team

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.
SaLuSa 11-January-2012

Google+ Followers

Magrav Power Unit - Keshe - Connection Part 1Українські субтитри - клацніть на втиснутій кнопці.

Saturday, August 18, 2012

SaLuSa 17.08.2012

 
SaLuSa 17 серпня 2012рВи взнаєте, що ми довгий час працювали над різними питаннями, що замують прогрес. Можливо, навіть ми недооцінили, наскільки важкими деякі з них були, але зараз ми бачимо, що наші союзники перебувають на межі здійснення раптового прориву. Ми утримамося від конкретики, але в цей раз події будуть надто великими, щоб їх можна було приховати, і засоби масової інформації не зможуть продовжувати ігнорувати їх.

Розвиток подій у фінансовій сфері покаже, що б вони не робили зараз, вони не зможуть повернутися до старих методів, і їм доведеться прийняти широкомасштабні зміни. Ми знаходимося в точці, коли єдиною відповіддю для великих банків буде прийняти нову систему, готову до впровадження. Більше нічого не дозволить їм відродити стару систему, і вона незабаром занепаде. Це успішно дасть нашим союзникам зелене світло для виступу вперед і введення нової системи.

Набирають хід також інші події, і для того, щоб здійснити урядові зміни, ми пришвидчуємо наших союзників, щоб ті раз і назавжди усунули тих, хто не служить вам. Це відбувається прискореними темпами, і ви можете отримувати ранню інформацію про це з інших джерел, крім нашого. Як би там не було, не важливо, як це буде з'являтися, це будуть хороші новини, які покажуть вам, що відбувалося багато чого, про що ви не знали. Наше бажання полягає в тому, щоб побачити, як всі дії будуть відбуватися відкрито для громадськості, щоб надалі ви точно знали, де ви знаходитесь.

Нам дуже довго доводилося не розкривати деталі, і навіть зараз ми все ще обережні в цьому відношенні. Важливо якомога довше зберігати свої плани в таємниці і оберігати їх від перешкод з боку тих, хто все ще вірний Ілюмінатам. Деякі, звичайно, ще пов'язані з ними через підкуп, шантаж, і все ще бояться за наслідки непокори ім. Але ми запросили їх приєднатися до нас і отримати захист, щоб бути в безпеці. Це не означає, що їм зійдуть з рук їх злочини, але ці питання найкраще залишити вирішувати для вищих сил. Так як справедливість завжди буде вирішуватися, немає ніякого сенсу витрачати енергію, турбуючись за підсумковий результат.

Ви дійсно повинні знати, хто і що стоїть за жахливими злочинами проти людства. Дізнавшись про це, ви отримаєте також уроки для себе, інакше вам було б важко прийняти те, що, як коллектив, ви дозволили цьому статися. У багатьох ситуаціях ви давали своєї згоди не заважати їм. Але Темні сили навчилися маніпулювати і обманювати, інакше б вони не змогли чинити свої злочини або уникати покарання за них. Це також вимагало таємних угод з тими, хто йшов у них на поводі. Дуальність напевно піднесла вам кілька суворих випробувань, але також вона дала вам і багато прекрасних уроків, так як завжди одне випливає з іншого. І тепер цей період наближається до свого завершення, і ви зможете повернутися до своєї справжньої реальності.

По мірі розкриття істини це об’єднає людей в їх розумінні того, ким є і ким не є Бог. Істина більше не зможе стояти пліч-о-пліч з тим, що є помилковим, і ви виявите, що слова багатьох вчителів були перекручені в догоду амбіцій тих, хто бажав керувати вами. Насправді вони навіть додали щось від себе в підтримку своїй власній інтерпретації. Жодне вчення не краще іншого, хоча деякі дають більш точний опис Бога. Він/Вона не є образом Людини, або особою, як ви це розумієте. Бог це сама суть, енергія, в якій всі існує. Бог це всемогутня Любов і Батько/Мати всього життя. Ми визнаємо Джерело і віддаємо належне подяку за все, що у нас є, і найцінніше - це саме життя.

Якщо ви, так сказати, відхилилися від шляху, не хвилюйтеся за наслідки. Дуальність дана для отримання досвіду та духовного зростання, і втративши зв'язок з Богом, ви пішли власним шляхом і покладалися на свою свідомість для вибору напрямку. На жаль, Людина завжди мала стадний інстинкт і, звичайно, йшла за лідером, далеко відхилившись від Світла та Істини. Тепер же ви знову піднялися і скинули з себе кайдани Темних сил, і повертаєтеся до Світла. Це привернуло увагу тих, хто направляє вас, так як зараз ви більш сприйнятливі до їхньої присутності і «чуєте» їх поради та реагуєте на їх підказки. Якщо ви ще не знали про це, спробуйте сісти в тиші і розслабитися, і ви найімовірніше почнете розмову з вашими Наставниками або Вищим Я.

