте не викликати ситуації, якщо не  переконані в результаті. Ви повинні знати, що, коли питання узгоджені, то там вам мало роботи. 


Ви готувалися  до  цього періоду впродовж тисячоліть, оскільки  ви завжди знали, що  настане час, щоб підняти вас з нижчих вібрацій. Багато хто з вас ясно усвідомив цей факт і зараз радісно рухатиметься вперед з великими надіями. Навіть, якщо ви повністю не розумієте, що великий час відкриває для усіх  вас, є сенс хвилюватися, знаючи, що назріває відкриття нової ери. Це дозволить вам припустити, яке було б життя, коли  були б переміщені  темні сили. Така свобода від втручання  є чимось  новим  і її дуже важко збагнути,  коли ви піднімаєтеся з нижчих   вібрацій. 

  
Впродовж тисячоліть  ви випробували дуальність  таких високих рівнів, що важко уявити собі  драматичні і далекосяжні   зміни, які майже на вас. Проте, вони близькі до  маніфестації  і принесуть найдивовижніші несподіванки і далекосяжні  зміни  для вашого здивування і задоволення. 
  

Я залишаю вас зараз з багатообіцяючим почуттям радості, знаючи, що  ваші подорожі в нижчих вимірах збираються закінчитися. Зберігайте спокій  і продовжуйте  поширювати любов і мир, де б ви не були. 
  
Дякую СаЛуСа, 

Mike Quinsey. 
Website: Tree of the Golden Light

Перекладач: Fedir

 Відмітьте,  щоб відмовитись або   підписатися  на мої щотижневі поштові повідомлення, ви повинні зайти на сайт:   www.treeofthegoldenlight.com/new subscribe.html  - Скористайтеся кнопкою реєстрації внизу, де ви знайдете «Членство до списку розсилання List@et.treeofthegoldenlight.com»,   введіть ваші дані двічі, як запрошено і клацніть  «видалити мене з вашого списку» або «підпишіть мене на ваш список». Якщо ви зробили це правильно, то  побачите  це  на екрані. 

Майк Куінсі.  


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


Saturday, December 7, 2013

04.12.2013, 4 грудня, 2013
 
SaLuSa, December 4, 2013 ( 4 грудня, 2013 )


Привіт Друзі,
Я зараз відчуваю себе самим собою і спробував знову провести ченнеллінг з СаЛуСа. Я не впевнений в достовірності того, що це було успішно, але я перевірив повідомлення із  Стів Бекоу (Steve Beckow), який  може  дати мені фаховий висновок. Він задоволений, що це вірогідніше всього прийшло від СаЛуСа. Тож я зараз приписую це  повідомлення йому, оскільки я повністю впевнений в його походженні. Це також засновано на думці друга Ненсі Тейт (Nancy Tate), яка перевірила це по своїм духовним  контактам  і їх повідомлення приведено нижче:

«Мій дорогий, настав час для продовження повідомлень через вас від мене, СаЛуСа, і  інших, хто, можливо, відчуває, що настав час. Ми  усі в синхронізації з вами і ми просимо, щоб ви не лише передавали повідомлення, як  ви відчуваєте, але і  знали, що ми  з вами на всі 100% в цьому і всьому, що ви робите. Це  найбільший виклик, щоб  повірити у себе в цей час вознесіння. Я запевняю вас обох, що фактично настав час для вас обох, щоб опубліковувати інформацію до  відповідних вимог часу. З поверненням !»

Тож я продовжуватиму надсилати повідомлення  від СаЛуСа  кожного тижня  в п'ятницю. Вони звичайно тільки надсилатимуться  людям  з мого  поточного   списку абонентів. Для інших, хто бажає  додати імена до цього списку , я деталізую нижче, як це зробити.

Якщо усе розвиватиметься  добре,  я звичайно своєчасно надішлю  повідомлення на щотижневій основі.

У Любові і Світлі. Майк Куінсі

 SaLuSa 4-December- 2013
СаЛуСа – 4 грудня, 2013

Матерія рухається   до її завершення  з  такою   швидкістю, що вам треба  мати відкритий   розум  і бути готовими, щоб впевнено  йти  з потоком. Основи старих вір  послаблюються   і це робиться навмисно  з метою  ввести вас в Новий Вік. Багато  з них несуть  долю правди, яка була б достатня, щоб надати можливість йти цим   шляхом  до реалізації, але вони є більше не адекватними для масивних змін, які мають місце. Наближається  швидко час, коли ви отримаєте можливість підняти ваші вібрації до такого рівня, що кінець кінцем існуватиме тільки правда. Ви  вже на цьому шляху до повної просвіти і  вам надається багато допомоги, щоб гарантувати, що ви використаєте  кожну можливість, щоб  завершити ваше Вознесіння.

 Навколо вас багато чого відбувається, що вас, можливо, спантеличує, але передбачає іти слідом за своєю інтуїцією і вдивлятися в себе, щоб знайти   відповіді. Як завжди розрізняйте   і знайте, що повідомлення Світла і Любові мають спеціальне відчуття про них, і ніколи не нестимуть нижчі вібрації, що асоціюються з негативністю. Період, в який ви входите, є вже вищою вібрацією, ніж та, яку ви випробували відносно короткий час тому. Час продовжує прискорюватись  і це - ваш доказ вищого рівня вібрацій, в яких ви зараз проживаєте. Чим  більше ви концентруєтеся  і зосереджуєтеся на вашому Світлі, тим більше ви будете готові для тривалого зростання   вібрацій, які призначаються, щоб підняти вас із дуальності.