Для тих, хто готується до Вознесіння, ми порадимо тримати при собі свою енергію, і не віддавати її в ситуаціях, в яких присутній емоційне збудження від дій Темних сил. Дуже легко розсердитися від їх дій, але якщо ви досягли рівня самовладання, ви зможете уникнути цього, і вам всім буде тільки краще від цього. Залишайтеся спокійними, бо вам доведеться багато радості і щастя, коли майбутнє розкриється перед вами. Відпустіть від себе старе і живiть так, як ви собі уявляєте буде життя після Вознесіння. Воно буде одним із самих щасливих разів, які у вас коли-або були, і цей період, і все, що було раніше, буде здаватися вам поганим сном. Будьте готові до раптових змін, які ось-ось увійдуть у ваше життя, і які підтвердять, що ви виходите з спадщини дуальності і Ілюмінатів, які експлуатували її у своїх цілях.

Ви багато разів питали, чому ми просто не беремо все під своє управління, але потрібно сказати, що це неможливо, поки нам не буде даний божественний дозвіл. Ми часто говорили, що ми намагаємося не втручатися, і це внаслідок того, що дуальність є експериментом. Мета полягала в тому, щоб з'ясувати, що ви будете робити, якщо будете відокремлені від Бога, і кожен з вас викликався добровільно брати в цьому участь. Винагородою для вас було б ваш досвід, який ви отримали, і який би прискорив вашу еволюцію як ніщо інше. Це означало, що вам потрібно було відповідати за свої вчинки, так що ми б забрали б у вас цю відповідальність, якщо б втрутилися. Ми повинні повідомити вам, що наші повноваження зараз розширилися, і дозволяють нам взяти контроль над деякими ситуаціями в свої руки.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я на цьому завершую своє послання, посилаючи всім вам нашу любов.

Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC - UPDATED 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian·           FARSI  -  NEW
·          Français
·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck UPDATED
·         HEBREW - NEW
·         MAGYAR/Hungarian
·         Italiano
·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

Saturday, August 11, 2012

SaLuSa 10.08.2012 укр

 
SaLuSa 10 серпня 2012р

Енергії навколо вас прискорюються до нових висот, і ті з вас, хто чутливий до них, відчують великий підйом. Він буде продовжувати весь час до самого Вознесіння, до моменту якого ви будете повністю готові піднестися. Неймовірна подорож, яку ви здійснили по дуальності протягом сотень життів, наближається до завершення. Кожній душі дається можливість залишити дуальність позаду себе, і краще бути готовою до Вознесіння. Багато хто вели свої життя з добрими намірами по відношенню до інших людей, і про них часто говорять, що у них золоте серце. Вони також піднесуться, так як Вознесіння не має нічого спільного з релігією, хоча деякі набожні душі і ведуть себе праведно.

Багато разів ми зверталися до вас як до Єдиного Цілого, і коли ви зможете прийняти, що це так, і будете ставитися до інших, як до себе, то тоді ви будете на Шляху Світла. Темні сили втратили свій Світ, розвиваючи в собі жадібність замість дарування, байдужість до інших душ, створюючи проблеми замість співчуття і любові. Вони створювали ворогів, тоді як таких не існувало, і вони демонізували релігії таким чином, що вони зчепилися один з одним. Коли ви зможете дивитися крізь їх навмисний план створення хаосу, то станете здатними звільнитися від їх енергій і пролити своє Світло на темні області для їх перетворення.

Створюйте ситуацію навколо себе, яка б підвищувала ваші енергії, притягуючи до себе тільки все чисте й гарне. Це стосується також того, що ви читаєте, музики, яку ви слухаєте, і всього того, що приносить вам задоволення в житті. Наприклад, багато фільмів і телевізійних програм спеціально створені для того, щоб турбувати вас і наповнювати ваш розум негативними діями та образами. Вони призначені на програмування вас умовами, які поступово відбирають у вас ваше почуття що правильно, а що неправильно. Це призводить до того, що ви стаєте нечутливими до вбивств і руйнувань, і не заперечуєте, коли це стає вашою реальністю. Як ви знайдете світ всередині і зовні себе, якщо ваш розум постійно піддається впливу таких негативних образів? Будьте більш виборчими і насолоджуйтеся тими речами в житті, які ґрунтуються на щастi, радості та любовi.

Довгий час ви були схильні до всіх видів негативності, поки вона майже не стала нормою. Це, звичайно ж, було наміром Темних сил, але вони не можуть нав'язати її вам, якщо ви не дозволите. Вам не обов'язково потрібно протистояти їм, замість цього ведіть спосіб життя, призначений вести вас до Світла, і підняти вас набагато вище їх нижчих енергій. Цього можна досягти, але вимагає сили волі і здатності відстоювати свої принципи. Вам не потрібно йти за натовпом просто, щоб бути в суспільстві, але ви можете встановити свій власної кодекс поведінки.

Дорогі наші, ми не повчаємо вас, так як в остаточному підсумку ви несете відповідальність за свої дії. Те, що ми робимо, це застерігаємо вас, щоб ви досягли щасливою і насиченого життя і природним чином встали на шлях Вознесіння. Вам не потрібно бути святими, просто жити так, як ви собі уявляєте повинно означати проживати гарне життя. Це не означає пуститися в крайнощі, просто робіть, що можете, щоб жити в Світлі і допомагайте своїм товаришам. Якщо б ви змогли так робити, яким би дивним місцем був би ваш світ, і це не рожева мрія, так як після Вознесіння ваші мрії збудуться, перевершивши всі ваші найсміливіші очікування.

По мірі того, як минув час, і ваше розуміння зросло, це природно відбилося у виникненні ряду питань у ваших думках. Цілком очевидно, що ви хочете більше докладної інформації по мірі того, як почнете приймати, що Вознесіння насправді означає кардинальну зміну вашої ситуації. Ми знаємо, що чим більше інформації буде вам дано, тим більшим буде полегшення, з яким ви закінчите свою подорож. Хоча кінець часів веде до нового початку, ми повністю розуміємо, що ви хочете бути як слід підготовленими. Для цього я дав зрозуміти Майклу, що вам потрібно дати копію інтерв'ю Стіва Бекова у Архангела Михайла через Лінду Діллон 6-го серпня. Воно дає досить всебічне пояснення того, що тягне за собою Вознесіння, і буяє докладною інформацією для повноти розуміння. (Я вишлю статтю відразу ж після відправлення цього послання).

Точний шлях, який призведе до Вознесіння, все ще не визначено, через те, що чимало подій стискаються в набагато більш короткий проміжок часу, ніж ми сподівалися. Тому сприймайте все так, як воно буде, знаючи, що до того моменту, коли це буде необхідно, ви будете повністю готовими, і ми вийдемо вперед, як потрібно. Існує багато аспектів Розкриття, які містять у собі ключ до багато чого, до чого ми хотіли б перейти, для нас найважливіше - це офіційне визнання нашої присутності. Вже мільйони людей зараз вірить в наше існування, минуло вже майже 70 років, на підставі яких можна приймати рішення. Зараз більше ніж будь-коли нас спостерігають щодня у вашому небі, і ми навмисно виявляємо себе там, де більше людей зможуть побачити нас.

Що невідомо широкому колу, це те, що ми досі підтримували мир на планеті, запобігши початок ще однієї Світової Війни. Ми також не допускали застосування ядерної зброї вже досить багато років. І нарешті, нещодавно, ми запобігли сфабрикованого нападу, спрямованого на ініціацію великих конфронтацій. Природно, ваші уряди і військові не бажають бути втягнутими в таке становище, коли вони будуть змушені вдатися до таких дій, і вони бояться за наслідки цього. Як би там не було, це повинно незабаром статися, і ми посилюємо тиск на них, щоб вони визнали свій контакт з нами, і тим самим дозволили нам відкрито зблизитися з вами. Деякі все ще вірять, що ми маємо намір захопити вас, але це виглядає дивної ідеєю, так як якщо б ми дійсно планували це, навіщо нам чекати до цього моменту. Ми бачимо, що ця ідея відбувається з багатьох років негативного подання, щоб виставити нас монстрами, якi тільки і чекають щоб заволодіти вами.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я зазначаю, що ми вознесенi Істоти, як і всі члени Зоряних Націй Галактичної Федерації. Крім випадків помилкових контактів від нашого імені, нам невідомі випадки, коли б ми виявляли ворожість до вас. Ми просимо вас не плутати нас з Сірими, відповідальними за викрадення, і пам'ятайте, що вони були запрошені на Землю урядом ЗША для обміну інформацією, вигідною для обох сторін. Будьте благословенні, Дорогі наші, і як завжди тримайте свій погляд на грандіозному майбутньому, яке вас чекає.
Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC - UPDATED 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian·           FARSI  -  NEW