 Не засмучуйтеся безладдям, яке неминуче відбувається в результаті масивних змін, які мають місце. Енергії низької вібрації більше не підтримуються і не мають ніякого місця в Новому Віці. Вони втратять свою здатність залишитися разом з вищими вібраціями, які встановлюються, і залишаться в Третьому Вимірі. Вознесіння  буде кульмінацією усіх  змін і  завершальним результатом для тих, хто підняв свої  вібрації до вищих вимірів. Ви дістанете можливість назавжди  залишити цикл переродження  і це - унікальний час, який приходить із завершенням  теперішнього  циклу.

 В  минулому ви грали свої ролі, які створювали і підтверджували  відділення, ця епоха закінчилась і підбивається її результат. Ви завжди були єдині  один з одним,  хоча часто ви грали протилежні ролі. Це прискорило  вашу еволюцію через отриманий досвід і в результаті  зараз вона просувається  навіть швидше, оскільки зростає інтенсивність Світла. Ті, хто вже прогресував,  також допомагають іншим, хто слідує по їх стопах, так само, як  вам допомагають зараз. У вашій Сонячній Системі ви - останні, хто чекає, щоб досягти Вознесіння і ви продовжуватимете отримувати величезну допомогу кожного духу.

 Темні  сили  в стані паніки і пробують  різними засобами запобігти неминучому кінцю їх правління. В цьому нема  ніякої  користі, як  немає і ніякої потреби турбуватися і ми попросили б, щоб ви зосередилися нести скрізь Світло. Чим більше ви спрямуєте  свою увагу для досягнення своїх  цілей, тим швидше рухатимуться події. Це надасть можливість Президенту  Обамі зробити перший  офіційний  анонс, який  визнає існування  і контакти  з нашими Космічними Друзями. В результаті  відкритого обговорення і усвідомлення цього і проведених  переговорів, буде складений  протокол, який дозволить відкритий  контакт. Звідти,  вся тема стане  загальним  надбанням, щоб  ніколи більше не  зникати з  виду.

 Тож  ми просимо вас залишатися в межах Світла у всі часи  і не відволікатися чим-небудь, що не ясно. Дуже тривалий час правда про ваше  існування приховувалась  від вас, але дуже скоро вона стане  відомою. Вона  прискорить  ваш прогрес і без втручання темних  сил,   вона скоро досягне вищих рівнів, ніж у будь-який час відколи почався цей цикл. У кінці циклу відбудеться  відсортовування і кожен дух дістане  можливість переміститися в свій  найвищий рівень існування. Відколи фактично немає  такої речі як час, усе знаходиться в ЗАРАЗ  і немає ніякої необхідності хвилюватися про  прогрес інших духів. Кожен дух має нескінченну кількість «часу»,  щоб завершити свою  подоріж додому. Усе відбувається  в  злагоді з усіма іншими  відповідно до плану Бога для Людини.

 Будьте упевнені, що багато духів подорожують з вами у ваших подорожах і ви ніколи не одні. Вони - ваші помічники і наставники, щоб надавати вам допомогу і надавати  вам можливість успішно досягти ваших цілей. Ви знайдете, що  завжди є  багато розвинених   Істот,  які протягують  руку, щоб   допомогти тим, хто йде слідом  по їх стопах. Проте, вони не нав'язуються  вам, а завжди відгукнуться  на ваш заклик про  допомогу. Необхідно мати на увазі, що ви не завжди отримуєте те, що просите, оскільки ваш життєвий план їм відомий і відповідно до нього здійснюється  відповідна дія. Вони будуть ніжно і мудро вказувати  вам  правильний напрям і святкуватимуть  з вами, коли ви виконаєте свій життєвий план.


 Відкрийте   свої очі  і зрозумійте, що в реальних умовах залишилось  мало часу, щоб   завершити ваш життєвий план, але багато духів роблять все залежне від них, щоб гарантувати ваш успіх. Вони  завжди з вами і розділяють ваші надії і прагнення, і допомагають вам у вашій подорожі  назад до Світла. Ваш вільний вибір цінніший всього і важливіший, і необхідно  поводитися  з обережністю, якщо ви прийняли рішення   вознестися  у кінці цього циклу.

 Спасибі СаЛуСа.


Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light


Переклад: Fedir Translations


·         ARABIC 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck 

·         HEBREW - NEW

·         MAGYAR/Hungarian

·         Italiano

·         日本語/Japanese  

·         KOREAN/Korean

·         Latviešú/Latvian

·         Lietuviškai/Lithuanian

·          Nederlands

·         NORSK/Norwegian

·          POLSKA/Polish

·         Português

·          Svenska

·         ROMANIAN

·         РОССИЯ/Russian

·         SLOVENSKY/Slovakian

·         TURKISH 

·          Ukranian -


terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012