·          Français

·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck UPDATED

·         HEBREW - NEW
·         MAGYAR/Hungarian
·         Italiano
·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

Friday, August 3, 2012

SaLuSa 3 серпня 2012р

 
SaLuSa 3 серпня 2012р

  Як звичайно, навколо вас безліч змішаних послань, але вони мають набагато більш позитивний відтінок, і саме з них вам потрібно черпати свою впевненість і енергію. Вся проблема в тому, що люди все ще воскрешають старі пророцтва, не усвідомлюючи, що часи змінилися. Якщо б ви не підвищили свої вібрації, вони досі мали б силу. Не те щоб старі пророцтва недійсні, але вам потрібно шукати інформацію з сьогоднішніх пророкувань. Навіть при цьому вам треба бути пильними до дезінформації, і якщо будь-яка повідомлення не випромінює Любов і Світло, тоді його потрібно відкинути убік. Те ж саме можна сказати і про ті повідомлення, які акцентуються на можливі катастрофи, не врівноважуючи їх позитивним результатом.


Тому будьте напоготові і також пам'ятайте, що які б зміни в Законах не пропонувалися, лише мала частина з них побачить світло. Це як, приміром, у теперішній ситуації з законом про зброю, так як навіть якщо лобіювання закону про заборону зброї буде успішним, він ніколи не досягне своїх цілей. Залишилося недовго чекати, поки не будуть здійснені урядові зміни, і нові Закони та поправки до Конституції не будуть анульовані. Це в кінцевому підсумку пошириться на весь світ, бо з кожним кроком вам буде повертатися ваша свобода. Це не відбудеться повністю до Вознесіння, але принаймні, будуть усунені будь-які драконівські або несправедливі Закони. Відповідальні люди, звичайно ж, не потребують будь-яких обмежень, і ми простежимо за тим, щоб ви були звільнені від них як можна швидше.

Є якась втiха у результаті затримок, які ви відчуваєте, оскільки чим більше людей протистоять діям Темних сил, тим більше стає їх розуміння того, що вони роблять. Це підштовхує їх до дії і допомагає підтримувати баланс, щоб ситуація не вийшла з-під контролю. В результаті масова свідомість зросла величезними скачками і призвела до того, що Темні сили приречені на поразку. Вони дійсно зайшли в безвихідь і більше не мають влади для досягнення світового панування. Ми б хотіли, щоб вони пішли тихо, але все ще є осередки опору, які зроблять все що завгодно, тільки не визнають свою поразку. Але саме це їм доведеться врешті-решт зробити, так як їх час минув.

Тим часом, ми з нетерпінням чекаємо можливості, коли якийсь Лідер побачить вільний шлях для проголошення Розкриття. Дуже ймовірно, що якщо відбудеться, то першою країною, хто це зробить, буде Китай. На жаль, на Заході країни все ще знаходяться під сильним впливом Ілюмінатів. Вони бояться наслідків, якщо виступлять з такими заявами, а страх це сильний фактор коли мова йде про такi рішення. Ми просто висуваємо вимогу, щоб наша присутність була офіційно визнана на найвищому рівні, щоб світ дізнався про це. Звичайно, мільйони людей вже знають про нас і бачили наші кораблі, і пам'ятайте, що вже понад 60 років пройшло з тих пір, як ми вперше дали вам про себе знати.

Ми знаємо, що ви втомилися від постійного очікування, і ми аплодуємо вам за ваше розуміння і терпіння. Ви можете отримати комфорт від того факту, що ми перебуваємо на волосок від повної появи на публіці, і звичайно ж, можливості зустрічі з вами. У нас заплановано початкові святкування, і ми маємо намір пролетіти над вашими головними містами для того, щоб якомога більше людей побачило наші кораблі. Ми можемо також запросити ваш власний Космічний Флот приєднатися до нас, і таким чином вам відкриється один з найбільших секретів. Звичайно ж, це буде демонстрацією світу і жодним чином не буде пов'язане з військовими діями. Війна та інші пов'язані з нею речі будуть усунені, бо для них немає місця в майбутньому.

Тепер більше ніж будь-коли ми б хотіли, щоб ви концентрувалися на Вознесіння з вашим кращим розумінням того, яким ви думаєте воно буде. За останні кілька місяців ми б не хотіли, щоб ви втратили свою увагу, бо чим більше вас буде об'єднуватися, тим більше ви будете зміцнювати силу Світла. Звичайно, немає ніяких передумов або причини, по якій ви повинні це робити, але ми б хотіли бачити, як Світло завершує цей цикл, будучи могутньою силою, якою і є. Він змете з шляху останні залишки старих енергій, які утримували на одному місці стару парадигму. Вона більше не годиться для Нової Ери, яка приймає форму, і нова парадигма швидко займе своє місце.

Ви вже наділили силою візуалізацію вільної енергії, і її впровадження не представлятиме жодних проблем. Ви готові до нових технологій, і вони швидко усунуть багато проблем, які ви зараз відчуваєте. Вся принадність у використанні вільної енергії полягає в тому, що вона ніколи не закінчується, і ви можете користуватися нею стільки, скільки захочете. Наближаються воістину захоплюючі часи, і ми хочемо щоб саме на цьому ви зосереджувалися і залишили зачистку тим, хто уповноважений на це. Повірте нам, зміни настануть стрімко, як тільки ми зможемо почати. Все готово зараз, та незважаючи на те, що ви можете бачити  великі проблеми з постачанням предметами першої необхідності, це не представляє для нас абсолютно ніякої проблеми.

Не забувайте, що вам доведеться займатися своїм особистим очищенням, і по мiрi того, як вищі енергії будуть підвищувати вас, вони будуть розкривати глибоко прихованi емоції і проблеми, які залишилися невирішеними. Часто вони відносяться до невирішених ситуацій, коли люди не поступалися свої позиції, і коли прощення б вирішило всі питання. Це, Дорогі наші, є ключем для просування вперед, і тільки его стримує вас. Ви занадто звикли чинити тиск на інших, і ви знаходите всілякі причини, щоб робити це. Іноді ви обираєте собі тих, хто слабкий, розумово відсталий або неповноцінний, замість того щоб бачити, ким вони є насправді. Вони такі ж душі, як і ви, які обрали для себе важке втілення з метою духовного зростання, і до них потрібно ставитися з належною повагою.

Іноді душі вибирають собі проблемні життя для того щоб надихати інших на підйом вгору. Вони дають вам можливість показати, як далеко ви просунулися, і ви можете в результаті духовно розвиватися. Скористайтеся будь-якими можливостями і доведіть, що це означає для того, хто прагне жити своє життя в безумовної любові.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я прошу вас нести Олімпійський дух, який створить новий рівень єднання по всьому світу, яке буде вже постійним.


Дякую вам, СаЛуСа 
Mike Quinsey (Майк Квинсі)
Translator: IGOR Translations


·         ARABIC - UPDATED 
·          БЪЛГАРСКИ/Bulgarian·           FARSI  -  NEW

·          Français
·         ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck UPDATED
·         HEBREW - NEW
·         MAGYAR/Hungarian
·         Italiano
·         日本語/Japanese  
·         KOREAN/Korean
·         Latviešú/Latvian
·         Lietuviškai/Lithuanian
·          Nederlands
·         NORSK/Norwegian
·          POLSKA/Polish
·         Português
·          Svenska
·         ROMANIAN
·         РОССИЯ/Russian
·         SLOVENSKY/Slovakian
·         TURKISH 
·          Ukranian -


Originals and translations of Galactic Messages available at
http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/
http://www.despertando.me/

 

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN

埋め込み画像 4埋め込み画像 5

Morgan Kochel says:

Conversation with
A Man Who Went to Mars
by Morgan
Kochel

Morgan Kochel says:

…"And there you have it! This was the end of our discussion about the Mars mission, but I have remained in touch with Chad. At this point, I hope to be able to convince him to do a video or TV interview, but of course, there will be more than a few obstacles to overcome, the main one being that he may currently be in some danger if he goes public.

Furthermore, there is always the barrier of peoples' understandable skepticism.

As I said in the beginning, I cannot verify this story for anyone, nor is my intent to convince anyone of its veracity. My goal is only to help him get his story heard, because if this story IS true, the people of this planet are being lied to on a grand scale, and perhaps this will eventually help the UFO Disclosure Movement. It's time for the lies to be uncovered, and time for the truth -- whatever that may be -- to be known once and for all.

Please read and spread. Thanks

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image
Conversation with A Man Who Went to Mars by Morgan Kochel - click image

2012